Sari la conținut

Care Cu Gsxru' Te-ai Lipit De Taxi?


NVS
 Share

Postări Recomandate

o pantera, doi panteri ! :laugh:

 

1 .sunt EA si 2 unde ma vezi tu tavalit?

sunt EA si 2 unde ma vezi tu TAVALITA - nu tavalit :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai la asta ma refeream, ca daca vroiam de rasa and shit,il cumparam :P

 

ce e grav?

Mai grav atunci.....

 

 

o pantera, doi panteri ! :laugh:

 

 

sunt EA si 2 unde ma vezi tu TAVALITA - nu tavalit :) :(

ea asa m-a vazut TAVALIT:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata inteligenta indica posturile tale.....

Ma retrag...... :laugh: :) Wolfmanule, ne pierdem timpul de pomana

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti taie calea , te duci dupa el , pui motor langa masina si il intrebi de stomatologie

 

 

F bine i-ai facut :laugh: felicitarile mele.E singura modalitate sa iti faci dreptate :) pana vine politia imbatranesti .Fie ca e taximetrist sau dubist.

Editat de Kawa82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

................. pana vine politia imbatranesti ............

 

 

Pai si aici a venit Politia, a fost prima la fata locului.......... :laugh: :) :P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum era?"UN FAR E O VIATA" de acum e " UN FAR E UN PUMN" :)

 

N-am cum sa-ti explic ce am vrut sa zic, cine stie pricepe...Sorry.... :( Dar e bun si motto-ul asta.......UN FAR, UN PUMN ! :laugh:

 

Vai de ala care intalneste un model cu doua faruri..... :P

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E naspa prin viziera. Eu am flip-up si am mers o zi cu casca unui prieten. Casca integrala... Sa vezi chinuri sa ma scarpin pe buza superioara... De flegme nu mai zic, ca era sa dau una in casca... :laugh:

Certific, cam greu cu flegmele, risti sa le aplici in casca. Am patit-o cu un caine insistent, la viteza mica pe piatra cubica si gropi in carosabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca motociclist pana acum nu am avut probleme cu taximetristi, dar ca sofer pot sa imi aduc aminte destule. Unul care mi-a ramas in minte: pe la mall, mergeam pe vitan si s-a bagat un taximetrist si mi-a taiat fata. Daca nu franam brusc il loveam. I-am dat un claxon, dupa 50 m a franat brusc in fata mea, era sa il lovesc a doua oara. A venit la mine gata sa ma bata "de ce ma claxonezi ma?". L-am injurat si eu gata de bataie, a vazut ca nu ma sperie, s-a urcat in masina si a plecat. Cred ca sunt destui care au patit ceva cu taximetristi, pe 2 sau 4 roti. Asa ca "natural born guilty" mi se pare indreptatit.

 

Drive safe.

 

Motoru si geaca(casca nu o vad) le ai luat din Craiova?de la Cosmin?:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arabi + taximetristi + dubisti am un mesaj pt voi bah imputitilor.Muitza multa.

 

Acum cine era taximetristu si de ce avea licienta?

 

Cata topicu' pt un caz fara rezolvare

 

Foarte bine frate ca ia administrat baiatul cu gixxu' taximetristului o corectie insa nu vad de ce ar trebui facut un topic pe forum.Cazuri d-astea sunt la ordinea zilei.

 

Pt baiatul cu GSXR-ul foarte bine frate eu te sustin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arabi + taximetristi + dubisti am un mesaj pt voi bah imputitilor.Muitza multa.

 

Acum cine era taximetristu si de ce avea licienta?

 

Cata topicu' pt un caz fara rezolvare

 

Foarte bine frate ca ia administrat baiatul cu gixxu' taximetristului o corectie insa nu vad de ce ar trebui facut un topic pe forum.Cazuri d-astea sunt la ordinea zilei.

 

Pt baiatul cu GSXR-ul foarte bine frate eu te sustin

creca o arzi aiurea rau de tot. io-s fost dubist, maxi-taximetrist, nu arab, nu taximetrist (mai repede m-ash face arab decat taximetrist...) si na ca-s si motorist. ori ce ash conduce am grija de voi cum ash vrea sa aiba totzi grija de mine. e greu de crezut ca-s destul de multzi motoristi printre "mujisti"?

 

deci sa nu cumva sa ma mai angajez pe o duba, k dak ma intalmesc cu tine ma pot astepta la o "muitza". apropo, ce-i aia?de ce folosesti diminutivu'? intzeleg ca nu-tzi plaace de pers resp (Arabi + taximetristi + dubisti), atunci de ce ai vrea sa ai parte de un act sexual scurt cu ei? cum vine "muitza multa"? mai multe mai mult sex oral ( a se citi fetze) scurte? de ce nu una si buna?

 

esti distrus sau gay care vrea sa aiba parte de sex oral cu arabi sau restu' (k maj soferilor de taxi si dube sunt barbatzi)...?

 

generalizarile sunt de cacao

 

exista si printre uscaturi ceva vlastaruri, si cre ca tre sa avem grija de ei dak vrem sa acopere toate uscaturile...

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si aici a venit Politia, a fost prima la fata locului.......... :lol: :lol: :lol: :lol:

mdea , ce mai domne ..a gresit , e pocnit , ce atata caz pe treaba asta ? e al doilea pocnit pe Mosilor...

ai 'reacu taximetristi cu mama lor ...

 

Pt baiatul cu GSXR-ul foarte bine frate eu te sustin

stai sa-l vad pe gabi-gsxr retardul ala ....

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu toti motociclistii au dreptate. Sunt cazuri in care nu adapteaza viteza la drum si se plang ca "Vai!!! Cum de mi-a taiat calea? Trebuia sa ma vada." Si nu toti taximetristii sunt criminali. Poate respectivul taximetrist este motociclist. Oricine poate avea permis de motocicleta. Chiar si un cocalar sau un taran. Chiar si un pieton. Dar acest lucru nu te face motociclist. Daca ai carnet categoria a, nu esti neaparat motociclist. Daca motociclistul avea dreptate si nu era vina lui, nu isi intorcea numarul. Avea demnitate si nu avea motive sa se ascunda si sa fuga. Eu unul, consider toata aceasta poveste deplasata. In primul rand din pricina faptului ca si-a intors numarul din mers. Cum? Era oare James Bond si noi nu stiam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent de situatie, motociclistul nu trebuia sa reactioneze agresiv, in felul acesta poate doar sa ne faca comunitatea de ras si sa ne vada lumea drept BATAUSI, pai dar unde va credeti dragilor... in vestul salbatic ??

 

:lol: :lol:

 

Faceti comunitatea motociclistilor din romania de ras !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi place ca sariti sa-l sustineti pe x sau pe y fara sa stiti ce s-a intamplat.

 

Poate x, adicatelea taximetristul, nu era de vina, ci doar suficient de tare-n gura incat sa-i atraga atentia lui y, motociclistul, iar in y s-au umflat ouale si a trecut la pedeapsa fizica, pentru ca poate y e un mic oligofren care s-a nimerit a fi pe motor (no offense, nea y, vorbesc ipotetic). sau poate y era nevinovat si i-a facut x o manevra si a mai fost si tare-n gura, motiv pentru care y i-a aplicat corectia aferenta lui x. Da' voi de unde stiti cu certitudine ce s-a intamplat de tineti cu x sau cu y? E ca la fotbal, se dau pronosticuri? Daca tineti cu y si se demonstreaza ca y a fost de vina, gata, ai dreacu astia nu-s motociclisti, sunt carne de tun, idioti si oligofreni. La fel si in cazul lui y. Daca tineti din greseala cu ursu? A?

 

Pana nu aflati cine ce si cum va dati cu parerea in mod speculativ si in principiu degeaba. Si pana aflati, aveti doar motiv sa speculati. La asta oricum ne pricepem toti de minune, precum si la a nu rata nici o ocazie de a ne fali cu pseudointelectul nostru prin jignirile gratuite aduse celor care ni se adreseaza pe acest vajnic topic.

 

Spor la speculat, ca va place (ce-i drept, e un forum, e voie) :lol:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai gata maaa ! mai dati-va si cu motoru.... nu mai rupeti atata tastele astea

ete ba, atata valva pentru un mic incident

a fost la momentul respectiv juriul de pe margine (gura casca de pe trotuar) care sustineau actiunea

... "N-AI FOST ACOLO , DECI NU STII CE-AM FACUT"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...