Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

/index.php?...=420267&hl=

 

:ph34r:

ca să nu mă acuze de offtopicăreală domnu' Ierbaru' zic aci, că vede... Bre, bine te-ai gândit, văz că încet-încet mai acceptă omu' Âşi alte variante pe lângă spiritu' lu' tătuca ducati. Bună alegere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...=420267&hl=

 

:P

ca să nu mă acuze de offtopicăreală domnu' Ierbaru' zic aci, că vede... Bre, bine te-ai gândit, văz că încet-încet mai acceptă omu' Âşi alte variante pe lângă spiritu' lu' tătuca ducati. Bună alegere!

 

stai ca inca nu am ales nimic...dar trebuie sa recunosc, chiar daca voi fi lovit cu pietre si ocarat din cale afara...ca mi-as lua un BMW :P

bineinteles Ducati isi are locul ei in inima mea :lol:

Mesaj completat

evident ca stateam pitit in tufe ca sa-l ard pe tarzan. vrei sa fii tu tarzan? sau poate pif?

 

bah tu vrei sa ma superi?! nu vreau sa fiu nici tarzan nici pif nici hercule...nici nimic.. :ph34r:

 

teleleu aka mo weed aka weebee aka 4 beri frumoshi...nu crezi ca ajunge? :P

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut guys , tin sa-i multumesc unui posesor de monster (portocaliu daca nu ma insel) care in urma cu aprox. 2 ore a trecut prin intersectia Fb. de Glucoza cu B.Vacarescu si vazadu-ma oprit cu garcea si inca 2 cocalari m-a intrebat daca totul e ok (sau cel putin asa mi-a dat de gandit).

:ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine dimineata intre 8.30-9 la Petrom la fantana Miorita....cine e interesat de o plimbare pana la Cheia cu retur prin Buzau poate sa ne insoteasca....P.S suntem deja vreo 10 participanti

 

 

Luati-va combinezoanele de ploaie si eventual cate o pereche de vasle !!!!

 

 

 

 

MESAJ PRIVIND FENOMENE METEOROLOGICE PERICULOASE

 

 

Tipul mesajului ATENTIONARE METEOROLOGICA

Sursa: ANM

Ziua/luna/anul: 04/09/2009 Ora: 13 Numarul mesajului: 1

Fenomene vizate: ploi insemnate cantitativ, intensificari de vant cu aspect de vijelie, grindina si racire accentuata.

Intervalul: 05 septembrie, ora 00 - 06 septembrie, ora 18

Zona afectata: conform textului

 

Textul mesajului:

 

ATENTIONARE METEOROLOGICA

COD GALBEN

 

In intervalul 05 septembrie, ora 00 - 06 septembrie, ora 18 instabilitatea atmosferica se va accentua in toate regiunile, incepand din cele nord-vestice.

 

 

 

In aceasta noapte si in cursul zilei de maine, in vestul, centrul si nordul tarii vor fi averse, frecvente descarcari electrice, intensificari ale vantului si cu aspect de vijelie si grindina, iar cantitatile de apa vor depasi local 25 l/mp si izolat 45...50 l/mp in Maramures, Transilvania, jumatatea nordica a Moldovei si la munte.

 

 

 

Din dupa-amiaza zilei de sambata 05 septembrie pana in seara zilei de duminica 06 septembrie vremea va deveni treptat instabila in Oltenia, Muntenia, Dobrogea si jumatatea de sud a Moldovei, unde vor fi averse, frecvente descarcari electrice, intensificari ale vantului si cu aspect de vijelie si grindina. Ploile vor avea si caracter torential, astfel incat cantitatile de apa vor depasi local 25 l/mp si izolat 55...60 l/mp.

 

 

 

Nota: Vremea se va raci accentuat, in cursul zilei de sambata in vestul, centrul si nordul tarii, iar duminica si in restul teritoriului.

 

Atentionarea se va actualiza periodic in functie de evolutia fenomenelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine dimineata intre 8.30-9 la Petrom la fantana Miorita....cine e interesat de o plimbare pana la Cheia cu retur prin Buzau poate sa ne insoteasca....P.S suntem deja vreo 10 participanti

 

eu ma bag...sper sa nu fie vremea "neprietenoasa" asa cum se anunta :wacko:

Editat de burebistaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

burebisto, neamuu stie ce spune ca lucreaza la meteo, la balea. plus ca are si acces la imaginile din satelit cu evolutia vremii la secunda.

asa ca luati-va toale de ploaie si frig pe voi, eventual daca nu aveti caucioace bune, mai bine stati acasa. e misto pe ploaie, dar sa fii echipat corespunzator. mie chiar imi place, atata timp cat am outfitul necesar pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

burebisto, neamuu stie ce spune ca lucreaza la meteo, la balea. plus ca are si acces la imaginile din satelit cu evolutia vremii la secunda.

asa ca luati-va toale de ploaie si frig pe voi, eventual daca nu aveti caucioace bune, mai bine stati acasa. e misto pe ploaie, dar sa fii echipat corespunzator. mie chiar imi place, atata timp cat am outfitul necesar pe mine.

 

 

dar daca am pagaia rupta? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

burebisto, neamuu stie ce spune ca lucreaza la meteo, la balea. plus ca are si acces la imaginile din satelit cu evolutia vremii la secunda.

asa ca luati-va toale de ploaie si frig pe voi, eventual daca nu aveti caucioace bune, mai bine stati acasa. e misto pe ploaie, dar sa fii echipat corespunzator. mie chiar imi place, atata timp cat am outfitul necesar pe mine.

 

 

ma tot intreb cu cine seamana neamu?! :wacko:

acum, dupa un an jumate de cand il stiu, m-am prins! daca te uiti atent, din profil, juri ca e Romica Jurca :) ;)

 

 

bre... parca aduce oleaca

 

@sonatu': cu stima si risipa de respect da-mi voie, inca o data sa ma :P , posturile luminatiei tale, chintesential-exaustive, reprezinta insasi ratiunea existentei acestui forum. Presimt ca fiind iminenta actiunea de beatificare.

 

@telelica: camarade, las-o mai moale cu ierbile alea caci ti-au afectat iremediabil viziunea, in aceste momente ma bucur excesiv ca ne vedem ocazional

 

@gravanas: mare artist.... astept cu interes urmatorul vernisaj, aceasta presupun ca va fi piesa de rezistenta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor,

 

Aveti idee cam cat costa revizia de 20k km, si daca se schimba ceva (gen curea, lichidul de frana/ambreiaj, filtru, etc). Va rog daca sunteti care ati facut recent revizia sa-mi spuneti cat a costat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni.. - intrebare ce nu suporta amanare pana miercuri:

 

Incepator pe un monster de 900 este egal cu unul din semnele urmatoare: ;) / :) ? (Se presupune ca incepatorul e "cu capul pe umeri").

Am vreo doua oferte tentante, da' parca n-as vrea sa crap anul asta...

 

Bagati si voi caterinca si sfaturi, e bine primit orice :wacko:

Editat de dionysos_11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiete, daca ai 26 de ani se presupune ca ai ceva glagorie in cap. eu zic ca nu ai ce pati, ca oricum o sa te sperie cuplul fenomenal de jos, asa ca nu o sa ajungi la viteze mari. ia arata-ne si noua ofertele alea tentante sa vedem daca se merita sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...