Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut tuturor, dupa multe cautari si scormoniri....prin buzunare, am achizitonat un M 900 din '97 :cheers: . Ce-i drept, mai trebuie pe ici pe colo un pic aranjat, dar in rest este ok. Asa ca sper sa ma primiti si pe mine pe canapeaua voastra, macar in unul dintre colturi.. :cheers:

Editat de Ghelmeci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor, dupa multe cautari si scormoniri....prin buzunare, am achizitonat un M 900 din '97 :cheers: . Ce-i drept, mai trebuie pe ici pe colo un pic aranjat, dar in rest este ok. Asa ca sper sa ma primiti si pe mine pe canapeaua voastra, macar in unul dintre colturi.. :D

 

 

 

dai bere si ti las locu meu de sv ist!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca tot mi-am luat motocicleta, spune-ti si voi unde ma pot duce sa schimb semeringurile de la amortizoarele pe fata si sa indrept janta fata, va rog.

 

simering/simeringuri. :blink: (scuze de corectie, nu o lua ca pe o ofensa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghelmeci, du-te bre la andu si la cristi.

 

felicitari baieti pentru tura. sunteti calumea in poze.

 

Pai zi-mi bre unde, ca zau daca stiu. O adresa ceva, nr. telefon, o samanta de floarea soarelui, vorba aia, coapta sa fie! :blink:

Editat de Ghelmeci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andu & cristi au atelierul pe partea dreapta cum te uiti la cladirea mega image de pe brancoveanu.

 

andu - 0722321944

cristi - 0722683140 - repara si cai

 

Belea, m-ati salvat de la inecul unei bai de ulei de amortizor! :blink:

Sunt profund recunoscator cu bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Se vinde un monstru de motocicleta:

 

Ducati Monster S4R, an 2004, 15400 km, 113 cp (cica are 116 cu tobe)

Tobe termignoni, filtru aer K&N, cauciucuri schimbate acum 500km Diablo Super Corsa 2,+ un set de oglinzi carbon (o data le-am pus dar le-am dat jos pt ca nu vedeam nimik) + tobele originale + codita spate cu care o faci monopost :D

 

Motivul pentru care o vand este faptul ca am nevoie destul de urgent de bani pentru a-mi achita un credit :(. Ador motocicleta aceasta. Cu siguranta ca peste cativa ani o sa iau S4R S Testastretta.

 

Mecanic motocicleta este impecabila. Puteti vorbi si cu Andu. A fost tinuta numai in garaj la subsol in Piata Victoriei. Nu a stat in ploaie sau vant :D

 

Pretul pentru ea este de 6800 euro , putin negociabil.

 

Va rog fara comentarii aiurea despre acest pret. Daca va intereseaza sunati la nr de mai jos si puteti veni sa o vedeti. Poate ca o sa imi dati exemplu S4R Testastretta care avea 50 km si s-a dat la 6300 euro. Intr-adevar aceea a fost o super ocazie. Era o motocicleta castigata la un concurs. Aceasta este o motocicleta care s-a muncit pentru a se cumpara si pt a se intretine :blink:.

 

Telefon : 0744441015 Andrei

 

Va salut,

 

 

Salut,

 

Valabil in continuare - pret nou 6300 euro

Numar de contact nou - 0749049990 - Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Ducatistilor sunt Alex fratele lui blondu, am fost la cateva intalniri dar ca pasager si ii si stiu pe cativa dintre voi de la plimbarile de la ciolpani, lacul tancabesti si academie... biker dance unde am urlat cu restu pentru locul 1

 

Acum am intrat si eu in randul ducatistilor, nu de mult timp cu monsterul taxi al fratelui. Noroc cu Cristi si Andu ca nu se mai opreste taxiul cand dau de ghidon. :blink:

Mult de zis nu prea am decat sa ne vedem la cat mai multe intalniri si plimbari.

 

Salutare si asfalt uscat.

Editat de Alexix_art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...