Sari la conținut

Honda Rc51


higheaven
 Share

Postări Recomandate

@Servant

 

vii/mergi la intrunirea de la Gura Humorului, la sfarsitul lunii? as vrea sa admir si sa discutam putin despre jucarie. berea o dau eu.

 

CMD: invitatie valabila si pt tine. poate facem un Tihuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 379
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@Servant

 

vii/mergi la intrunirea de la Gura Humorului, la sfarsitul lunii? as vrea sa admir si sa discutam putin despre jucarie. berea o dau eu.

 

CMD: invitatie valabila si pt tine. poate facem un Tihuta.

 

 

100% si cred ca weekendul urmator fac un Mestecanis

Editat de servant.1980
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

credeti ca mai exista interes in tara asta pt sp1/sp2 din partea motociclistilor?

cunosc un sp1`2000 foarte foarte frumos si intretinut 26000km (import .DE) cred ca-l are la vanzare de 1 an si ceva si nu poate sa-l vanda pe 4000E

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spuneam si mai inainte, niste motoare care si peste 10-20ani, iti vei da casca jos in semn de respect. una din reginele timpului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

credeti ca mai exista interes in tara asta pt sp1/sp2 din partea motociclistilor?

cunosc un sp1`2000 foarte foarte frumos si intretinut 26000km (import .DE) cred ca-l are la vanzare de 1 an si ceva si nu poate sa-l vanda pe 4000E

 

Din cate am auzit (nu dati cu pietre). SP1 e mai 'problematic' decat SP2, care e o versiune mai 'revised' sa zic asa...

 

 

Oricum mi se pare normal sa NU se vanda in ROMANIA un motor de 12 ani cu 4000 de euro. Adica ok,sunt motoare faine, etc...dar pwla mea.... Se gaseste TL 1000 R din 2000/2001 la 2700 euro cam cu aceleasi performante, asa ca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste doua zile scot la o plimbarica VTR-ul ( aprox 1500 km) , incluzand si Transalpina

 

SP2 rulz, vad ca are distributie pe pinioane. Merita fiecare euro, parerea mea de necunoscator.

 

 

adevar graiesti :ok: ... sa o si auzi cum suna, te indragostesti si mai tare de ea

Editat de servant.1980
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca sunt fan suzuki,tl 1000 r chiar nu ma atrage nu stiu de ce ... poate ca este exagerat de mare ?!? prefer sp1 sp2 inaintea oricarui V de la suzuki

vorba unuia de pe forumurile din afara " i'd like to try a sp2 "

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna bine, m-am uitat acum pe yt, ca un vfr in 2 pistoane :))

Eram la semafor pieton intr-o zi, langa BRD Bucuresti, a plecat unu cu un SP wheelie de pe loc direct, abia daca i-a dat gaz :| Mi-a stat inima! tractor nu altceva! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia astept sa se intalneasca reginele pe Tihuta

pai tre sa le parcam una langa alta acolo, sa vada si cunoscatorii ceva frumos.

 

ce tobe ai pe ea?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: :unsure:

honda-vtr_3.jpg

 

pe la ce ora ajungi sambata la G.H.?

eu vin de vinerila G.H. dar e posibilsa ajung si marti, miercuri, joi,in Suceava, ca am ceva probleme cu injectia(injectoare infundate probabil) si am inteles ca este aparat de ultrasunete.

 

dar asta intai sa vad cum se comporta weekend-ul asta in italia.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tre sa le parcam una langa alta acolo, sa vada si cunoscatorii ceva frumos.

 

ce tobe ai pe ea?

 

Ce inseamna 'cunoscator' la tine ?:)))))))

 

Auzi la el, prima intrebare de cocalar " ce tobe ai pe ea", de parca tobele de pe ea spun totul despre acel motor,nu?:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca a intrebat omul ce tobe are , asta nu-l catalogheaza drept cocalar, deoarece sunt evecuari intre evacuari, care pot face un motor sa sune si mai ales sa mearga bine sau pot fi la polul opus dpdv calitativ , auditiv si orice vrei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...