Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

mergi si vezi, ascult-o, da o tura si verifica...oricum la cat de cazuta e piata din cauza crizei, nu ma mira nimic. Un prieten a gast un ST2, din 2000, la pretul de 2000 euro negociabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

nou pe forum, nou motociclist (curand) si viitor ducatist-monsterist (peste 'fro doua saptamani).

 

am o intrebare, daca stiti careva: cum se prezinta examenul teoretic la A? adica ce fel de intrebari sunt? am cumparat o carte de legistaltie si teste pentru A (editura National) dar din cate am mai auzit, nu prea e suficient sa stii ce e in ea pentru examen, si trebuie sa mai iei la rontait si cartea de B.. ma duc sa ma programez peste max o saptamana, si as vrea sa stiu macar ce sa invat si de unde.. ca vine mobra si n-o sa pot sa o vad in fata casei fara sa ma sui pe ea!

 

multam anticipat de raspunsuri.

 

cartea aia de la national daca o stii pe de rost e suficient sa iei examenul.

 

m900-le ala, pe langa faptul ca are numere straine (dar e posibil sa fie pozele vechi) nu stiu cat de "pe bune" e anuntul. omul zice "adrenalina frate" si ca i s-a marit rata la banca. ori e cocalar daca baga in anunt astfel de sintagme (dar astia merg spre carenate de-obicei) ori e cazatura. desi e posibil sa fie piata mega cazuta si sa fie o afacere buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce m-a plouat. n-am vazut in viata mea atata ploaie de-odata :D cat de ud credeti ca am ajuns din bikers otopeni pana in alba iulia? punctul culminant a fost cand am inceput sa simt cum incepe sa curga apa printre buci. aia ca aia, dar sa vedeti distractie cand da navala la copii. frig tata, frig! 'tui rasa ma-sii de treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce m-a plouat. n-am vazut in viata mea atata ploaie de-odata :D cat de ud credeti ca am ajuns din bikers otopeni pana in alba iulia? punctul culminant a fost cand am inceput sa simt cum incepe sa curga apa printre buci. aia ca aia, dar sa vedeti distractie cand da navala la copii. frig tata, frig! 'tui rasa ma-sii de treaba

 

foarte naspa , d aia prefer sa stau acasa decat sa risc sa ma prinda ploaia , mai bine sa fiu sigur ca vremea este cat de cat frumoasa , fara precipitatii adica :D

Editat de mariusspuneceva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce m-a plouat. n-am vazut in viata mea atata ploaie de-odata :baldy: cat de ud credeti ca am ajuns din bikers otopeni pana in alba iulia? punctul culminant a fost cand am inceput sa simt cum incepe sa curga apa printre buci. aia ca aia, dar sa vedeti distractie cand da navala la copii. frig tata, frig! 'tui rasa ma-sii de treaba

 

cin` te-a pus...eu am stat in casa la caldurica, si ce bine o fost . :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ghetele aveau balta in ele nu din cauza ca ar fi trecut apa prin piele (asa cum am crezut dar m-am inselat) ci era apa care se scurgea de pe picioarele mele trecand de genunchiere (imbibate si ele bine de tot) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ghetele aveau balta in ele nu din cauza ca ar fi trecut apa prin piele (asa cum am crezut dar m-am inselat) ci era apa care se scurgea de pe picioarele mele trecand de genunchiere (imbibate si ele bine de tot) :baldy:

 

deja e foarte naspa , si nici foarte cald nu este afara , daca era vara si te ploua in halu asta mai mergea dar acum este si cam racoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Symbolicule! Frumos post.

 

 

VITA NU MAI ESTE DE VANZARE !!!!

 

Am reusit performanta sa agonisesc 2 animale in casa in seara asta si uite cu ce m-am ales :wacko:))))

 

 

e cu motz :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GATA! Fata e bine sanatoasa si nu departe de casa. Maine iese la plimbare si doreste companie :baldy: Cine se anunta?

 

deja e foarte naspa , si nici foarte cald nu este afara , daca era vara si te ploua in halu asta mai mergea dar acum este si cam racoare

 

Ba onda! Ce puisorii mei tot comentezi pe topic la noi? Vrei sa faci postari multe? Pleaca draq d'acilea, 2 cai frumosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GATA! Fata e bine sanatoasa si nu departe de casa. Maine iese la plimbare si doreste companie :) Cine se anunta?

 

 

 

Ba onda! Ce puisorii mei tot comentezi pe topic la noi? Vrei sa faci postari multe? Pleaca draq d'acilea, 2 cai frumosi.

 

imi plac Ducati monster, am pana si in garaj o poza cu un monster alaturi de honda :baldy: , motociclist fiind ne reuneste aceiasi pasiune pana la urma si ce-i frumos este frumos si basta

 

PS: nu mai spune la nimeni :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vampire667, bine ai venit in randul nostru (asa poate ne mai schimbam si noi sangele).

 

asa, am de dat cate o bere la urmatorii: zair (pentru postul cu nr. 1.000), mo weed (postul 2.000), alexutza (3.000) si fat (pentru postul 4.000).

Si mie un suc ! Daca nu eram eu , nu mai aveai tu Monster si nici Monster Lounge nu mai exista . De fapt ar trebui sa dea fiecare membru , nu numai tu :baldy:

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La prima vedere nu arata rau , dar s-a strecurat o eroare p-acolo : cei 94 de cai sunt , in realitate 78 iar tobele nu fac 16 cai nici in visele cele mai umede ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, un reminder. dau trantorul cu 2400. ne intelegem noi la bani. il stiti si de la mine, si de la liviu. urgentisim si negociabil. dau io bujii noi (astea sunt din noiembrie). ghidon mare si lat si oglinzi inalte (si alea vechi si mici). care aveti prieteni monsteristi in devenire spuneti-le sa bage un ochi la al meu :wacko:

 

 

 

ps: sau care ma imprumutati cu 300 de euro ? :baldy:

post-23275-1241267258_thumb.jpg

post-23275-1241267278_thumb.jpg

Editat de Symbolic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ma miram ca nu zice nici un monsterist nik :lol: :wacko:

 

apai daca esti pasionat...esti unde trebe :baldy:

 

coco...fi ma mai bun, ca mai sunt si orezari pe cale sa se converteasca isi daca nu noi, atunci cine ar trebui sa le arate calea cea dreapta!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai daca esti pasionat...esti unde trebe :wacko:

 

coco...fi ma mai bun, ca mai sunt si orezari pe cale sa se converteasca isi daca nu noi, atunci cine ar trebui sa le arate calea cea dreapta!! :)

 

 

adica vrei sa spui ca eu nu am ce sa caut aici? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai daca esti pasionat...esti unde trebe :wacko:

 

coco...fi ma mai bun, ca mai sunt si orezari pe cale sa se converteasca isi daca nu noi, atunci cine ar trebui sa le arate calea cea dreapta!! :lol:

 

corect corect , or fi orezarii meseriasi dar nu unici :) :baldy:

aratati calea cea dreapta ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, un reminder. dau trantorul cu 2400. ne intelegem noi la bani. il stiti si de la mine, si de la liviu. urgentisim si negociabil. dau io bujii noi (astea sunt din noiembrie). ghidon mare si lat si oglinzi inalte (si alea vechi si mici). care aveti prieteni monsteristi in devenire spuneti-le sa bage un ochi la al meu :wacko:

 

 

 

ps: sau care ma imprumutati cu 300 de euro ? :baldy:

Adica 300 de euro te-au determinat sa vinzi motorul ? Daca da , poate facem cumva sa rezolvam problema fara sa dai Trantoru`...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, va salut si va respect. bag de seama ca nu ati fost nicaieri de 1 mai, asa ca ma laud eu. noi, adica niculae, gunixul si cu mine, fost-am la sibiu, unde a fost foarte frumos si bine, soare cat cuprinde si cateva ploici sporadice, niciuna in timp ce ne motocicleam. am ratat transfagarasanul, pe motiv de furtuna, in schimb am facut cheia si la dus si la intors. drumul brasov - sibiu e proaspat largit si asfaltat si se merge snur. a fost bine, am beut, am mancat si ne-am rockarit in carciuma motors din sibiu. incidente n-am avut si tendinta de uzura a cauciucurilor s-a mentinut. eu mai mult pe spate, nicu mai mult pe fata. nu stiu cum se explica chestia asta, dar na, nu conteaza. poze am sa pun mai pe seara.

 

ps. urmatoarea iesire in ardeal va include sighisoara, transfagarasanul si catararea de la paltinis. detalii, inscrieri si rezervari nu va dau, ca stiu sigur ca nu mergeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...