Sari la conținut

Motociclistu' Biciclist


gn77b
 Share

Postări Recomandate

v-ati gasit, bercenarilor!

ma, trebuia s-o chemam si pe alina aseara. dar daca n-a mai postat...

 

Ce curaj, mandro?? Zici ca cine stie ce efort supraomenesc am facut!! :crack:

pai eo am facut efort supraomenesc

 

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cicloburule, sa traiesti mah. oglinda de pe casca ti-o stiu eu, inventie buna pentru traficul de bucuresti. apropo, eu sunt krupp, ne-am vazut de mai multe ori prin oras si la tineretului. nu ai fost la intalneala de pe transfagarasan, a fost awesome.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cicloburu: Eu in A8. Nitel mai departe, pa la Covasna.

Fotografie cu mine si cu bicicleta n-am, ca de obicei eu sunt pozarul. Bicicleta mea e MB-ul Kettler rosu din setul de poze de la iesirea la Bolboci: /index.php?...t&p=1312505. Ea 9, eu almost 33. Fara catel, fara purcel, doar o pisica, Puricone, la serviciu. Puricone rulz!

Pentru downhill greu, am voie cu Saracen-ul mindrutului (mindrut da!, as zice eu "subtirel ca un pilot de formula 1", dar o sa ma certati de off-topic), o data la doua simbete. Am reusit s-o sechestrez (bicicleta) la mine pina vineri :laugh: , in probe si pentru o eventuala plecare-fulger in Paring (inca mai speram sa ne putem organiza).

Cam asa.

Mă bucur de două lucruri, să văd că lui Bogdan îi înfloreÂşte afacerea cu Saracen (cine Âştie, cunoaÂşte!) Âşi că mai sînt pasionați cu adevărat de bicicletă! În orice formă ar fi ea, de Âşosea sau de munte.

Cadrul meu e tot un Kettler, variantă de sport (nu de curse), cam de prin 1986., echipat pestriț. Îmi doresc Âşi un MB, dar dorința asta se va concretiza mai tîrziu, acum fiind alte priorități. Vă doresc succes în organizarea turei în Parîng (muntele e prima mea pasiune, de altfel).

Toate bune! :crack:

 

cicloburule, sa traiesti mah. oglinda de pe casca ti-o stiu eu, inventie buna pentru traficul de bucuresti. apropo, eu sunt krupp, ne-am vazut de mai multe ori prin oras si la tineretului. nu ai fost la intalneala de pe transfagarasan, a fost awesome.

 

Da Liviu, Âştiu cine eÂşti, salutare! Am lipsit, din motive obiective, muncile lu' Hercule, ce să-i faci, asta-i viața. Voi mai trece prin Tineretului.

Toate bune! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cicloburu: Eu in A8. Nitel mai departe, pa la Covasna.

Fotografie cu mine si cu bicicleta n-am, ca de obicei eu sunt pozarul. Bicicleta mea e MB-ul Kettler rosu din setul de poze de la iesirea la Bolboci: /index.php?...t&p=1312505. Ea 9, eu almost 33. Fara catel, fara purcel, doar o pisica, Puricone, la serviciu. Puricone rulz!

Pentru downhill greu, am voie cu Saracen-ul mindrutului (mindrut da!, as zice eu "subtirel ca un pilot de formula 1", dar o sa ma certati de off-topic), o data la doua simbete. Am reusit s-o sechestrez (bicicleta) la mine pina vineri :crack:, in probe si pentru o eventuala plecare-fulger in Paring (inca mai speram sa ne putem organiza).

Cam asa.

 

 

frumos RAM'ul si sarancenul dar si peisajul :laugh:

 

si btw : De ce va luati castile alea mai ales la munte,va protejeaza foarte putin in principal tinta e barbia deci mai repede iti faci barbia varza decat capul in sine,apelati la castile full-face parerea mea.

Editat de Cypher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos RAM'ul si sarancenul dar si peisajul :lol:

 

si btw : De ce va luati castile alea mai ales la munte,va protejeaza foarte putin in principal tinta e barbia deci mai repede iti faci barbia varza decat capul in sine,apelati la castile full-face parerea mea.

La cum merg ei (presupun, nu aruncati cu nimic!!) nu au nevoie de full.. sunt pe drum de munte, nu sunt bolovani la fiecare cotitura, nu sunt hidranti, nu sunt borduri.. daca ai cazut la viteza aia, te alegi doar cu niste julituri.. cu pielea craniului crapata daca ai putin ghinion.. :laugh:

 

Bai uameni, mi-ati facut dor de munte!! :laugh:

 

 

 

...si abia ma vindecasem!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care alina?

 

Am uitat sa zic:aseara eu am facut fix 13km.

Te-a pacalit jucaria aia.. :crack:

 

..inseamna ca eo am facut umpiculescu peste 23-25.. Cu traseul berceni-tineretului-titan, apoi retur titan-berceni ca adagio.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-a pacalit jucaria aia.. :crack:

 

..inseamna ca eo am facut umpiculescu peste 23-25.. Cu traseul berceni-tineretului-titan, apoi retur titan-berceni ca adagio.. :laugh:

 

Pai ai si tu "computer"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai si tu "computer"?

:laugh:

..da, ochiometric.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am contor la poze, oameni buni... Vad care-i cea mai vizionata. It was about having fun, not about being naked!

Nu mai pun poze. :crack:

 

Mr_ORL, daca nu il gasesti pe tot (adica dai doar de magnetul ala de pus pe spite), ti-l iau eu, pe bani. Ca eu mi l-am aruncat pe al meu la gunoi din greseala si am ramas doar cu display-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am contor la poze, oameni buni... Vad care-i cea mai vizionata. It was about having fun, not about being naked!

Nu mai pun poze. :laugh:

 

Mr_ORL, daca nu il gasesti pe tot (adica dai doar de magnetul ala de pus pe spite), ti-l iau eu, pe bani. Ca eu mi l-am aruncat pe al meu la gunoi din greseala si am ramas doar cu display-ul.

sa inteleg ca fata de sare in apa esti tu? :lol: da, aici daca pui poze cu gajici in general sunt cele mai vizualizate, fie ele pe bicla, mobra, in apa, sau pe intuneric :laugh:

 

pai daca il gasesc, il pun pe bicla asta de-o am imprumut, si apoi, cand o pasez proprietarului, vorbim...numai sa-l gasesc...era tot la un loc, ca de ob le am puse pe categorii, da in 6 motoare dezmembrate la mine in dormitor ce naiba sa gasesc? :lol: mare banet nu a facut, ca l-am luat de langa vitan de la magazinu ala cu chinezarii...chiar, o fii bun de ceva? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind si la cimpie poate fi fun.

Comana, mai 2008

Attached File(s)

Comana_5.jpg ( 629.12K ) Number of downloads: 4

Comana1.jpg ( 273.14K ) Number of downloads: 5

Comana_2.jpg ( 627.61K ) Number of downloads: 5

Comana_3.jpg ( 860.71K ) Number of downloads: 3

Comana_4.jpg ( 532.58K ) Number of downloads: 2

Comana_6.jpg ( 538.03K ) Number of downloads: 4

Comana_7.jpg ( 584.89K ) Number of downloads: 5

Comana_8.jpg ( 492.94K ) Number of downloads: 10

Comana_9.jpg ( 488.84K ) Number of downloads: 4

na ca de pe userul "special" am si eu acces la atasamentele voastre :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uof, dane: /index.php?...t&p=1322602

si eu am dat click pe poza cu fata (de doua ori acum, c-a trebuit s-o revad inainte de a scrie ceva), arati bine, tipo! dar am dat click si pe aproape toate celelalte poze, le-am luat in ordine. prima si a saptea poza sunt preferatele mele. parca in drum spre ruse trec prin comana. asa ca o sa-mi iau costumul de baie cu mine. :unsure: lol. cum ajung in locul ala frumos? nu vreau sa trec pe langa el cum am trecut pe langa pasarea. si cat de adanca e apa? :)

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e mai faina, si mai utila :unsure: (utila pt fete)

 

Imi aduc aminte de filmul ala.Dar au trecut cativa ani de cand l-am vazut,nici nu mai stiu cum se numeste.

 

uof, dane

 

Aaa,pai daca nu a mai intrat deloc pe forum am uitat complet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BULL-SHIT TOPIC :unsure:

si mai zici ca iti adreseaza lumea injuraturi...ce naiba, man?in topicul asta sunt oameni mai mari ca noi la un loc, seriosi, cu pasiune si pt biciclete...si cand zici ca-i bullshit topicu, defapt te iei de tot ce se vb aici, de ce zic toti...nu-i frumos, bre...

 

eu imi aduc aminte ca in tineretile noastre pe forumu asta postai serios....acu ai pms? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
asta e mai faina, si mai utila :crack: (utila pt fete)

:lol:

esti de belea CATUL, MR.ORL... ETC ETC ... asta-i ca faza aia cu bancul cu calugaritzele care se plimbau cu bicicletele... "nu va mai hliziti atata ca va pun seile la loc..." :) :) :crack:

 

si mai zici ca iti adreseaza lumea injuraturi...ce naiba, man?in topicul asta sunt oameni mai mari ca noi la un loc, seriosi, cu pasiune si pt biciclete...si cand zici ca-i bullshit topicu, defapt te iei de tot ce se vb aici, de ce zic toti...nu-i frumos, bre...

 

eu imi aduc aminte ca in tineretile noastre pe forumu asta postai serios....acu ai pms? :rock:

ACUM SUNT BEAT , OK? :unsure: NU MA "IAU" DE NIMENI! NOROC SI SUCCES LA TOTI BIKERII DE PE TOPICUL ASTA! :crack: DA' TOT BULL-SHIT E... ce dreaqu e pms?!!?!??!??!1......... ca deja ma oftic ca nu inteleg limbajul asta ciudat care aduce a mirk/messenger...

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACUM SUNT BEAT , OK? :unsure: NU MA "IAU" DE NIMENI! NOROC SI SUCCES LA TOTI BIKERII DE PE TOPICUL ASTA! :) DA' TOT BULL-SHIT E...

ma, doua lucruri pt mine-s clare ref la tine...unu, ca nu ma iau de cum scrii ca stiu ca porti ochelari, iar al doilea, ca nu esti in toate facultatile mintale :)

 

PMS: premenstrual sindrom :crack: nu-i mess...iti pare ca am io inclinatii spre limbaj de mirc/mess? :crack:

 

asadar, ontopic: s-o opri vemea ploioasa, sa putem merge si noi fericiti la plimbare de weekend? :crack:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, doua lucruri pt mine-s clare ref la tine...unu, ca nu ma iau de cum scrii ca stiu ca porti ochelari, iar al doilea, ca nu esti in toate facultatile mintale :wink:

 

PMS: premenstrual sindrom :kick: nu-i mess

 

 

 

:unsure: :) :)

 

Cum dracu ai luat ma permisul daca nu vezi in monitor ce scrii? :crack:

Ba e penala faza.... :crack: :lol:

 

Dark@: tu basti la :crack: ca de restul ne ocupam noi. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:unsure: :) :)

 

Cum dracu ai luat ma permisul daca nu vezi in monitor ce scrii? :crack:

Ba e penala faza.... :crack: :lol:

 

Dark@: tu basti la :crack: ca de restul ne ocupam noi. :rock:

nu rade, man, pe bune, ca sunt multi care vad greu literele scrise mic...cum e si cazul lui @kombat, presedintele dac motors :wink: io d-aia nu ma iau de cum scrie dark-u...

 

hai sa lasam topicul curat, pe bune...avem atatea alte locuri de joaca :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
ma, doua lucruri pt mine-s clare ref la tine...unu, ca nu ma iau de cum scrii ca stiu ca porti ochelari, iar al doilea, ca nu esti in toate facultatile mintale :crack:

 

PMS: premenstrual sindrom :wink: nu-i mess...iti pare ca am io inclinatii spre limbaj de mirc/mess? :lol:

 

asadar, ontopic: s-o opri vemea ploioasa, sa putem merge si noi fericiti la plimbare de weekend? :rock:

:crack: buei "nenorocitilor", vad FOARTE BINE , cu ochelari off-course... ca fara e "cam ceatza"... DAR VA SPUN SINCER CA NU DORESC ABSOLUT NIMANUI DE PE LUMEA ASTA SA AIBA PROBLEME CU VEDEREA...(nici lui george bush... cu toate ca e un criminal jego.s)... E ... EXTREM DE NASOL , SI DE URAT , SI DE CUM VRETI VOI SA-I SPUNETI... CA TEST: INCERCATI SA INCHIDETI OCHII CAND SUNTETI LA TERASA CU AMICII SI SA STATI DE VB CU EI... LA O BERE SAU SUC, SAU CE DREAQU MAI BETI VOI... :) O SA AVETI O MAAARE SURPRIZA... 90 % DIN TOT CEEA CE STITI VOI LE-ATI ASIMILAT PRIN VEDERE/OCHI... CATUL , MY MAN , AICI M-AI ATINS LA PUNCTUL SENSIBIL...>VEDEREA... e drept , nu e vina mea , dar ma doare taaaare de tot ca am probleme cu ochii... cand am dat de permis vedeam PERFECT... toata porcaria asta cu ochelarii s-a intamplat in maxim 2 ani... asa dintr-o data... :unsure: si sa mai zic ca tatal meu mai are putin si face cataracta la un ochi.. banuiesc ca nu va intereseaza... BA CHIAR CRED CA VA DOARE-N COUR DE TATAL MEU... SI PROBLEMELE LUI DE VEDERE... :crack:

 

si pentru informarea ta sunt FOARTE IN FACULTATILE MELE MINTALE , POATE PREA GANDESC SI IMI FAC PROCESE DE CONSTIINTA...

 

pacat ca nu mai muncesc ... ca daca munceam nu mai aveam eu timp de tastat aiurea pe porcaria asta de forum...(la dreaqu , e ca drogu...) :)

IA TE UITA: AM 20% WARN ? PENTRU CE "DOMNULE" ADMINISTRATOR DE FORUM? CE EXPLICATIE MAI AI ACUM? E PREA DE CA.KAT FORUMUL PENTRU UN OM CA MINE? BOCHETARI DE ADMINISTRATORI... MAI BINE IL INCHIDETI DE TOT MAH INFUMURATILOR , CA N-AR FI NICI O PIERDERE...

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...