Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

bah, nu imi aduc aminte daca s-a mai intamplat vreodata, dar imi pare rau ca nu am mai intrat pe forum acilea de vreo luna...treaba e ca gaytarul ala m-ar fi aranjat de minune avand in vedere ca am stat in casa ca cocolaru toata ziua de sambata...

 

mai da-ti ba si voi un telefon cand se intampla actiuni d-astea negandite...haosul imi place

 

niculae, cand te-au expulzat astia ma?? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mobra faina la pret si mai fain

/index.php?...=473139&hl=

 

mo weed, pe tine nu te luam ca nu ai bicicleta si iti curge si nasul, adica esti mucos.

 

ba, bicicleta n-am cei drept dar nici muci...cred ca daca mi-as lua una as avea parte si de-ailalta!

 

acu ce sa zic, nu stiam ca sunt conditii de participare, nu scria nicari...mes excuses

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-au expulzat de ceva timp, mă mou-uide. Invitația era pentru toata lumea, cu motoretă, bicicletă, trotinetă, caruță, tir, camion ural, mașină mică, picioare și chef de băut. Suntem deja 3 în echipă (feȘtan, cumpățoiu' și doamna Maria de la Guerilla), tot ce trebuie să faci ca să intri este să ai puterea morală de a te recunoaște COCALAR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum doamna maria, ierbaru nu e cocalar? ia uite aici. am zis eu bine ca e mucos.

 

post-21317-1264057119_thumb.jpg

 

nu frate gresit, se interpreteaza aiurea, ideea era ca io de mic am un simt fabulos in nasuc, drept urmare, in impostaza de fata ma scarpinam in varful degetului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, tuica nu mai am, dar aduc niste sunca de pus pe gratar. in rest, same shit, bere rece, mici bocna si fleici. in plus vreau sa va desfat cu o delicatesa din ulysse, a lu james joyce. ati ghicit, rinichi de porc. so, la cat sa fie plecarea? incercam un 9.00, ca o sa avem drum mai lung de facut. neamule, esti trecut pe lista. daca nu vii schimb numele topicului in "un fleac, l-am ciuruit pe taica" si crede-ma, ma voi stradui ca fiecare monsterist in viata sa te urmareasca si sa iti faca dosul arsice, ace, brice si carice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor,

 

 

n-am mai postat in ultimul timp ca deh, n-am prea avut timp, in schimb am continuat sa urmaresc idilele si intrigile monsterloungeului (legat de asta, ma intriga inca ochiu' vanat a lu' nea coco si mana dumnisale rupta...).

 

pe de alta parte fac prezentul post pentru o intrebare si o propunere generala: avand in vedere vrednicia vecinilor nostrii de la nord-vest in ale motorsportului (si nu numai) si faptul ca in 2010 vor fi binecuvantati atat cu Formula 1 (la Hungaroring, langa Budapesta) cat si cu caravana MotoGP (pe noul circuit Balatonring - langa lacul Balaton, da), ma intrebam daca printre noi nu s-ar afla iubitori de sport pe 2 sau 4 roate care ar dori sa asiste (macar) la unul din aceste evenimente.

 

mai precis:

 

- cursa de F1 se va desfasura in week-end-ul 30 iulie-1 august Anno Domine (mai multe detalii aici)

 

- cursele de MotoGP - 125cc, Moto2 (ex-250cc) si MotoGP - se vor desfasura in week-end-ul 17 si 19 septembrie Anno Domine (mai multe detalii aici si aici)

 

daca sunt doritori si ne strangem "cativa" (ambiguitatea cuvantului este dorita), am putea sa mergem cu motoretele, chiar daca la prima vedere sunt ceva kilometrasi...

 

astept feedback-ul vostru si eventuale pareri

 

 

va multumesc pentru atentii si va urez (ca si mie de altfel) sa se termine dracu iarna si frigu' asta! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine fiule, mergem.

Mesaj completat

 

 

avem ma, normal ca avem. ne auzim la tel pentru detalii.

 

 

Ti-ai tras fiu bre ....frumoasa familie :(

Mesaj completat

Da, suntem destui care am inceput cu 600/620. si inca traim, dupa zeci de mii de km.

 

 

Recomandat monster 620 rosu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti!!

Ete shi eu pushti de 17 ani, p'aici printre voi.

Imi place atmosfera Monster-istilor doar ca eu nu sunt din Bucuresti, sunt din Codlea :|.

Inca nu am permis si nici motor dar mai am mai putin e un an si sper sa incalec un Ducati Monster :(.

Asta daca ma sfatuiti voi sa fac alegerea asta pentru ca oscilez intre Honda CBR 125 si Ducati Monster ala de 600 cmc si 25 de kw.

Voi ce ziceti?

Astept raspunsuri;).

Si daca imi iau Monster prima tura o fac la Bucuresti la un gratar cu voi... Asta daca ma primiti:).

Hai noroc si asfalt uscat.

Astept pareri pro si contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti!!

Ete shi eu pushti de 17 ani, p'aici printre voi.

Imi place atmosfera Monster-istilor doar ca eu nu sunt din Bucuresti, sunt din Codlea :|.

Inca nu am permis si nici motor dar mai am mai putin e un an si sper sa incalec un Ducati Monster :(.

Asta daca ma sfatuiti voi sa fac alegerea asta pentru ca oscilez intre Honda CBR 125 si Ducati Monster ala de 600 cmc si 25 de kw.

Voi ce ziceti?

Astept raspunsuri;).

Si daca imi iau Monster prima tura o fac la Bucuresti la un gratar cu voi... Asta daca ma primiti:).

Hai noroc si asfalt uscat.

Astept pareri pro si contra.

salutare, si bafta la examen.

nu ai cum sa ocilezi intre o chinezarie si un monster.

 

un monster de 600 sau un 620 sunt perfecte pentru tine (asa de inceput) - iar despre pareri contra... nu ai nimerit bine :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...