Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

bah, am chef de balaceala azi. vreti vreunu la pasarea, sa dam o baie, sa mancam un mic si sa ascultam cum bat maicile toaca la manastire? eu plec pe la 15.30. care vrea, sa dea un telefon pana in 15.00, sa stabilim cum ne intalnim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah, am chef de balaceala azi. vreti vreunu la pasarea, sa dam o baie, sa mancam un mic si sa ascultam cum bat maicile toaca la manastire? eu plec pe la 15.30. care vrea, sa dea un telefon pana in 15.00, sa stabilim cum ne intalnim.

 

f frumoasa intiativa...dar biroul ma vrea azi musai :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f frumoasa intiativa...dar biroul ma vrea azi musai :lol:

 

oricum nu ti-as fi recomandat, stii si tu ca esti mai bolnavior, nu se cade sa te balacesti in balta. in plus mai ai si ochiul umflat de la cine stie ce pipitza, no, no way sir, du-te la biuro, e mai safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata....la 10.30 la Petrom(cel de la iesire din Buc spre Oltenita)....daca vrea cineva la o plimbare scurta

 

 

Eu am plecat ceva mai dimineata la Veliko Tarnovo, e un drum foarte placut si oraselul asemeni.

post-47899-1248083616_thumb.jpg

post-47899-1248083628_thumb.jpg

post-47899-1248083647_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, am chef de balaceala azi. vreti vreunu la pasarea, sa dam o baie, sa mancam un mic si sa ascultam cum bat maicile toaca la manastire? eu plec pe la 15.30. care vrea, sa dea un telefon pana in 15.00, sa stabilim cum ne intalnim.

 

tare initiativa, dar majoritatea muncesc luni la ora 15:00.Cu jobul tau ce s-a intamplat de ai atata timp? :lol:

 

 

 

have fun, asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

titi rulment latent, esti fara talent. lasa-l pe moweed in pace, homosexualu lu peste prajit, care vrei tu sa ne faci pe noi barbati. auzi la el, unul de-i balangane creierul larg in cap si are in minte numa glezne de muieri, probabil reminescente din timpul cand mergea de-a buÂşilea prin bucatarie, cu capul sub fustele matusilor, vrea el sa ne faca barbati. si apropo, vezi ca ducati monster are de regula doua tobe, fa ceva in sensul asta, ca ne faci de rusine cu rasnita aia de espatruer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niculeeeeeeeeeee, ba, am ramas cu descreieratii astia, mi-am luat o mandrete de motoreta (inca o data multumesc, acu sunt in febra inmatricularilor) si n-am cu cine ma plimba pe stilu' meu, tre sa te intorci :lol:. Mai pleaca si Nucu... o data ma enervez, si viu intr-o vizita prelungita la voi de nu mai scapati de mine. Cand ma intorc la Bucuresti fac poze lu' mandrul meu si iti trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niculeeeeeeeeeee, ba, am ramas cu descreieratii astia, mi-am luat o mandrete de motoreta (inca o data multumesc, acu sunt in febra inmatricularilor) si n-am cu cine ma plimba pe stilu' meu, tre sa te intorci :lol:. Mai pleaca si Nucu... o data ma enervez, si viu intr-o vizita prelungita la voi de nu mai scapati de mine. Cand ma intorc la Bucuresti fac poze lu' mandrul meu si iti trimit.

 

 

mandru tau....ii faci poze lui sonatu'? :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...toti monsteristii...din drumul taberei...si nu numai... :lol:

patraschkanu ma numesc...imi doresc si eu un monster...dar cu motor pe injectie...2002-2003 ca an de fabricatie

...daca siti cumva vreunul...bagati aici o poza si detalii va rog...voi va cunoasteti mai bine si stiti care ce are de vanzare;

nu de alta dar am studiat piata pe www...si nu prea gasesc...multumesc anticipat de pe acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Ducati Monster M600 portocaliu cu dunga neagra racing, stare impecabila de functionare. Kit optic S2R, Tankpad Ducati Corse (rezervor si monopost fibra). An 1999. Km 32000. Bonus o sapca originala DUCATI CORSE. Pret 2150E. Motorul este inmatriculat pe Bucuresti, persoana fizica. Toate actele sunt in regula. Relatii la telefon 0722.589.402- ALEX.

post-48330-1248246799_thumb.jpg

post-48330-1248246818_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Ducati Monster M600 portocaliu cu dunga neagra racing, stare impecabila de functionare. Kit optic S2R, Tankpad Ducati Corse (rezervor si monopost fibra). An 1999. Km 32000. Bonus o sapca originala DUCATI CORSE. Pret 2150E. Motorul este inmatriculat pe Bucuresti, persoana fizica. Toate actele sunt in regula. Relatii la telefon 0722.589.402- ALEX.

 

 

dar ce ai patit?

ca moto e foarte bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Ducati Monster M600 portocaliu cu dunga neagra racing, stare impecabila de functionare. Kit optic S2R, Tankpad Ducati Corse (rezervor si monopost fibra). An 1999. Km 32000. Bonus o sapca originala DUCATI CORSE. Pret 2150E. Motorul este inmatriculat pe Bucuresti, persoana fizica. Toate actele sunt in regula. Relatii la telefon 0722.589.402- ALEX.

 

Nu-l dai cam repede? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut monsteristi :angryfire:

 

Oferta doar pt voi - oglinzi Barracuda Ego-small 50€ perechea - http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdo...=1087&CAT=9

post-18817-1248270922_thumb.jpgpost-18817-1248270943_thumb.jpg

 

In 2-3 zile pleaca pachetul spre mine asa ca hurry up daca sunt doritori.

 

Ymess: romgift

Multumesc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...