Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Ma am fost prin zona ca mia-i schimbat lantul si am curatat motoreta la Florin,am vrut sa trec pe la Petrom,dar ma gandeam ca o sa fiu anuntat...respir oleaca greu k sunt un pic racit!! Poate vineri seara bagam 10 beri!

 

Off:ne apropiem de postul 5000...

 

Si din 5000, trei mii sunt numai de alcool. :bounce: :rock: . Ma bag si eu la alea 10 beri !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah titi talent, tura viitoare trimit o fanfara dupa tine, cu elefanti si foci, care sa te aduca cu alai la petrom. oricum, nu o sa mai facem multi purici pe acolo, pe motiv de mitza, care urla cat 5 monsteristi vanjosi, trezeste din morti baba din blocul vecin, aia pune mana pe tilifon, suna la 112, vin baietii cu jirofar si ne lejitimeaza la sange.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa dam sfoara-n tara sa ni se gaseasca loc de beut!E dreptul nostru,il invocam si va fi respectat!

Florine,te asteptam la bere!Poate-ti mai schimbi parerea despre Ducati :bounce::)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trăiască băutura! Alinarea supremă! :bounce:

Iar acu' la modu' mai serios, pe când puneți Âşi voi de o plimbare? călătorie, Âştiți voi, trebi de se fac cu motoretele, că bietele de ele aÂşteaptă Âşi altceva de la voi, nu doar priviri galeÂşe Âşi aburite de alcool în parcarea Petromului. Sau le-ați dresat atât de bine încât nu vă pot căra decât prin BucureÂşti, dacă pun rotița în afara lui se sperie Âşi fac buf? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in weekend la Predeal!Se pare ca sunt singurul biker adevarat care a indraznit sa mearga pe ploaie! Singurul de pe Monster Lounge!

 

:bounce:

 

Titishor, vrei sa fii liderul nostru ?? (il eliberam din functie pe actualul, monsteristu' petromist, ca nu prea mai performeaza)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: Până una alta tot numa' la udături vă stă mintea. Cât despre Liviu... s-ar putea ca din toamnă să vi-l fur, aÂşa că profitați de el cât mai puteți :rock:.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vrea tu să Âştii, treaba e foarte simplă Âşi normală, dar e secretă!!! Eu doar v-am avertizat, acționați cât mai aveți timp, dacă greÂşiți... rămâneți singuri, dacă sunteți pricepuți... s-ar putea să fiu îngăduitoare Âşi să mă retrag din calea fericirii voastre umede (se pare) :bounce:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai,nu cred ca ar dori sa dea Monstrul pe un Bmw(n-ar avea de mestereala)....si oricum...daca reusim sa-l facem barbat pana atunci,poti sa-l iei! (cine cunoaste ce inseamna asta,stie!!!!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, ai Âşi tu dreptate, eu aveam cu totul altceva în gând :bounce:, dar... dacă îl întrebăm Âşi pe el... sau dacă vede ce tot am scris io pe-aci, pe urma voi... s-ar putea să am câÂştig de cauza. Asta doar pentru că Âşi eu Âştiu o treabă pe care voi nu o Âştiți Âşi nici măcar domnul în cauză nu are habar de ea, so... depinde de voință ... Âşi amor :rock:

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, ai Âşi tu dreptate, eu aveam cu totul altceva în gând :bounce:, dar... dacă îl întrebăm Âşi pe el... sau dacă vede ce tot am scris io pe-aci, pe urma voi... s-ar putea să am câÂştig de cauza. Asta doar pentru că Âşi eu Âştiu o treabă pe care voi nu o Âştiți Âşi nici măcar domnul în cauză nu are habar de ea, so... depinde de voință ... Âşi amor :rock:

 

mada, tu azi ai tras ceva pe nas?

"vb" foarte ciudat,

 

parca vrei sa ne spui ceva noua si lu monsterixtu, dar parca nu ne-ai spune acum, vointa,,, amor,,, te retragi din calea fericirii,,,

 

sa mor daca mai inteleg ceva

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vrea tu să Âştii, treaba e foarte simplă Âşi normală, dar e secretă!!! Eu doar v-am avertizat, acționați cât mai aveți timp, dacă greÂşiți... rămâneți singuri, dacă sunteți pricepuți... s-ar putea să fiu îngăduitoare Âşi să mă retrag din calea fericirii voastre umede (se pare) :D.

 

 

doamne fereste. liviu e ca un tata spiritual pentru mine. cum sa raman orfan? pai mai aveam eu monster acum, fara liviu? :moto: probabil aveam cine stie ce motocicleta, mult mai buna, dar care ar fi stat in garaj pentru ca eu as visa la un monstru, adevarat :rock: .. oricum, o sa ma ai pe constiinta :bounce:

 

in alta ordine de idei.. nu e nimeni cu inima mare, gat uscat si db-killer-e/tobe stock de imprumut? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in weekend la Predeal!Se pare ca sunt singurul biker adevarat care a indraznit sa mearga pe ploaie! Singurul de pe Monster Lounge!

Monster negru, cu evacuari high-mount si casca neagra cu viziera neagra cumva ? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo, nu trag pe nas că nu mă pasionează. ÂŞi nici anunțuri importante nu vreau să fac. Ăi se pare că vorbesc nu-Âş-cum fiindcă mă plictisesc. Mă distrez Âşi io la muncă, Âşi-aÂşa topicu' ăsta e un fel de terapie în grup, nu asta e menirea "alcoolicilor anonimi"? GreÂşesc :bounce:? Că despre motorete... nu văd decât pricepe în a le lăuda Âşi ... cam atât. Eram curioasă dacă mai există Âşi altceva, anume drag de a merge cu motoreta până la capătul lumii (fie el Âşi la 500 km de BucureÂşti), treburi de soiul ăsta. La asta vreau să vi-l fur pe monsteristu' preț de o săptămână două (asta ca să vedeți că nu vi-l răpesc pentru prea mult timp).

 

@alex ripper, nu se însoară din câte Âştiu io, cel puțin nu cu mine :rock:

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi ca să vă ajut (Âşi să deraiem de la încâlceli), care fu cea mai lungă călătorie a voastră cu Monsterul? Câți km Âşi unde? Când s-a petrecut? Că poate sunt printre voi oameni care Âşi-au testat frumusețile la drum mai lung. Într-o vreme nu credeam că un Monster poate face 1000 km fără să se strice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi ca să vă ajut (Âşi să deraiem de la încâlceli), care fu cea mai lungă călătorie a voastră cu Monsterul? Câți km Âşi unde? Când s-a petrecut? Că poate sunt printre voi oameni care Âşi-au testat frumusețile la drum mai lung. Într-o vreme nu credeam că un Monster poate face 1000 km fără să se strice.

 

pai eu daca spun sunt de rasul lumii, deci mai bine tac :bounce:

 

dar daca e sa ne luam dupa spusele unora din ML, se poate merge pe el chiar pana la Viena.. ahem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo, nu trag pe nas că nu mă pasionează. ÂŞi nici anunțuri importante nu vreau să fac. Ăi se pare că vorbesc nu-Âş-cum fiindcă mă plictisesc. Mă distrez Âşi io la muncă, Âşi-aÂşa topicu' ăsta e un fel de terapie în grup, nu asta e menirea "alcoolicilor anonimi"? GreÂşesc :rock:? Că despre motorete... nu văd decât pricepe în a le lăuda Âşi ... cam atât. Eram curioasă dacă mai există Âşi altceva, anume drag de a merge cu motoreta până la capătul lumii (fie el Âşi la 500 km de BucureÂşti), treburi de soiul ăsta. La asta vreau să vi-l fur pe monsteristu' preț de o săptămână două (asta ca să vedeți că nu vi-l răpesc pentru prea mult timp).

 

@alex ripper, nu se însoară din câte Âştiu io, cel puțin nu cu mine :moto:

 

deja mi-l inchipuiam pe Liviu. :bounce: oricum baga-l in carantina. scoate-l la o plimbare mai lunga.

 

P.S. Observ ca tot la F 650gs ai ajuns? ai fugit de ala a lu` Symbolic dar tot acolo ai ajuns. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alex ripper, n-am fugit de ăla, presupun că Âştii cum era treaba, îl luam pe monsteru' lu' Liviu Âşi nu m-a lăsat inima să-l las pe monsterist fără monster.

 

@PzKpfW, dumneata eÂşti începător, nu se pune, ai timp, dacă nu te converteÂşte nucleul de BucureÂşti la stat pe tuÂşă.

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

usor , usor se transforma in BMW Lounge.....si gunix il bate la postari pe monsteristu'....e tare nene....se vede ca la BMW nu ai ce sa repari....sierzi vremea sa invrajbesti oamenii :rock: ...

 

 

SI BA LIVIULE....RASPUNDE BAAAAAA LA TELEFONNNNNN!!!!!!!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...