Sari la conținut

POZE: Intalnirea la Constanta 2005


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 316
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

super poze si mai ales faza cu Tony & Punto :what: de pus in ziare :lol:

 

iar pentru conducatorii de motociclete (pt ca numele de bikeri nu-i merita) care nu

 

sau oprit sa ajuta bikerul cu DR-ul(Ivan parca) va pot arata doar atat :banana:

 

femei naspa la streapteze cele frumoase sunt plecate dincolo :hug:Italia,Spania

 

..... iar Honda aia de care se frecau al cui este ? ....... poate al lui univet :finger:

 

daca era al meu dupa show il spalam cu Domestos :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord 99%.

1% il pastrez sa arat doar ca a fi motociclist adevarat nu inseamna sa-ti turezi motorul toata noaptea si sa nu intelegi bai frate cum e chestia cu tipi care vin de la multi km (cam de 3 ori cat de la :what: si vor sa inchida 1 ochi pt.1 ora ( @ Baiazid & friends). In rest au fost ok. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu permisiunea sau fara permisiunea voastra, voi nominaliza candidatii (shi castigatorii de altfel), la cartonashul roshu ce-l merita cu varf shi indesat datorita nemuncii depuse in a suna lumea din Galati shi Braila, pentru o scurta intalnire la bac dupa momentul tranzitarii Dunarii!!!!

Acestia sunt: Baiazid, IPMAN shi Janel!!!

FELICITARI!!!

:finger:

TREBUIE SA DATI BERILE!!!

:banana:  :what:  :lol:

bine ca nu m-ai mentionat, uf am scapat!! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum ati vazut pozele, asteptati pana sapt viitoare... dupa cum stiti janel are obicieiul de a scrie mult asa ca.... se va scoate si un roman, probabil, pentru cei indragostiti de carti :drink: .

 

Janel, te rugam frumos, ne spui parerea ta despre constanta? asa in cateva pagini, nimic special :laugh:

 

Multamim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze n-am, da' ceva comentarii...

 

 

Plusuri

1. Vremea faina

2. Locatia O.K.

3. Preturi accesibile la tarasa aia mai de langa plaja. (Aici chiar nu am priceput... la terasa paharul de bere era 15,000, la dozatoarele de prin camping 20,000 :crack: )

4. Parada faina :baldy: (Vreau sa-i multumesc lui Radu pentru ca m-a dus si pe mine :angry: . Am inteles ca nu are cont aici, asa ca Toni daca poti sa ii transmiti tu te rog :crack:. Merci si lui Anne ca mi-a dat casca :laugh: )

 

 

Minusuri

 

1. Preturile :drink: . 60,000 de persoana (!!!) la cort, univet a scris in celalalt topic ca va fi 80,000 pe cort. Berea la fel... cam scumpa 20,000 la pahar.

2. Intrarea 150,000.. pentru ce? pentru un concert Iris si unu Compact?! Cam mult dupa parerea mea.

3. Manele la greu... chiar langa corturile noastre erau unii care nu ne-au slabit deloc. Sambata, la terasa mentionata mai sus manele la greu... si tare :(

 

 

Concluzia...

 

Ca intalnire eu zic ca a lasat de dorit... ca iesire, din punctul meu de vedere, a fost super. Dupa intalnire am dat o fuga si prin Vama Veche unde am mai stat o zi, si a fost excelent.

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi pentru mai corecta informare trebuie mentionat si faptul ca organizatorii au oferit motociclistilor cate un tichet pe baza caruia puteai lua 5 mici si o bere care ca si cost insumau 70.000 lei, deci din 150.000 cat s-a platit la intrare trebuie scazuti cei 70.000. Asa ca nu a fost scump iar gestul organizatorilor de a imparti mici si bere a fost unul de nobletze care sper sa oblige si alti organizatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , dar bonurile s-au dat preferential!

 

Ba da noi nu aparem? @ djidji duru ia atitudine poze poze!!!

Sa se vada si Jawasaki care s-a dus si s-a intors din plimbare fara fite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi pentru mai corecta informare trebuie mentionat si faptul ca organizatorii au oferit motociclistilor cate un tichet pe baza caruia puteai lua 5 mici si o bere

 

Am ajuns printre primii la intalnire (adica Vineri in jur de 10 si n-am vazut nici un tichet nimic, numai bratara aia verde, care chiar nu stiu cum a rezistat pana duminica :drink: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...