Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ambreajul este umed , iar sunetul este normal (atata timp cat nu este exagerat ) . Intrebarile de genul asta se pun , in general , inainte de achizitionarea obiectului . O seara buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ambreajul este umed , iar sunetul este normal (atata timp cat nu este exagerat ) . Intrebarile de genul asta se pun , in general , inainte de achizitionarea obiectului . O seara buna !

 

mersi mult. sunetul nu e exagerat si pe masura ce se incalzeste motoru,scade sunetul. P.S. dak am gandi si ne-am documenta tot timpul de 2 ori inainte sa luam ceva cred ca nu am mai vea nimik,mai ales motociclete sau masini. in plus nu am dt mult pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"ce sunt acelea". pac pac, te-am ciuruit. 4-4.

 

Iti bati p*la de mine? Scorul era (si inca mai este) 5-3 pentru mine.

 

 

... se manifestă în formă capilară lățoasă.

 

Esti sigur? Nu ai niciun dubiu?

 

edit1 :

 

PLEĂTĂ, plete, s.f. 1. (Mai ales la pl.) Părul capului lăsat să crească până pe umeri sau să atârne pe spate (împletit în cozi); p. ext. păr (nearanjat, necoafat). 2. (Reg.) Mănunchi de fuior. ? Din sl. plet?.

 

edit2: hai la tigara.

 

edit3: bag p*la in ele de diacritice!

Editat de niculae
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tovăraÂşe niculae, dragă doamnă maria de la guerrilla, măi tamango, la dvs se aplică varianta ultimă, adică aia de mănunchi de fuior, care fuior este un gogoloi de lână pus pe furca de tors.

 

explic aÂşa în detaliu pentru mototul Âşi cei ca el, care nu numai că nu au văzut cum arată o furcă de tors, dar e posibil să nici nu Âştie că lâna provine de pe ovine, adică de pe oi, animale ce trăiesc paÂşnic Âşi practică păscutul, dau lapte Âşi miei.

 

apropo nicule, Âştii bancul cu mieii? pe un deal erau trei iezi, dar miei cucu, adică deloc. Âşi hai fie 5-4, evident pentru tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevar graiesti, nu prea imi place partea cu "tovăraÂşe", chiar, ce inseamna "tovăraÂşe"? :wink:

 

Nu te taxez pentru asta, ai fost foarte convingator in ultimul post.

Editat de niculae
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mada: Bravos!

Sonatu: HUOOO!!!!!(vezi poate gasesti ceva mai in sange)

Nicalai: miei cucu pan la urma? :wink:

Booga: Cine-i sexosu' ala in "plovar" langa cocalaru' ala de monsteristu' si rockerwannabe nicalai?

 

1. Corect!

2. Poate nu...

3. Ba tu chiar esti ghei? Da-o in piXda lu' mama ei de treaba, in 4 din 5 posturi faci referire la bulangeala.

4. Wannabe , poate, rocker , niciodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...