Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda CBR125R


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Galeria este marita si libera la fel ca si toba se sub motor. (GP style)

o sa pun un filmulet cu sunetul sambata ... momentan nu am :o

 

Galeria este marita si libera la fel ca si toba de sub motor. (GP style)

o sa pun un filmulet cu sunetul sambata ... momentan nu am :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galeria este marita si libera la fel ca si toba se sub motor. (GP style)

o sa pun un filmulet cu sunetul sambata ... momentan nu am :o

 

Galeria este marita si libera la fel ca si toba de sub motor. (GP style)

o sa pun un filmulet cu sunetul sambata ... momentan nu am :(

Sa pui si niste poze mai detaliate daca poti..e chiar interesant nam mai vazut o asemenea toba pe cbr ,si filmuletu si esti THE BEST:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu. piciorul sta mai in fata :o ... oricum gazele sunt evacuate la 45 de grade asa k nu exista nici o problema :laugh:

Apropo ... daca doreste cineva o toba finala libera pentru cbr 125 am eu :(

post-29102-1231423757_thumb.jpg

post-29102-1231423725_thumb.jpg

post-29102-1231423676_thumb.jpg

Dami un pm cu un pret pls,si zimi daca ai putea sa o trimiti in bistrita....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai mai pus videoclip cu sunetul.

Salut.Am o Honda cbr 125 r repsol 2007 luata din germany cu anvelope fata 110/70 17 si si spate 130/70 17 la 1640 km in iunie 2008.Acum are 3600 km si ca noua dar as vrea s-o vand pentru un cbr 600rr totusi mi-as dori sa-i schimb finala cu una care face mai mult zgomot. cine are o toba ireprosabila care sa se potriveasca fara modificari sau de unde sa o procur(finala)? multumesc

post-44774-1231711126_thumb.jpg

post-44774-1231711153_thumb.jpg

post-44774-1231711181_thumb.jpg

post-44774-1231711220_thumb.jpg

post-44774-1231711254_thumb.jpg

post-44774-1231711277_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci, dar de unde fac rost de un micron din Al, dar mai simplu ar fi sa cumpar una originala din dezmembrari pe care sa o operez eu. dati-mi un sfat

 

mai intai invata sa mergi pe motocicleta si pe urma modificari, toata vara ai facut 2000km timp in care altii fac cel putin 10000km...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Am o Honda cbr 125 r repsol 2007 luata din germany cu anvelope fata 110/70 17 si si spate 130/70 17 la 1640 km in iunie 2008.Acum are 3600 km si ca noua dar as vrea s-o vand pentru un cbr 600rr totusi mi-as dori sa-i schimb finala cu una care face mai mult zgomot. cine are o toba ireprosabila care sa se potriveasca fara modificari sau de unde sa o procur(finala)? multumesc

Frumos sa ai parte de el..

La cati km ai facut sfatu meu ar fi sa o mai tii sa prinzi ceva experienta , nu te arunca dupa 2000 de km direct pe 600rr.

Gandestete la niste crash pad'uri intai , totusi toti suntem / sau am fost incepatori , iar noi gresim mai des..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Am o Honda cbr 125 r repsol 2007 luata din germany cu anvelope fata 110/70 17 si si spate 130/70 17 la 1640 km in iunie 2008.Acum are 3600 km si ca noua dar as vrea s-o vand pentru un cbr 600rr totusi mi-as dori sa-i schimb finala cu una care face mai mult zgomot. cine are o toba ireprosabila care sa se potriveasca fara modificari sau de unde sa o procur(finala)? multumesc

vad ca daca ai cbr si vrei sa il prezinti, tre sa spui in mod obligatoriu ce gume ai pe el... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce sa fac daca asa mi-o venit armasaru?....gume noi, late, sa le schimb? :banana: ) :blbl:

 

sincer, la vanzare e un atu sa ai gume mai late. dar, cand vine vorba de curbe, ar fi bine sa ai mare grija. ca sa nu mai vorbim ca e imposibil sa dai capatu' la o guma de 130. oricum astea sunt niste lucruri care sau mai spus si pe care toata lumea sper ca le cunoaste.

:) :D

Editat de pridon PRD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer, la vanzare e un atu sa ai gume mai late. dar, cand vine vorba de curbe, ar fi bine sa ai mare grija. ca sa nu mai vorbim ca e imposibil sa dai capatu' la o guma de 130. oricum astea sunt niste lucruri care sau mai spus si pe care toata lumea sper ca le cunoaste.

:) :D

Da sti cum ii pe uni ii intereseaza mai mult sa arate roata mai bine lata , si asa unii nici la aia stock nu`i dau capatu:laugh:

Ce sa faci domne nai cu cine .. dupa 2.000 de km visam la motoare de 600 :D

 

Am uitat sa intreb ceva : "Cand eram mai mic pe la vreo 12 ani aveam un "scuter" deala pe curent de prindea cred vreo 20-30(maxim 40 in panta,poate intro panta de 60 de grade sa ajunga la mai mult:laugh:) , se pune experienta de un an pe el ca sa trec la un r6?:blbl:" :banana:

Sa visam nu?Vad ca anu asta`s toti mai multi visatori(daca ar ramane la stadiu de vis e bine , numa in practica sa nu puna)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...