Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Salut,

 

Se vinde un monstru de motocicleta:

 

Ducati Monster S4R, an 2004, 15400 km, 113 cp (cica are 116 cu tobe)

Tobe termignoni, filtru aer K&N, cauciucuri schimbate acum 500km Diablo Super Corsa 2,+ un set de oglinzi carbon (o data le-am pus dar le-am dat jos pt ca nu vedeam nimik) + tobele originale + codita spate cu care o faci monopost :wave:

 

Motivul pentru care o vand este faptul ca am nevoie destul de urgent de bani pentru a-mi achita un credit :D. Ador motocicleta aceasta. Cu siguranta ca peste cativa ani o sa iau S4R S Testastretta.

 

Mecanic motocicleta este impecabila. Puteti vorbi si cu Andu. A fost tinuta numai in garaj la subsol in Piata Victoriei. Nu a stat in ploaie sau vant :moto:

 

Pretul pentru ea este de 6800 euro , putin negociabil.

 

Va rog fara comentarii aiurea despre acest pret. Daca va intereseaza sunati la nr de mai jos si puteti veni sa o vedeti. Poate ca o sa imi dati exemplu S4R Testastretta care avea 50 km si s-a dat la 6300 euro. Intr-adevar aceea a fost o super ocazie. Era o motocicleta castigata la un concurs. Aceasta este o motocicleta care s-a muncit pentru a se cumpara si pt a se intretine :angryfire:.

 

Telefon : 0744441015 Andrei

 

Va salut,

post-20029-1248294405_thumb.jpg

post-20029-1248294427_thumb.jpg

post-20029-1248294466_thumb.jpg

post-20029-1248294487_thumb.jpg

post-20029-1248294505_thumb.jpg

post-20029-1248294524_thumb.jpg

post-20029-1248294560_thumb.jpg

post-20029-1248294747_thumb.jpg

post-20029-1248294760_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce mah titi, ai inceput sa pleci urechea la cei mai intelepti si vrei si tu doua tobe?

Mesaj completat

aaa, si inca ceva. uitandu-ma la semnatura lu talentatu mi-a venit o idee, care suna cam asa: dupa ce terminam cu pitiponceala, nu ati vrea voi sa facem o iesire cu destinatie principala transfagarasan? am putea sa ne cazam la tovarasul titi, care ne va face o reducere frumoasa si bla bla. ia zi mah, te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Se vinde un monstru de motocicleta:

 

Ducati Monster S4R, an 2004, 15400 km, 113 cp (cica are 116 cu tobe)

Tobe termignoni, filtru aer K&N, cauciucuri schimbate acum 500km Diablo Super Corsa 2,+ un set de oglinzi carbon (o data le-am pus dar le-am dat jos pt ca nu vedeam nimik) + tobele originale + codita spate cu care o faci monopost :moto:

 

Motivul pentru care o vand este faptul ca am nevoie destul de urgent de bani pentru a-mi achita un credit :wave:. Ador motocicleta aceasta. Cu siguranta ca peste cativa ani o sa iau S4R S Testastretta.

 

Mecanic motocicleta este impecabila. Puteti vorbi si cu Andu. A fost tinuta numai in garaj la subsol in Piata Victoriei. Nu a stat in ploaie sau vant :ok:

 

Pretul pentru ea este de 6800 euro , putin negociabil.

 

Va rog fara comentarii aiurea despre acest pret. Daca va intereseaza sunati la nr de mai jos si puteti veni sa o vedeti. Poate ca o sa imi dati exemplu S4R Testastretta care avea 50 km si s-a dat la 6300 euro. Intr-adevar aceea a fost o super ocazie. Era o motocicleta castigata la un concurs. Aceasta este o motocicleta care s-a muncit pentru a se cumpara si pt a se intretine :D.

 

Telefon : 0744441015 Andrei

 

Va salut,

 

tare mobra, bun si pretul...pacat ca nu posed banii... :angryfire:

 

pt. doritori, mergeti si o vedeti si nu va va parea rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari coco'son, ai castigat trei capace de bere, pe care, daca le trimiti la tombola "monster lounge pe fuga" poti castiga o megaeticheta "bergenbier, prietenii stiu de ce", pe care poti s-o lipesti pe fruntea harciogului. bonus ai voie sa-i dai si trei suturi in chur si un cap in choite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari coco'son, ai castigat trei capace de bere, pe care, daca le trimiti la tombola "monster lounge pe fuga" poti castiga o megaeticheta "bergenbier, prietenii stiu de ce", pe care poti s-o lipesti pe fruntea harciogului. bonus ai voie sa-i dai si trei suturi in chur si un cap in choite.

 

 

 

 

aaaaaaaaaaa.....suunntttt fericittttttttt.... :angryfire: :D :wave: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt proaspat posesor de monster 600 din 99 de asemena si incepator

nu stiu daca am facut o alegere inteleapta dar urmeaza sa aflu pe pielea mea daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi legate de motocicleta si conducerea acesteia va raman indatorat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propunere exista

trebe doar sa stabilim o data...

si asta e cel mai greu tinand cont ca luna august e cu concediile.

 

uite vin eu cu prima propunere:

daca pe 8-9 august nu se intampla nimic la mare cu blondele,hai sa mergem la o tura de revirgorare, ca m-am saturat sa ma plimb prin bucuresti.

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propunere exista

trebe doar sa stabilim o data...

si asta e cel mai greu tinand cont ca luna august e cu concediile.

 

uite vin eu cu prima propunere:

daca pe 8-9 august nu se intampla nimic la mare cu blondele,hai sa mergem la o tura de revirgorare, ca m-am saturat sa ma plimb prin bucuresti.

 

hai pe la sfarsitul lui august pentru ca un membru marcant al acestei comunitati nu poate veni atunci...este vorba de je :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot decat pe la sfarsitul lunii August...pana atunci sunt numai pe drumuri!

Bai baieti,in alta ordine de idei,vreun Monster pe la 1500-1700 Eur avem de vanzare in gasca?M-a sunat un prieten interesat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot decat pe la sfarsitul lunii August...pana atunci sunt numai pe drumuri!

Bai baieti,in alta ordine de idei,vreun Monster pe la 1500-1700 Eur avem de vanzare in gasca?M-a sunat un prieten interesat...

 

da ma...a lu liviu, vb cu el ca poate mai lasa la pret :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta da cultura a la italia, sticla de suc goala se lasa pe bordura nu la cosul de gunoi :D

 

ne civilizam si noi!??.................si eventual trecem la honda :wave:

nu pot sa cred asa ceva... :angryfire: probabil ca era vreun element instigator...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma...a lu liviu, vb cu el ca poate mai lasa la pret :angryfire:

 

multumesc pentru sustinere mo weed, vipera ce esti, te-am alaptat la piept si acu faci rasuri de mobra mea. multumesc inca o data, esti suprem, sublim, stf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Se vinde un monstru de motocicleta:

 

Ducati Monster S4R, an 2004, 15400 km, 113 cp (cica are 116 cu tobe)

Tobe termignoni, filtru aer K&N, cauciucuri schimbate acum 500km Diablo Super Corsa 2,+ un set de oglinzi carbon (o data le-am pus dar le-am dat jos pt ca nu vedeam nimik) + tobele originale + codita spate cu care o faci monopost :wave:

 

Motivul pentru care o vand este faptul ca am nevoie destul de urgent de bani pentru a-mi achita un credit :D. Ador motocicleta aceasta. Cu siguranta ca peste cativa ani o sa iau S4R S Testastretta.

 

Mecanic motocicleta este impecabila. Puteti vorbi si cu Andu. A fost tinuta numai in garaj la subsol in Piata Victoriei. Nu a stat in ploaie sau vant :moto:

 

Pretul pentru ea este de 6800 euro , putin negociabil.

 

Va rog fara comentarii aiurea despre acest pret. Daca va intereseaza sunati la nr de mai jos si puteti veni sa o vedeti. Poate ca o sa imi dati exemplu S4R Testastretta care avea 50 km si s-a dat la 6300 euro. Intr-adevar aceea a fost o super ocazie. Era o motocicleta castigata la un concurs. Aceasta este o motocicleta care s-a muncit pentru a se cumpara si pt a se intretine :angryfire:.

 

Telefon : 0744441015 Andrei

 

Va salut,

 

 

Salut,

 

Valabil in continuare.. Astept oferte..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta da cultura a la italia, sticla de suc goala se lasa pe bordura nu la cosul de gunoi :wave:

 

ne civilizam si noi!??.................si eventual trecem la honda :moto:

 

si fix in centru istoric...:angryfire: dar poate era grabit de don`shoarele de la Marlboro. :D

 

marlboro_country.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si fix in centru istoric...:angryfire: dar poate era grabit de don`shoarele de la Marlboro. :wave:

 

marlboro_country.jpg

poate ca da, poate ca nu.... :D

 

eu cred ca e o diversiune menita sa ne discrediteze, asculatati la DKW ca stie ce vorbeste :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...