Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de ce l-ai sters? credeai ca e asa "dragut" ca n-o sa-l suport? :alcy: Spune ce ai de spus...

Ideea este ca nu am inteles unde-i "greseala" in toata povestea... Cu ce a gresit omul?

 

Sincer, acum nu mai am chef de texte si nimic de spus nimanui. Nimeni nu a gresit si totul e ok.

 

Cum am mai spus, ura si la gara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Joi 19 Nov ora 20:00 Stand Up Comedy cu Sika(Joker's) si Radub(Cafe Deco) 10 ron intrarea"

Casa Warsteiner, B-dul Uverturii 132.

 

Care vreti sa mergeti? e misto si e buna si carciumioara, bere nefiltrata, masline prajite, ciolan, carnati...

ideea e ca ar trebui facute niscai rezervari.

 

so?....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea este ca nu am inteles unde-i "greseala" in toata povestea... Cu ce a gresit omul?

 

Pai daca nu ai inteles, hai sa-ti explic, ca mi-a revenit cheful de vorbe si acum poate vei reusi si tu sa intelegi.

Pana acum, de cand s-a infintat grupul bktmwyamahonda & suzi, propunerile voastre de intalniri si ce-o mai fi erau postate pe topicul vecin. M-am gandit ca poate omul a pus intrebarea din gresala aici in loc s-o puna pe celalalt topic, asa cum o facea de obicei (cu 3 in 1 sunt coleg de breasla si mi-e simpatic. Chiar nu a fost nicio rautate din partea mea fata de el).

Acum, asa dintr-o data, v-ati gandit sa mai invitati si bmwistii care frecventeaza topicul asta. Ce s-a intamplat iepuras? A inceput sa bata vantul pe la voi si-ati ramas doar vreo 2-3 la masa? Aveti nevoie de meseni?

Mesaj completat

Iar despre ironia aia a ta cu toate invitatiile trebuie sa ma includa, inca ma abtin sa-ti dau mesajul sters. Esti curioasa? :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu ai inteles, hai sa-ti explic, ca mi-a revenit cheful de vorbe si acum poate vei reusi si tu sa intelegi.

Pana acum, de cand s-a infintat grupul bktmwyamahonda & suzi, propunerile voastre de intalniri si ce-o mai fi erau postate pe topicul vecin. M-am gandit ca poate omul a pus intrebarea din gresala aici in loc s-o puna pe celalalt topic, asa cum o facea de obicei (cu 3 in 1 sunt coleg de breasla si mi-e simpatic. Chiar nu a fost nicio rautate din partea mea fata de el).

Acum, asa dintr-o data, v-ati gandit sa mai invitati si bmwistii care frecventeaza topicul asta. Ce s-a intamplat iepuras? A inceput sa bata vantul pe la voi si-ati ramas doar vreo 2-3 la masa? Aveti nevoie de meseni?

Mesaj completat

Iar despre ironia aia a ta cu toate invitatiile trebuie sa ma includa, inca ma abtin sa-ti dau mesajul sters. Esti curioasa? :alcy:

 

Stiu ...e nasol ca-i frig afara si n-avem chef de mobre...

Frecam tastaturile.... :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ...e nasol ca-i frig afara si n-avem chef de mobre...

Frecam tastaturile.... :alcy:

 

Si domnia voastra la fel... :bow:

Mesaj completat

In felul asta ne tinem ocupati cu chestii inutile si poate trece iarna mai repede..................................................... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si domnia voastra la fel... :alcy:

Mesaj completat

In felul asta ne tinem ocupati cu chestii inutile si poate trece iarna mai repede..................................................... :bow:

 

Am eu indosariata o informatie cum ca desi e frig afara tu mai bagi neste ture,spre Campina ...parca ?

Daca spui din vreme, ma dau si eu cu mobra dupa tine....noroi sa nu fie....cafeaua o dau io !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai primit varianta soft pe PM. Asta-i tot ce-am mai avut sa-ti zic.

 

Hai mai Angi! Dezamagim toti cititorii topicului. :alcy: Oamenii isi luasera deja castronul de pop-corn si berile in fata si se pregateau de macel in direct... :D

Acu' ce sa faca bietii oameni? Sa se uite la OTV? :D :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Angi! Dezamagim toti cititorii topicului. :alcy: Oamenii isi luasera deja castronul de pop-corn si berile in fata si se pregateau de macel in direct... :D

Acu' ce sa faca bietii oameni? Sa se uite la OTV? :D :bow:

 

OTV? uite aici OTV!!! ;)

 

mesaj de la ENDURISTUL catre mine. Vrea sa va comunice ceva si nu stie cum. Asa ca m-am gandit sa-l ajut si sa va impartasesc durerea lui.

 

Nu erai prietena cu Codrut cand am fost cu el, Robert si Daiana la Herculane.La intoarcerea spre casa am oprit la o carciuma sau restaurant si am mancat toti micul dejun plus suc sau apa.Codrut si Robert nu mai aveau bani si le-am platit eu.Banii inapoi cred ca i-am vazut doar de la Robert(dar nu mai sunt sigur).O alta datorie a facut-o Daiana cand a fost nevasta-mea la ea la cabinet.I-a cerut 30 de lei ca sa-i repare fateta unui dinte,Cici(nevasta-mea) i-a dat 50 si a primit rest doar 10 ramanand datoare Daiana cu restul,bani pe care nu i-am mai vazut pana azi desi ne-am mai vazut intre timp.Nu am mai zis si de o umbrela uitata in cabinet si negasita.

Dar cum sunt sume mici nu m-a interesat in mod special recuperarea lor si d-aia n-am zis nimic,pana acum cand m-a uimit rautatea lui Robert.Eu cand l-am cunoscut era un baiat timid si cu bun simt ,dar ceva l-a stricat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OTV? uite aici OTV!!! :alcy:

 

mesaj de la ENDURISTUL catre mine. Vrea sa va comunice ceva si nu stie cum. Asa ca m-am gandit sa-l ajut si sa va impartasesc durerea lui.

 

Nu erai prietena cu Codrut cand am fost cu el, Robert si Daiana la Herculane.La intoarcerea spre casa am oprit la o carciuma sau restaurant si am mancat toti micul dejun plus suc sau apa.Codrut si Robert nu mai aveau bani si le-am platit eu.Banii inapoi cred ca i-am vazut doar de la Robert(dar nu mai sunt sigur).O alta datorie a facut-o Daiana cand a fost nevasta-mea la ea la cabinet.I-a cerut 30 de lei ca sa-i repare fateta unui dinte,Cici(nevasta-mea) i-a dat 50 si a primit rest doar 10 ramanand datoare Daiana cu restul,bani pe care nu i-am mai vazut pana azi desi ne-am mai vazut intre timp.Nu am mai zis si de o umbrela uitata in cabinet si negasita.

Dar cum sunt sume mici nu m-a interesat in mod special recuperarea lor si d-aia n-am zis nimic,pana acum cand m-a uimit rautatea lui Robert.Eu cand l-am cunoscut era un baiat timid si cu bun simt ,dar ceva l-a stricat.

 

Pai ,buei ,...fraerilor..pai cum altfel sa:

 

-ajunga Daiana la Samarkand ..decat nedand rest cate 10 lei la fiecare fateta de dinte de tanti sau nenie

-sa-si ia un amarat de moldovian motocicleta in rizling....

-sa-si puna un timid peneoane Supersprox de aur pe motocicleta..

 

Cum altfel decat nerestituind oamenilor drepti sume sau umbrele..vandute ulterior in obor

 

HUOOO !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, taci, te faci de ras cu datoriile tale! :bow: :alcy:

Cred ca au si ei dreptul la replica!

Daca dai PM, prostii, cum sa-ti raspunda oamenii!

Stam degeaba cu pop-corn in fata ca nu se intampla nimic!!! :D

Azi am dat 10 lei, ca sa nu vad nimic, din cauza burtii lui Plescoi, si nu m-am suparat! :D

Exagerezi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nils tata ,eu ceea ce ti-am scris pe PM a fos tocmai in ideea de a nu dezgropa mortii .Dar daca tu ai ceva impotriva lor si vrei sa-i faci de bascalie e treaba voastra,nu ma bag.

 

mesaj de la ENDURISTUL catre mine. Vrea sa va comunice ceva si nu stie cum. Asa ca m-am gandit sa-l ajut si sa va impartasesc durerea lui.

 

Daca tu ai inteles ca eu vreau sa fac publice afirmatiile din PM si pe in plus ma mai si doare ,cred ca ai ceva probleme la mansarda.Dar acum chiar incepe sa ma doara ,pacat ca e rusinos sa spun si unde.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata iesim la o plimbare prin padurile de pe langa Buc. Daca vreti, detalii pe PM.

 

 

merge si cu scuterul ? :D

 

off: si zici ca-ti sunt simpatic ? :(

:crack: to all

offtopic2: astea cu datorii de 10 lei sunt sinistre, sa muoama geac !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...