Sari la conținut

Poze Plimbari Cluj!


alexandru1771
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 603
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Maine daca mai e vremea buna si nu ninge la noapte, eu zic ca am putea iesi pana pe Piatra Craiului... Ma gandeam la un 10:30 sa ne intalnim si la 11:00 sa o intindem. Mai vine careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie să ne dezamăgim fanii, dar la tura de ieri doar am alimentat la Petrom Huedin și timpul nu ne-a mai permis realizarea clasicelor expuneri pe senzorul fotosensibil. În schimb, am poposit în altă parte in căutarea noastră după mistică localitate Huiedin. Împreună cu @herur am conchis că ea nu se află pe segmentul faimosului E60 dintre Cluj-Napoca și granița cu județul Bihor.

Și două imagini realizate de @SubInfluenta, care ne-a însoțit în această expediție aventuroasă:

 

DSC_0033%2520raw.jpg

 

DSC_0043%2520raw_fara%2520numar.jpg

 

Căutarea va continua cu speranța că această localitate mistică nu a dispărut deodată cu Atlantida...

daca vrei neaparat , cand vom cobora de pe deal sa alimentam la Huiedin(desi nu prea cred ,pt.ca xr-ul are autonomie mare pe legheleu ;) , voi trece i-ul cu marker-ul pe table ca sa il vezi si tu , sa nu te chiorasti dupa el si sa te lipesti cu troleul de vre-un tir ;) Pruteanule :D

Editat de timberland0910
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos!!o iesire placuta :D . reusita poza "Subinfluenta" :D, de pus in tablou , pentru luna februarie :)). anul asta sper sa vad o poza cu trei de un fel ! o seara faina va doresc la toti !

 

img0445qc.jpg

 

Miercuri cand a fost frumos, am reusit doar sa ies putin prin oras cu iepurele meu, mi-am potolit pofta o ora :D

Editat de Razvann
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine daca mai e vremea buna si nu ninge la noapte, eu zic ca am putea iesi pana pe Piatra Craiului... Ma gandeam la un 10:30 sa ne intalnim si la 11:00 sa o intindem. Mai vine careva?

hai cu pozele de la ieseala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei neaparat , cand vom cobora de pe deal sa alimentam la Huiedin(desi nu prea cred ,pt.ca xr-ul are autonomie mare pe legheleu ;) , voi trece i-ul cu marker-ul pe table ca sa il vezi si tu , sa nu te chiorasti dupa el si sa te lipesti cu troleul de vre-un tir ;) Pruteanule :D

 

:lol: :funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu ati ajuns pe la Huedin sa puneti punctul pe i-ul ala? :)

man , nu am ramas fara combustibil ca sa cobor in pompa , iar altfel nu ma duc asa doar pt satisfactia ta , ca nu am obiceiul sa ma pozez prin pompe , dar daca tot frecventezi zona pune-l tu si iti dau 5 lei pt deranj ;)

ne -te -ne...troleu

Editat de timberland0910
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteanu' ala tanar ti-a zis de i-ul ala si tu ziceai ca o sa il scrii. Inca asteptam :)

PS: am bani, tine-ti aia 5 lei si ia niste ulei pentru lant ;) sau am eu de donat de la fostul XT :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Asta cam asa e!

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa poze deprimante ies pe vremea asta :)

depinde ce moto pozezi....la o motocicleta de hard enduro pe vreme de asta ii plac pozele ...noroi , noroi...noroi,,,

 

o iesire , 2 motociclete soare la plecare la ora 7.30 ploaie muuuulta din Marisel pana dupa Poiana Horea putin soare de la Doda Pili pana la Ic Ponor , zapada inspre Padis si apoi ploaie pana acasa :D un total de 230 km parcursi , viteza medie pe bord comp 70 km/h indiferent de starea drumului :bike-037:

post-67006-0-05585900-1365967409_thumb.jpg

post-67006-0-51970000-1365967424_thumb.jpg

post-67006-0-44349200-1365967438_thumb.jpg

post-67006-0-67969900-1365967451_thumb.jpg

Editat de timberland0910
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde ce moto pozezi....la o motocicleta de hard enduro pe vreme de asta ii plac pozele ...noroi , noroi...noroi,,,

 

o iesire , 2 motociclete soare la plecare la ora 7.30 ploaie muuuulta din Marisel pana dupa Poiana Horea putin soare de la Doda Pili pana la Ic Ponor , zapada inspre Padis si apoi ploaie pana acasa :D un total de 230 km parcursi , viteza medie pe bord comp 70 km/h indiferent de starea drumului :bike-037:

Constructia din ultima poza era benzinarie,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...