Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut !

Vinde cineva vreo aripa de fata pentru Monster , rosie sau carbon ?

 

eu am o aripa neagra ex portocalie

o folosesc acum dar vreau s-o pun inapoi pe cea de SS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baieti,mi-i dor di voi!astept joia!Blondule,am sa fac topic separat la servicii referitor la defloratul cu dalta!Veti gasi acolo toate detaliile!

Haules!

Mesaj completat

Ba baieti,mi-i dor di voi!astept joia!Blondule,am sa fac topic separat la servicii referitor la defloratul cu dalta!Veti gasi acolo toate detaliile!

Haules!

Mesaj completat

Ba baieti,mi-i dor di voi!astept joia!Blondule,am sa fac topic separat la servicii referitor la defloratul cu dalta!Veti gasi acolo toate detaliile!

Haules!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baieti,mi-i dor di voi!astept joia!Blondule,am sa fac topic separat la servicii referitor la defloratul cu dalta!Veti gasi acolo toate detaliile!

Haules!

Mesaj completat

Ba baieti,mi-i dor di voi!astept joia!Blondule,am sa fac topic separat la servicii referitor la defloratul cu dalta!Veti gasi acolo toate detaliile!

Haules!

Mesaj completat

Ba baieti,mi-i dor di voi!astept joia!Blondule,am sa fac topic separat la servicii referitor la defloratul cu dalta!Veti gasi acolo toate detaliile!

Haules!

 

mai baieti, ce i-ati facut lu asta la mare?? :lol: parca nu era balbait cand ati plecat la mare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mishule, vorbeste lumea ca ti-ai tras motor rosie ca focu...

 

cand il scoti la plimbare?

 

i-am dat niÂşte asfalt să rumege

dar nu mă ințeleg cu el,

tot strigă more, more, more!

 

dacă miercuri se vede cu fârtații, să-l învățăm o leacă de leție. zic bine? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa fac nota discordanta colegilor monsteristi care tind spre nivelul urmator asa ca imi scot si eu "my precious" la vanzare ..

 

Despre starea motorului nu mai tre sa zic nimic, toata lumea-l stie, Andu poate confirma starea tehnica ireprosabila, inca nu sunt 100% hotarat sa-l dau, dar totusi parca as trece si eu la nivelul urmator.

 

Detalii: /index.php?showtopic=402415

 

PS trebuie neaparat sa organizam o iesire mai serioasa pe trasee unde sa se simta monstrii in largul lor ca cel putin p'al meu il cam ia depresia de la mersu doar prin oras.

post-19995-1248770173_thumb.jpg

post-19995-1248770185_thumb.jpg

post-19995-1248770202_thumb.jpg

post-19995-1248770220_thumb.jpg

post-19995-1248770239_thumb.jpg

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care nu au fost miercuri (ieri) la academie,

 

un mic material legat de DESMORIDERS Romania si o invitatie la o tura pe Cheia (organizata).

 

enjoyyyy

2009_07_prezentare_Desmo_Riders_Club_Ducati.pdf

2009_07_Invitatie_Cheia.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care nu au fost miercuri (ieri) la academie,

 

un mic material legat de DESMORIDERS Romania si o invitatie la o tura pe Cheia (organizata).

 

enjoyyyy

felicitarile mele pentru initiativa. de mult speram sa apara asa ceva si in draga noastra patrie. mult succes baieti, si sa fie intr-un ceas bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Se vinde un monstru de motocicleta:

 

Ducati Monster S4R, an 2004, 15400 km, 113 cp (cica are 116 cu tobe)

Tobe termignoni, filtru aer K&N, cauciucuri schimbate acum 500km Diablo Super Corsa 2,+ un set de oglinzi carbon (o data le-am pus dar le-am dat jos pt ca nu vedeam nimik) + tobele originale + codita spate cu care o faci monopost :crack:

 

Motivul pentru care o vand este faptul ca am nevoie destul de urgent de bani pentru a-mi achita un credit :polite:. Ador motocicleta aceasta. Cu siguranta ca peste cativa ani o sa iau S4R S Testastretta.

 

Mecanic motocicleta este impecabila. Puteti vorbi si cu Andu. A fost tinuta numai in garaj la subsol in Piata Victoriei. Nu a stat in ploaie sau vant ;)

 

Pretul pentru ea este de 6800 euro , putin negociabil.

 

Va rog fara comentarii aiurea despre acest pret. Daca va intereseaza sunati la nr de mai jos si puteti veni sa o vedeti. Poate ca o sa imi dati exemplu S4R Testastretta care avea 50 km si s-a dat la 6300 euro. Intr-adevar aceea a fost o super ocazie. Era o motocicleta castigata la un concurs. Aceasta este o motocicleta care s-a muncit pentru a se cumpara si pt a se intretine :unsure:.

 

Telefon : 0744441015 Andrei

 

Va salut,

 

 

Salut,

Valabil in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care nu au fost miercuri (ieri) la academie,

 

un mic material legat de DESMORIDERS Romania si o invitatie la o tura pe Cheia (organizata).

 

enjoyyyy

 

bravos mai.nice job.nu suna rau deloc :unsure:

 

bafta multa :polite:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred si eu ca le trebuie bafta. o iesire de o asemenea amploare, lunga si plin de neprevazut, nu e de ici de colo. eu nu m-as aventura la asa ceva. bafta va doresc si eu. sa ne scrieti din expeditie.

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebe sa scot taxiul de la hibernare,

 

aveti idee de vreo solutie care se pune in benzina pentru curatatul carburatoarelor..

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebe sa scot taxiul de la hibernare,

 

aveti idee de vreo solutie care se pune in benzina pentru curatatul carburatoarelor..

Daca as fi in locul tau ,le-as da jos si curata ca la carte :polite:

Macar stii o treaba, ba mai mult cu ocazia asta le si sincronizezi.

Mesaj completat

Trouble in paradise, am nevoie de niste sfaturi, ponturi, orice.

Mi-a cedat pipa care conecteaza furtunul de out de rezervor(mai precis de pompa) in urma unor abuzuri intr-un service 'bun'.

Problema este ca daca plasez o comanda la ducati pentru porcaria aia, stau pe tusa 2 luni probabil. Va rog mult, daca stiti vreun inlocuitor sau vreo persoana care se ocupa cu adus piese ... orice idee e binevenita.

Incredibil cum poate sa-ti strice planurile o piesa atat de neinsemnata. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...