Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mah cocosane, vezi ca ai lipsit la slujba de noapte de la petrom. ce e cu tine? nu stii ca nu putem tine vecernia fara tine? sa faci bine sa apari diseara, ca altfel te excomunicam, nu inainte de a-ti face o extirpare de preput.

 

 

 

aseara navigam baaa....a luat apa Pardonu' :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Andrei!! :laugh:

 

merci frumos,

 

sa traiesti!

 

hahaha e ziua lu` Telelica, maine trebe sa vina cu beutura la academie. La multi ani, bai golden fuckin` retriever!!!!

 

bah, merci de urari, sa cresc mic si voinic...stiu

 

o sa incerc sa ajung si la academie, daca nu intr-una din serile tarzii din week endu ce vine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am doua brelocuri Ducati Gear cu care nu am ce sa fac :laugh: sunt mari si relativ grele, deci cam impractice.. Daca e cineva interesat, astept mesaj. Pret 0 ron, zona drumul taberei 34/favorit

post-43312-1246991695_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Mihai.M

2. Monsteristu'

voi mi-ati dat pm, voua sa va atarne buzunarele cu ele :D

Incerc sa vin diseara la academie, daca primiti si pietoni :laugh: pe la ce ora va strangeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baietilor noi. Diseara la acadamie poate avem ocazia sa ne cunoastem. (pentru cei care nu stiu, ora 7.00)

 

La multi ani MO !!!!!!!! :D :laugh: :)

 

 

 

coco ma iei pasager? :D) sau cu ce vii? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu m-as baga la o tura de predeal,

 

dar cu o plecare din bucuresti sambata sau duminica dimineata (ora 9) si intoarcere pe seara in aceeasi zi asa incat sa fiu in buc la 7

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi mi-ati dat pm, voua sa va atarne buzunarele cu ele :D

Incerc sa vin diseara la academie, daca primiti si pietoni :blink: pe la ce ora va strangeti?

 

Si pietonii monsteristi sunt bine veniti :P Intalnirea e la ora 19.00

 

am si eu o intrebare:merge cineva la Predeal? :laugh:

 

Sa vedem in ce stare suntem dupa seara de vineri. Daca se repara mobra mea, eu unul m-as baga.

Editat de coco_monster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hia ma coco ca o lasam si noi mai moale vineri,

sunt doar 145km pana la trei brazi (mai mult de o ora si putin nu facem pana acolo)

 

victor zicea ca se mai baga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt rupte,dar am cu motocicleta acum 22500km,si este cam nasol daca se rupe vreo curea, NU? oare mai pot sa merg cu motorul cateva mii?adica vreo 1000-2000km pana i-mi vin in August.parca ar veni din Australia frate.daca mai stie cineva vreun furnizor de piese repede Ii Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt rupte,dar am cu motocicleta acum 22500km,si este cam nasol daca se rupe vreo curea, NU? oare mai pot sa merg cu motorul cateva mii?adica vreo 1000-2000km pana i-mi vin in August.parca ar veni din Australia frate.daca mai stie cineva vreun furnizor de piese repede Ii Multumesc.

Curelele se comanda cu 1000- 2000 de km inainte sa ai nevoie de ele :blink:

Live and learn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare la voi pentru a-mi satisface curiozitatea. Majoritatea Ducatiurilor pe care le-am auzit (in special Monsterele) au un sunet metalic care vine din motor, ca si cum cineva ar fi aruncat o mana de suruburi in el. Am inteles ca-i normal, dar de unde vine? Si al meu BMW are sunete specifice, dar nu are niciun sarpe cu clopotei prin maruntaie :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu m-as baga la o tura de predeal,

 

dar cu o plecare din bucuresti sambata sau duminica dimineata (ora 9) si intoarcere pe seara in aceeasi zi asa incat sa fiu in buc la 7

 

 

Poate si eu, cu intoarcere in aceeasi zi. Si mers mai batraneste, ca sunt incepator carunt :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare la voi pentru a-mi satisface curiozitatea. Majoritatea Ducatiurilor pe care le-am auzit (in special Monsterele) au un sunet metalic care vine din motor, ca si cum cineva ar fi aruncat o mana de suruburi in el. Am inteles ca-i normal, dar de unde vine? Si al meu BMW are sunete specifice, dar nu are niciun sarpe cu clopotei prin maruntaie :blink:

motoarele ducati de 900+ au ambreiaj uscat...e o chestie de hate it or love it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...