Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

Fuga de la locul accidentului nu e normala. Ar fi normala daca 99% din cei vinovati ar face-o. Unde, in conditiile date, as fugi cu tot cu masina, macar sa nu las urme, daca e s-o luam asa - in panica mea de femeie imbecila. Dar cand ai copilul mort sub roti, nu prea se mai justifica, sa fim seriosi, nu e un caine, e un OM. E o mare manarie ce presimt ca o sa se intample...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Oi fi tu vreun invatat, vreun initiat, cunoscator, ALES de francmasonerie,, , vreun om de pus pe pedestal. . .esti si tu ca si mine, ba obositule, , un biker. Care belim ochii de 1oo de ori mai mult in tzara asta decat in Elvetia. . asa ca shut da fuk up!! Prieteneste. . . :crack:

N-am chef sa ma cert cu un om care toata lumea il marginealizeaza.. Vezi de treaba ta si lasa-ma in pace.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si de unde plm stii tu ca e adevart trist batran ce esti

 

Du-te ma la pescuit cu aia de la Cava D'Oro. ., .Si batran trist esti tu ma deprimatule. . .Ca am 20 ani peste tine si 30 de ani mai luminat ca tine la minte.

 

 

frustratule .... ia mai taci dreacu din gura si continua sa te dai cu motocicleta pe forum si lasane`n pace ....

 

ai fost tu azi sa stai acolo 4-5 ore ?? nu cred

 

asa ca taci dreacu si lasane`n pace ca si asa suferim destul mai intervii si tu cu afirmatiile tale de forumist

 

Imbecil esti tu. . . eu nu m-am afirmat cu afirmatii din astea despre tine. . .asa ca shut the fuck up. .si nu mai calca peste limita limbajului. . .Ca eu nu m-am legat de tine, personal. Think!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci a inregistrat cineva emisinuea de pe ddtv ? ca eu nu gasesc postul pe TV ...

 

nici io nu il gasesc si am o suta si ceva de posturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

portiunea aia de drum din Ciofliceni numai linistita si plictisita nu este. Toti taranii cu x5-uri si nu numai rup acele pe-acolo, indiferent de momentul zilei. Da, avea viteza, da, risc asumat, da da da. Dar! Stii de ce merita calcata in picioare femeia aia cu obiceiurile ei de femeie cu tot??? CA A COBORAT DIN MASINA SI A FUGIT, LASAND UN COPIL MORT SUB ROTILE MASINII! Mi se rupe in paishpe' de panica, asa ceva nu faci! Pentru asta nu merita sa mai aiba zile linistite! Ca-l ai p-ala pe constiinta e una, dar ca-l lasi sub rotile masinii e alta. Abia astept sa aud ceva de "bine"...

 

 

Nu o fi vreo autostrada din Los Angeles. .si acolo daca o arzi cu 150 te aresteaza aia pe bune, , , , ,ma ma leshi. . .tzarani cu X5-uri. . .doh. .Da avea viteza, da risc asumat. .da, si-a jucat cartea, ,si a cazut. ..o fi vina femeii. de cand, femeie, trebuie sa ne pregatim, la Seal Force, in america, ca locuitor in cioflinceni, sa ne ferim de bikeri cu peste suta in comuna??!? HA? Tu gandesti ce ai zis? Comuna linistita, , si bikeri cu peste suta?!!? pe o singura banda??? Copii inocenti, batrani obositi si bauti pe margine? O masutza cu prune pe margine?!? O mamaie plictisita acasa care da fuga pana la aprozar visavis. . sa ia un kil de zahar?.si tu Ralucone, cred ca ti-ai schimbat sexul intre timp. ..VEDEATEASH PE TINE, RALUCONE, CEA TARE IN GURA, CEA MAI TARE, FEMEIA CU bilute, ,. ,SA CALCI VREUN MOTORIST. .SI SA VAD REACTIA TA PRIMARA. . .SA VAD CE TE IMPINGE SANGELE TAU DE FEMEIE DIN NASTERE, DEVENITA BARBAT PE FORUMURI, , ,CUM REACTIONEZI, . .CAND E UNUL CU MATZELE PE AFARA SUB MASINA TA. . .HAI SA TE VAD. . .CA VAD CA ESTI SUPER-TUFF BITCH DIN GURA, , , ,PE FORUM. . .HAI SA TE VAD!!!!!

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare inima.

Ma doare sufletul si imi vine sa strig ca este nedrept.

Il stiu pe Alin si nu pot sa vorbesc la timpul trecut. Nu pot...

Imi plac motoarele si nu pot invinovati motocicleta care l-a rapus...

Sotia plange, a copilarit cu el si au comunicat astazi pe mesenger.., Maine abia astepta sa-l plimbe cu noua ei masina... Niciodata un accident nu se intampla dintr-un singur motiv. Vinovatii si nevinovatii nu conteaza.... Pentru Alin este simplu ... el a scapat! Au ramas parintii ... Dumnezeu sa - i aiba in paza si noi restul, prieteni , cunostinte etc... Am fost in locul ultimului drum pe care l-a avut.... ALIN , MEREU GRABIT, MEREU GRABIT, si in viata a facut la fel , a traversat-o grabit... Asa era el ... Am mers cu prima lui moto, si era mandru cand a prezentat-o pe a doua... Matusa celei care l-a accidentat si care domicilia acolo unde s-a intamplat, a pierdut un copil pe care il chema Alin si a decedat la o varsta aproximativa , inecat..... ( din declaratia unui vecin la fata locului) Soarta, oare, ne batatoreste drumul in viata si poate de multe ori si noi am fost aproape si nu am observat?????? Nu stiu, asa ca sa ma scuzati, si sa-i fie tarana usoara........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI CE??? NICI PANICA NU MAI E LEGALA?!?!? TU DACA FACEAI ASTA, NU TE MANCA IN poponeata SA TE TIREZI?!?!? NU ASA E INSTINCTUL OMENESC?????!? MACAR ASA, VREO 5 MINUTE??? PAI CE? TI-E DRAG DE PARNAIE, LA ROMANIA??!!? MACAR ASA, CA EXERCITIU DE STIL???

 

(sorry de caps)

Nu stiu ce-as fi facut eu. Dar iata, ce chestie interesanta, inainte de a sti ce as fi facut eu, tocmai am aflat ce ai fi facut tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AK RAPTOR tot prost ai ramas magarule..pe bune..cred ca esti cel mai spurcat batranel pe care l`am vazut...bai tu nu vezi ca oameni astia sufera aici si tu vi iar cu teoriile tale tampite..ca ii vina lui ca akol a mers tare,ce ma tu vrei sa zici ca nu ai mers veci tare intr-un loc unde sa zicem nu era de mers????zi ma..ca daka nu iti spun eu..sigur ai mers....atunci taci in p*m...cum poti sa zici ca ese mai intampla cand te panichezi sa fugi???sau ca era un loc unde nu se circula mult????TU NU TE GAND MA????FEMEIA AIA CARE TU INTR_UN FEL SAU ALTU II IEI APARAREA CA A FUGIT DL LOCUL ACC...A OMORAT UN BAIAT CARE AVEA TOATA VIATZA IN FATZA!!!!PT CA NU SA ASIGURAT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce-as fi facut eu. Dar iata, ce chestie interesanta, inainte de a sti ce as fi facut eu, tocmai am aflat ce ai fi facut tu.

 

 

Ba inginere, eu am stat langa unul calcat de o masina, pe Aviatorilor, in chiloti, ca fugise din parc, si nu am transpirat deloc, si l-a facit muci o auto Honda.. .si inca mai respira in fatza mea, pana nu a mai respirat. ..de l-a luat ambulanta. .ca trebuia sa-l ia duba IML> si m-am suit in masina, si am plecat acasa.. si nu m-am emotionat. . .si da, nu ma emotioneaza mortzii pe caldaram. . cand stiu ca e din vina lor. exclusiv. . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca trompetista aia este fata primarului din gruiu sunt 90% sanse sa scape ..au foarte multi bani

 

cand stii ca intotdeauna dreptatea se imparte asa cum dicteaza teancurile de bani ai un motiv foarte bun sa pleci din romania sa nu te mai uiti inapoi niciodata...

 

Da tu de unde plm stii ca avea 150 ?

Nu zice nimeni ca avea 50 da de unde stii tu ca avea 150?

 

VTR1000, 18 ani, soseaua de la ciofliceni, motocicleta complet distrusa si ireparabila. o fi mers cu 70? cand motoreta aia prinde 100 cu Ia in 3 secunde?

 

ai fost tu azi sa stai acolo 4-5 ore ?? nu cred

asa ca taci dreacu si lasane`n pace ca si asa suferim destul mai intervii si tu cu afirmatiile tale de forumist

 

pai si ce, daca ai stat tu 4-5 ore inseamna ca punctul tau de vedere e mai important decat al lui? ce argument de piatza obor ai adus :crack:)

 

Nu o fi vreo autostrada din Los Angeles. .si acolo daca o arzi cu 150 te aresteaza aia pe bune

:lol:

 

parerea mea este ca

 

1. culpa pentru accident este comuna. se ia in calcul si cauzele care au dus la producerea accidentului dar si cauzele care au favorizat accidentul si/sau au agravat consecintele. si in acest caz, viteza lui de minim 3x peste limita legala a favorizat accidentul (posibil/probabil) si a marit foarte mult pagubele (vatamari + materiale)

 

2. fuga ei de la locul accidentului nu a cauzat decesul tanarului, in cazul in care acesta era deja bucati in clipa impactului, deci nu poate fi acuzata in nici un caz de crima sau alte fabulatii de genul asta ce am vazut mai sus. daca omul mai avea suflare dar aia a fugit si ala a pierdut sange sau a stat strivit acolo si a murit la x minute dupa accident pentru ca a fost abandonat, atuncea da. dar din cate am citit mai sus rezulta ca oricum baiatul era super dezmembrat deci nu se pune problema sa mai fi fost in viata. fuga ei tot fapta penala este, incercarea de a se sustrage de la urmarirea penala, dar in nici un caz nu are ca urmare decesul sau accidentul.

 

3. un baiat inconstient care a riscat si a pierdut. multi au fost si inca sunt in situatia lui, stia foarte bine (daca ziceti ca citea forumul) ce il asteapta dar a preferat sa continue. poate chiar asta si-a dorit de fapt... poate avea talent si curaj dar experienta (ca participant la trafic, nu neaparat ca motociclist) clar nu avea suficienta pentru ca altfel ar fi anticipat astfel de tampenii care se pot intampla oricand intr-un sat.

 

poate chiar soferitza va fi scoasa de instanta vinovata 100%. il mai ajuta pe el cu ceva asta acum?

 

RIP!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba inginere, eu am stat langa unul calcat de o masina, pe Aviatorilor, in chiloti, ca fugise din parc, si nu am transpirat deloc, si l-a facit muci o auto Honda.. .si inca mai respira in fatza mea, pana nu a mai respirat. ..de l-a luat ambulanta. .ca trebuia sa-l ia duba IML> si m-am suit in masina, si am plecat acasa.. si nu m-am emotionat. . .si da, nu ma emotioneaza mortzii pe caldaram. . cand stiu ca e din vina lor. exclusiv. . .

Mama, ce viteaz esti! Pariez ca masina in care zici ca te-ai suit era Logan. Vad zilnic viteji din astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AK RAPTOR tot prost ai ramas magarule..pe bune..cred ca esti cel mai spurcat batranel pe care l`am vazut...bai tu nu vezi ca oameni astia sufera aici si tu vi iar cu teoriile tale tampite..ca ii vina lui ca akol a mers tare,ce ma tu vrei sa zici ca nu ai mers veci tare intr-un loc unde sa zicem nu era de mers????zi ma..ca daka nu iti spun eu..sigur ai mers....atunci taci in p*m...cum poti sa zici ca ese mai intampla cand te panichezi sa fugi???sau ca era un loc unde nu se circula mult????TU NU TE GAND MA????FEMEIA AIA CARE TU INTR_UN FEL SAU ALTU II IEI APARAREA CA A FUGIT DL LOCUL ACC...A OMORAT UN BAIAT CARE AVEA TOATA VIATZA IN FATZA!!!!PT CA NU SA ASIGURAT!!!

 

 

Tu taci din gura copile. . ., . . .du-te bre ma "magarule" fara floci la poponeata, inapoi la posturile tale la adresa lui Rossi. pe SBZ. .ca te-ai nascut si tu prea tarziu. . .copil cu ochelari de soare la avatar. . .personaj ultra-jenant, chiar si pe HI5. . .:crack: :dumbass:

 

Mama, ce viteaz esti! Pariez ca masina in care zici ca te-ai suit era Logan. Vad zilnic viteji din astia.

 

Da ma, m-am suit in Logan. .era taxi. So what?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o fi vreo autostrada din Los Angeles. .si acolo daca o arzi cu 150 te aresteaza aia pe bune, , , , ,ma ma leshi. . .tzarani cu X5-uri. . .doh. .Da avea viteza, da risc asumat. .da, si-a jucat cartea, ,si a cazut. ..o fi vina femeii. de cand, femeie, trebuie sa ne pregatim, la Seal Force, in america, ca locuitor in cioflinceni, sa ne ferim de bikeri cu peste suta in comuna??!? HA? Tu gandesti ce ai zis? Comuna linistita, , si bikeri cu peste suta?!!? pe o singura banda??? Copii inocenti, batrani obositi si bauti pe margine? O masutza cu prune pe margine?!? O mamaie plictisita acasa care da fuga pana la aprozar visavis. . sa ia un kil de zahar?.si tu Ralucone, cred ca ti-ai schimbat sexul intre timp. ..VEDEATEASH PE TINE, RALUCONE, CEA TARE IN GURA, CEA MAI TARE, FEMEIA CU bilute, ,. ,SA CALCI VREUN MOTORIST. .SI SA VAD REACTIA TA PRIMARA. . .SA VAD CE TE IMPINGE SANGELE TAU DE FEMEIE DIN NASTERE, DEVENITA BARBAT PE FORUMURI, , ,CUM REACTIONEZI, . .CAND E UNUL CU MATZELE PE AFARA SUB MASINA TA. . .HAI SA TE VAD. . .CA VAD CA ESTI SUPER-TUFF BITCH DIN GURA, , , ,PE FORUM. . .HAI SA TE VAD!!!!!

 

 

 

scuzati-ma ca ma bag in aceasta conversatie inutila a acestui domn AK_Raptor.....Dar nu pot sa inteleg cum domnul acesta care se simte motociclist isi permita sa vorbeasca asa (fara nici un fel de durere ca a plecat de langa noi unul de-al nostru).....Domnule te rog eu frumos sa nu mai scrii pe acest topic....nu are rost.....Dak nu esti de acord cu ce se zice pastreaza discutile pt tine.....nu e frumos ceea ce faci.....si mai ales ca nu e normal sa-ti doresti sa vezi cum o persoana (care e motociclist pe deasupra) sa calce un motociclist.......imi cer scuze sa zic asta dar cred ca e ceva la psihic... Te rog eu mult sa respecti pe acest om care nu mai e alaturi de noi.......Si crede-ma am avut si eu accident cu tatal meu din cauza unei soferitza......avem 50 km la ora.......tata a stat 3 luni in spitat cu fractura de sold......Nu stiu ce mai zici acum......in fine...ce sa mai zicem fratilor....dak omu spune "VEDEATEASH PE TINE, RALUCONE, CEA TARE IN GURA, CEA MAI TARE, FEMEIA CU bilute,SA CALCI VREUN MOTORIST".......nu ma mai mira ca el considera ca plecarea de la locul accidentului e normala.....Aveti grija de voi....si AK_Raptor,te rog eu mult,putin respect.......

 

R.I.P !!

Editat de equilibrium
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba inginere, eu am stat langa unul calcat de o masina, pe Aviatorilor, in chiloti

Si o mica nedumerire: Ce cautai in chiloti pe Aviatorilor? Parcul Operei nu va mai satisface?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copilu ala jenant cu ochelari daka ajuge odata in buc sau de unde esti..iti muta sigur fatza sau..in cel mai rau caz raman fara ia...frustratule...deci te rog io iesi dp forumu asta...cautati unu unde te poti labui plsss....fara floci???pai NORMAL MA>>CA MA RAD pt pers ca femeia ta..daka ai bineinteles...ca la cat te duce capu... :crack: :lol: :lol: a si sa ma anunti cand vi la CJ sau bn...iti zic si strada si tot..sa iti pot rupe capu..pa..nb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AK RAPTOR ti'am dat 2 pm sa te calmezi..te'am rugat dar deja devi NESIMTIT,termina domne cu chestile astea pe topic....lasa-ne in durerea noastra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il stiam si eu pe Alin, pacat ca a murit asa tanar, pacat ca a murit asa.

 

condoleante familiei si celor apropiati.

Iar legat de vinovata, din cate stiu eu legal nu ai voie sa parasesti locul accidentului. sau e valabil doar daca pleci cu tot cu masina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si o mica nedumerire: Ce cautai in chiloti pe Aviatorilor? Parcul Operei nu va mai satisface?

 

mai citeste odata ce am scris inginere. ..ca vad ca folosesti franturi din postul meu ca sa insinuezi diverse.. .dumbass...esti cumva ziarist!? Ca astia desprind din context si mananca rahat cu insinuari de doi lei pe care nu le crede nimeni.

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si o mica nedumerire: Ce cautai in chiloti pe Aviatorilor? Parcul Operei nu va mai satisface?

 

asta am vrut sa spun si eu , haha , da cred ca a vrut sa spuna ca cel calcat era fugit de parc in chiloti , dar nu a stiut sa se exprime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...