Sari la conținut

Seth On Fire Bikers Fest


Seth RC
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari SETH RC pentru organizare.Conditiile au fost mai mult decat rezonabile.Bafta si la anu :)

Curand am sa postez niste poze din cele cateva sute pe care le-am facut.

 

P.S. Singura picanterie care ne-a lipsit a fost scena cu tricourile ude,dar speram ca pe la anu fetele sa aiba mai mult curaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :) B) ...domnilor, felicitari!...e prima intrunire, din romania, la care am participat si au reusit sa faca un colt pt iubitorii de alta muzica decit rock!...felicitari domnilor, a-ti demonstrat ca se poate!....cu exceptia citorva mici demonstratii de debilitate mentala(citiva motociclisti care si-au bagat motoarele in cortul respectiv turindu-le si facind semne obscene celor prezenti acolo), planificarea, dj-ii si locatia au fost foarte inspirat alese...sper sa faca si alti organizatori asa ceva!..

...referitor la cei care mai mult sau mai putin s-au simtit ofensati de muzica din zona respectiva nu pot decit sa le spun ca asa cum mi s-a raspuns si mie de nenumarate ori "daca nu-ti place nu asculta" la fel le spun si eu lor, daca nu va place nu stati in zona fiindca e poluare fonica!..rock rulles, asa ca nu va irositi urechile intr-o zona cu precadere stresanta!...pacat ca atunci cind se alcoolizeaza sanatos, se gasesc unii care sunt mai tari ca osul de meduza si vor sa demonstreze cuiva(intregii lumi) cine sunt ei si ce curaj au sa intre intr-un cort cu motorul si sa-i afume pe cei din interior si sa le faca semne obscene, FARA sa pateasca nimic!...daca in aceste rinduri se recunosc faptasii, ii rog ca data viitoare sa ne scuteasca sau sa se scuteasca de asemenea gesturi care i-ar putea provoca pe unii mai sensibili!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari SETH RC pentru organizare.Conditiile au fost mai mult decat rezonabile.Bafta si la anu :P

Curand am sa postez niste poze din cele cateva sute pe care le-am facut.

 

P.S. Singura picanterie care ne-a lipsit a fost scena cu tricourile ude,dar speram ca pe la anu fetele sa aiba mai mult curaj

:D Intrunire faina , conditii, multi prieteni, muzica buna , catering de nota 8 , intr-un cuvant : reusita . La anul , si la si mai bine ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a facut nimeni poze, sa vedem cum a fost?

:D Gasesti o gramada pe forumul de CLUJ. Cauta acolo userul Galen.Acolo gasesti linkul photobucket , care e incarcat cu o gramada de poze.Si nu numai el a pus, ci si altii.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscut un posesor de Monster 600 la intalnire, din pacate nu stiu cum sa mai dau de el. Cred ca e din Cluj, apare in clipul de pe Realitatea (e cel cu batic pe cap), iar motorul lui e in poza asta (nu, tipul nu e cel din poza :cheers: ). Daca il cunoasteti careva, dati-mi un semn cum sa dau de el.

Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
Seth Riders Club are onoarea sa va invite sa participati la "Seth on Fire".

 

Intrunirea va avea loc in perioada 6-8 Iunie in campingul "Eldorado".

 

Ce ne propunem sa realizam cu acest eveniment?

In primul rand dorim sa oferim participantiilor toate conditiile necesare pentru ca ei sa se simta excelent:

- o locatie superba;

- facilitati la standarde europene;

- program variat, inedit si interactiv ;

- muzica de calitate;

Dorim de asemenea sa creem un cadru in care mototciclisti din toate colturile tarii sa se poata cunoste; sa schimbe impresii, idei; sa se inchege initiative.

 

Mai multe detalii despre eveniment gasiti la http://www.sethrc.ro/seth-on-fire

 

Va asteptam!

 

seth-on-fire.jpg

pai ideea e ca in loc de 6-8 iunie,pe site-ul sethrc.ro scrie ca intalnirea e pe 29-31 mai. care e data defapt?

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...