Sari la conținut

01.06.2006-accident Tineretului


Arthemis
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 277
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai bine sa scrie cei care cunosc...cum se pot recupera banii.....

ganditiva ce naspa e sa ramai fara motor la inceput de sezon....cand nu stii cum vei recupera banii...si la urma urmei un motor are si valoare sentimentala nu doar materiala...etc

E in functie de cat stabilesc asigurarile plafonul de dauna totala, oricum o sa dureze ceva timp...

Vladu, fa-ti o lista cu toate componentele afectate de accident, si, daca n-ai cadrul stramb sau fisurat, ori motorul crapat, s-ar putea sa iesi in castig cu dauna partiala.

Intereseaza-te , dar repede!!!

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E in functie de cat stabilesc asigurarile plafonul de dauna totala, oricum o sa dureze ceva timp...

Vladu, fa-ti o lista cu toate componentele afectate de accident, si, daca n-ai cadrul stramb sau fisurat, ori motorul crapat, s-ar putea sa iesi in castig cu dauna partiala.

Intereseaza-te , dar repede!!!

 

mi-a facut noro...tocmai de asta ma doare sufletul...e cadrul stramb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci repet, sunt sase masini implicate. numai bmw-ul ala cum l-a facut. mi-a zis nightwolfu' ca ramasese si o roata pe langa. a intrat in noi toti ca-n popice, mie inca nu-mi vine sa cred. si pacat de motoreta, cat trasese copilu' pentru ea... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E in functie de cat stabilesc asigurarile plafonul de dauna totala, oricum o sa dureze ceva timp...

Vladu, fa-ti o lista cu toate componentele afectate de accident, si, daca n-ai cadrul stramb sau fisurat, ori motorul crapat, s-ar putea sa iesi in castig cu dauna partiala.

Intereseaza-te , dar repede!!!

are cadru +furca + roata fata distruse..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, foarte naspa.Macar sa faca cumva sa poata pastra si motoreta, piese de schimb.

 

motoreta aia nu dispare nicaieri...la mine ramane...o sa-mi dea probabil o suma de (cuvant urat)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, foarte naspa.Macar sa faca cumva sa poata pastra si motoreta, piese de schimb.

Stai relax ca nu i-o ia aia de la asigurari

 

Ii da mai mult ca sigur dauna totala ... + ramane cu motoreta

 

Ar trebui sunat tipul care a provocat accidentul si vorbit cu frumosul cu el sa vezi daca iti da ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai relax ca nu i-o ia aia de la asigurari

 

Ii da mai mult ca sigur dauna totala ... + ramane cu motoreta

 

Ar trebui sunat tipul care a provocat accidentul si vorbit cu frumosul cu el sa vezi daca iti da ceva..

 

asa ma gandeam si eu...sa vedem ce o sa iasa...eu as vrea sa o repar pe asta...tin prea mult la ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ma gandeam si eu...sa vedem ce o sa iasa...eu as vrea sa o repar pe asta...tin prea mult la ea

 

 

i-ati gandul de la ea, n-ai ce sa repari, decat sa mergi cu cadrul infundat..

 

asa e prima motoreta, stiu cum e, dar a doua e si mai misto eventual sa fie 636

Editat de IceCube
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-ati gandul de la ea, n-ai ce sa repari, decat sa mergi cu cadrul infundat..

 

asa e prima motoreta, stiu cum e, dar a doua e si mai misto eventual sa fie 636

 

nu primesc atatia bani de la el...sper sa fie bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sunat tipul care a provocat accidentul si vorbit cu frumosul cu el sa vezi daca iti da ceva..

Cam greu, tipul ar trebui sa faca intelegere pe cale amiabila cu toti cei implicati, ori la cati bani are de dat acum, nu prea cred ca o sa poata onora o asemenea intelegere.

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Partea tragico-comica e ca acum cateva zile am mers la o tura amandoi si isi dorea cu adevarat sa o pastreze :)

 

Lasa ma ca ne facem noi mari :rose:

 

Ultima perioada ne-am dat amandoi ca doi "raceri" cu 50-70...de aici si viteza ridicola din momentul accidentului...Nr e...la fel ca al meu,doar pt o mai buna aerodinamica :unsure: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

70 in oras ?? BAI DEMENTILOR , DAR UNDE VA CREDETI ??? AVEM NOI SOSELE DE ASEMENEA VITEZEEEEE ?

 

Acum pe bune, limita in oras e de 50 si voi mergeti cu 70 ? Nu mai ma mira nimic..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

70 in oras ?? BAI DEMENTILOR , DAR UNDE VA CREDETI ??? AVEM NOI SOSELE DE ASEMENEA VITEZEEEEE ?

 

Acum pe bune, limita in oras e de 50 si voi mergeti cu 70 ? Nu mai ma mira nimic..

 

mai bn ma dadeam mai tare si nu se intampla nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

70 in oras ?? BAI DEMENTILOR , DAR UNDE VA CREDETI ??? AVEM NOI SOSELE DE ASEMENEA VITEZEEEEE ?

 

Acum pe bune, limita in oras e de 50 si voi mergeti cu 70 ? Nu mai ma mira nimic..

Șefu', tu chiar vrei să aprinzi flacăra olimpică? Mai lasă sarcasmul că sar rechinii pe topic. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ralucone si VladSpeed ma bucur ca ati scapat intregi(vanatai si julituri ... nu se pun) Sper sa ne vedem la o tura cu motoarele si sa ne bucuram ca suntem cu totii sanatosi. Vlade - sorry pt motor - sper sa gasesti calea rapida sa fii din nou in sa.

 

Bafta multa!

 

 

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@turbogixx ... bai, mobra s-a dus cel mai mult, vreo 50 m (daca am estimat gresit sa ma scuze vlad, eu asa retin, cu aproximatie). noi ne-am dus mai putin, vreo 30. Vlad s-a oprit mai repede, putin inaintea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii bine ca nu e vb de asta. Cat ai glisat pe jos?

 

nu vrei sa stii...e nasol cand vezi masina venind spre tine...cand o vezi pe raluca cum o ia pe traiectoria gresita...si cand iti vezi motorul facut zob ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic faza dura

 

Un prieten cade la 180 km/h pe la unirii, vede cum se duce pe spate (combinezon alpinestars-topul) lin.. dar in acelasi timp cu viteza mare SPRE SCUARURI CU FLORI, ce face ? Impinge cu cotul si isi ia alta traictorie ! Ala da bulan exagerat, right ??

P.s. : a scapat doar cu o mana rupta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vrei sa stii...e nasol cand vezi masina venind spre tine...cand o vezi pe raluca cum o ia pe traiectoria gresita...si cand iti vezi motorul facut zob ...

 

Gandeste-te ca aveai vit mai mare :unsure: Era naspa. Asa macar ati scapat voi intregi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...