Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda CBR125R


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma, cel putin nu paraie si culmea, mai e si fiabila.....imi place cand la 15 ani jumate va stergeti mucii cu maneca, dar 15 cai is nimica toata pt voi ( nu zic de tine chivule)serios acuma, vad ca e tendita generala, lasa-ti motociclismu de fitze, e de placere sportu asta baieti si nu cred ca e o placere sa stai cu picioarele rupte prin saloane de spital ca ai vrut sa imp[resionezi țoapa de pe marginea drumului!

 

Este absolut logic ca o data cu o putere mai mare si bicicleta este mai voluminoasa, altfel ar fi ca un copil obez!

 

 

 

Hai ca debitam prea multe tampenii, sa vina caldura aia ca ma plitisesc rau!

 

 

Hibernare placuta

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, cel putin nu paraie si culmea, mai e si fiabila.....imi place cand la 15 ani jumate va stergeti mucii cu maneca, dar 15 cai is nimica toata pt voi ( nu zic de tine chivule)serios acuma, vad ca e tendita generala, lasa-ti motociclismu de fitze, e de placere sportu asta baieti si nu cred ca e o placere sa stai cu picioarele rupte prin saloane de spital ca ai vrut sa imp[resionezi țoapa de pe marginea drumului!

 

Este absolut logic ca o data cu o putere mai mare si bicicleta este mai voluminoasa, altfel ar fi ca un copil obez!

 

 

 

Hai ca debitam prea multe tampenii, sa vina caldura aia ca ma plitisesc rau!

 

 

Hibernare placuta

am zis eu ceva de putere sau de fiabilitate?

am zis doar ca e subtire si atat.

tu debitezi tampenii, te plictisesti rau de tot ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zis eu ceva de putere sau de fiabilitate?

am zis doar ca e subtire si atat.

tu debitezi tampenii, te plictisesti rau de tot ...

Chivule sa nu exageram...

Daca e subtire ce nu se poate lua cu ea curbe ?

Nu poti pune genunchiu jos sau ce ?

Din punctu meu pe cat de subtire e si la fel si rotile ii destul de stabila.

Si chiar din contra mai bine asta subtire (si sa nu ma vada nimeni) dar sa stiu ca nam probleme cu motoru , nu investesc bani in ea si sa am eu placerea de a conduce.

Nu`si au rost comentarile astea de cum arata , la fiecare motor poti baga ceva de vina nu cred ca exista un motor la care sa zici ca`i perfect.

Si fiecare isi cumpara ce vrea.

 

Iar pentru Stefan ar merge niste scz acolo , om mai rationabil ca el rar , de ar gandii multi ca el(chiar si eu)nu am debita tot felu de prostii..E un om care gandeste ce vorbeste , ai putea sa mai citesti comenturile lui odata sa vezi ca`si au rostu si are dreptate ... Nu zic in mod special de tine , dar daca ai vedea ce debiteaza unii incepatori pe r6 etc , cocalari care deabea tin motoru drept da`si baga mana in gaz la semafor sa se uite pitipoancele la ei etc etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca StefanLeonte a dat cu batu'-n balta la faza aia. eu am zis doar ca cbr e tot subtire si in zapada, in gluma si el imi zice de 15 cai si alte tampenii.

O scris in paranteza ma Chivu ca nu zice de tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg pe ce va bateti! Chivule daca vrei sa vbim, id-ul il gasesti in paginile anterioare, desi am scris ca nu ma refeream la postul tau, dar postarea ta mi-a adus aminte de chestia asta cu designul si alte cacaturi ce impresioneaza pe cei ...mai cu tricouri roz sa spunem. Nu inteleg de ce te agiti atat cand nu e vorba de tine si nu esti atins in niciun fel, dar se pare ca te simti si nu e cazul acum (totusi e bine ca esti atent si cu un obraz mai subtire)

 

Uite ca sa nu mai fii suparat, cand ne vedem la brasov stam amandoi si bem o bere impreuna!

 

 

:yikes: Numa' bine! :yikes:

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da sti cum ii pe uni ii intereseaza mai mult sa arate roata mai bine lata , si asa unii nici la aia stock nu`i dau capatu:laugh:

Ce sa faci domne nai cu cine .. dupa 2.000 de km visam la motoare de 600 :kiss:

 

Am uitat sa intreb ceva : "Cand eram mai mic pe la vreo 12 ani aveam un "scuter" deala pe curent de prindea cred vreo 20-30(maxim 40 in panta,poate intro panta de 60 de grade sa ajunga la mai mult:laugh:) , se pune experienta de un an pe el ca sa trec la un r6?:yikes:" :yikes:

Sa visam nu?Vad ca anu asta`s toti mai multi visatori(daca ar ramane la stadiu de vis e bine , numa in practica sa nu puna)

 

In panta? sau in vale:)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg pe ce va bateti! Chivule daca vrei sa vbim, id-ul il gasesti in paginile anterioare, desi am scris ca nu ma refeream la postul tau, dar postarea ta mi-a adus aminte de chestia asta cu designul si alte cacaturi ce impresioneaza pe cei ...mai cu tricouri roz sa spunem. Nu inteleg de ce te agiti atat cand nu e vorba de tine si nu esti atins in niciun fel, dar se pare ca te simti si nu e cazul acum (totusi e bine ca esti atent si cu un obraz mai subtire)

 

Uite ca sa nu mai fii suparat, cand ne vedem la brasov stam amandoi si bem o bere impreuna!

 

 

:yikes: Numa' bine! :yikes:

 

Comunicati prea matur . Mai potoliti-va...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

presedinte scrie pe tine :yikes:)

 

"prevederea scrisa in lege"

 

daca tu imi arati unde scrie in LEGE ca panta e coboras eu iti dau o bere

bine ma, legea nu-i dictionar:)) asa ne-o invatat la scoala.....sa mergem pe ideea "hai la vale"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...........imi cer scuze ca ma bag aiurea in topicul vostru ......cine e interesat de un set de gume aproape noi (rulate cca. 200 km ) marca NO NAME (chinezesti ) (folosite pe un cbr125 ) contact PM pret pe amandoua 120 ron ( fix )

post-18663-1232624627_thumb.jpg

post-18663-1232624655_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

70/90 -17 si 100 / 80 - 17..............nu e stoc CBR 125 .....am pus si eu pe spate 130 si fata 110 .....de nu mai era loc si pt aripa ...dar sunt bune la un ITP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...