Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

ce aratare....

urat.... botul ala strica tot

 

se baga careva la o tura cheia - brasov sambata ?

 

da ai succes, nu gluma,

as veni eu cu tine doar ca nu am RCA si am ceva treaba sambata dupa masa.

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

botul ala e la misto pus acolo. sigur va arata oarecum diferit si foarte sigur va fi o ultra motoreta care va costa undeva la un 15 000 cred

 

Camuflajul ala o face sa arate ca o piula :) .

 

LE: Misto adunarea de aseara, desi credeam ca o sa pic aiurea cu St-ul ,avand in vedere ca e adunare de Monster , cele cateva japoneze si nu in ultimul rand americane m-au scos din bucluc :)

 

 

Mesaj completat

Tigane n-ai venit aseara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gixxere, da de bicla mea de ce nu zici nimic, aaaa, e americana, am inteles, ai bagat-o la un loc cu harley-urile.

 

Misto,totusi un pic prea silentioasa pt mine :) Poate facem si intrunirea bicilo-ducatistilor,intrunire unde berea va fi motto-ul :)

 

Recunosc ca dom'soara cu Harley-ul mi-a cam invartit ochii in cap, data viitoare nu mai fi asa negativist cu ea :)

 

Le: Am sa-ti dau o bere,chiar mai multe daca ma gandesc bine :)

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu merg doar la dus :)

 

completez cu o invitatie pentru cei din BV :) : are cineva chef de o tura Brasov-Bucuresti duminica?

 

Tu cu conserva? Daca esti cu motorul te insotesc pana la Campina sambata la dus, si de la Campina duminica la intors. :)

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu cu conserva? Daca esti cu motorul te insotesc pana la Campina sambata la dus, si de la Campina duminica la intors. :)

 

nu cu conserva...pe jos, fag jogging viteza pe traseu montan :) :)

 

cu mobra ma, dar as lua-o pe cheia sa stiu o treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va ramana de cap cheia aia ma, altceva nu stiti.

 

e cea mai buna varianta pt cine are timp doar te o tura relativ scurta fara ramas peste noapte si intors cat mai devreme.

 

zi tu alta varianta care sa se potriveasca cerintelor si sa ofere traseu similar cheia .. daca tot comentezi.

 

plus eu anu asta din pacate am ajuns doar odata pe traseu asta si chair daca anu trecut am fost de tzashpe ori, tot ma coafeaza .. curbele sunt tot curbe :)

 

 

So .. ierbaru merge cu mien la dus, se mai baga cineva sa nu ma intorc singur ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 300 km de BucureÂşti sunt niÂşte curbițe de o fac de râs pe Cheia cam aÂşa cum o fac de râs pe românica toate țările din UE. Multe, unele foarte strâmte Âşi adânci, altele largi Âşi înalte. Traseu de făcut dus întors într-o zi pentru oameni care nu mai sunt începători, aÂşa ca voi ăÂştia obsedați de Cheia. Da' na, dacă obsesia e obsesie :)... nu are rost altceva, nu? Iar dacă 600 km par mult într-o zi, întrebați-l pe monsteristu' cum e să faci 1000 într-o zi cu tot cu rătăcire, țigări, mâncare. Drum bun! Âşi da, Cheia e frumoasă, dar mie mi-ar plăcea mai mult dacă nu ar avea TIR-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 300 km de BucureÂşti sunt niÂşte curbițe de o fac de râs pe Cheia cam aÂşa cum o fac de râs pe românica toate țările din UE. Multe, unele foarte strâmte Âşi adânci, altele largi Âşi înalte. Traseu de făcut dus întors într-o zi pentru oameni care nu mai sunt începători, aÂşa ca voi ăÂştia obsedați de Cheia. Da' na, dacă obsesia e obsesie :)... nu are rost altceva, nu? Iar dacă 600 km par mult într-o zi, întrebați-l pe monsteristu' cum e să faci 1000 într-o zi cu tot cu rătăcire, țigări, mâncare. Drum bun! Âşi da, Cheia e frumoasă, dar mie mi-ar plăcea mai mult dacă nu ar avea TIR-uri.

 

la 300 km in ce directie ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diferența e că Italia Âşi Grecia sunt mai departe iar Bulgaria foarte aproape. Ce ți-e 200, ce ți-e 300. Dar na, obsesia e obsesie.

 

recunosc ca nu stiam de traseul din bulgaria, dar in afara de asta ce traseu mai e asa la indemana ca si cheia .. e o obsesie fortata de imprejurari :)

 

pan la urma vointa si timp liber sa fie .. ca drumuri se gasesc :) .. obsesie sau nu, atata timp cat implica o motoreta (ducati :) ) si curbe, e OK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...