Sari la conținut

01.06.2006-accident Tineretului


Arthemis
 Share

Postări Recomandate

si acum o sa intre cativa care o sa zica ca aveau viteza, ca ala e racer ca are numar indoit etc ...

Nu spune de 2 ori că-i trezești...! :unsure:

Ei știu cel mai bine ce s-a întâmplat, momentan știrile (pe orice canal) urlă cu alegerile... nimic legat de accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 277
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si o sa ma iau eu de ei si o sa le zic ca sunt nebuni si sa-si vada de treaba lor :unsure: :) :)

corect , dar o sa fie mai multi ...unii dintre ei o sa zica ca au fost martori, ca stiu ei mai bine ca au atentie distributiva si experienta (sexuala probabil , dar nu stiu daca masturbarea se pune si ea...)... mare panarama ce-a ajuns la accidente aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si fix de-aia nu mai pot eu, ei sa fie sanatosi! daca e sa te iei dupa ce zice lumea, ei sunt niste sfinti, defapt cu totii suntem niste sfinti...hai ce naiba...

da-i naibii fata,noi de ce suntem aici?:) sa comenteze careva ceva aiurea.... :)

 

corect , dar o sa fie mai multi ...unii dintre ei o sa zica ca au fost martori, ca stiu ei mai bine ca au atentie distributiva si experienta (sexuala probabil , dar nu stiu daca masturbarea se pune si ea...)... mare panarama ce-a ajuns la accidente aici

probabil au o problema.sincer eu nu-i inteleg pe aia care habar n-au de capul lor si se baga in seama ca stiu ei mai bine... :unsure:

vedeti-va de treaba oameni buni si postati unde trebuie ,nu acolo unde nu va e locul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-i naibii fata,noi de ce suntem aici?:) sa comenteze careva ceva aiurea.... :)

 

 

probabil au o problema.sincer eu nu-i inteleg pe aia care habar n-au de capul lor si se baga in seama ca stiu ei mai bine... :unsure:

vedeti-va de treaba oameni buni si postati unde trebuie ,nu acolo unde nu va e locul

cu cine te certi,alexule?ca nu a zis nimeni nimic...inca :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect , dar o sa fie mai multi ...unii dintre ei o sa zica ca au fost martori, ca stiu ei mai bine ca au atentie distributiva si experienta (sexuala probabil , dar nu stiu daca masturbarea se pune si ea...)... mare panarama ce-a ajuns la accidente aici

Scrie si tu aberatiile astea in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cine te certi,alexule?ca nu a zis nimeni nimic...inca :rose:

pey nu ma cert..inca...incerc sa-i tin departe pe cei care trebe :D da se pare ca acum incepem sa ne uitam la tv...:)

 

E așa preventiv, precedentul a fost creat cu mult înainte! :unsure:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca sunt ei sanatosi, pe Vlad nu-l cunosc iar pe Raluca doar din vedere, dar nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca e vorba si de ea. Bine ca sunt ok amandoi. De abia astept sa ii vad postand aici din nou :)

 

Oricum, din descrierile de pana acum, am senzatia ca a fost o chestie destul de urata.

 

Sanatate si bafta Raluca si Vlad :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...or what? n-ai inteles ideea oricum ...

 

 

reverse se referea la un nene care a vazut el accidentul de pd dn1 de sambata si a vazut ceva ce nu a mai vazut nimeni. nu cred ca avea vreo intentie sa se certe.

 

 

:unsure:

 

@vladspeed: sa iti iei 636 pe banii boului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara zilei de 01.06.2008 in jurul orelor 2100 circuland din directia Pasaj Unirii spre directia Serban Voda, un conducator auto nu a adaptat viteza la conditiile de deplasare si nu a respectat distantele corespunzatoare fata de ceilalti participanti la trafic aflati pe acelasi sens de mers cu el. Can a ajuns la aprox. 300m de intersectia Cantemir x Serban Voda, a pierdut controlul autovehiculului si a tamponat in partea stanga spate un autoturism marca BMW. Din carambolul creeat, au rezultat avarierea serioasa a 7 autovehicule printre care o motocicleta pe care se aflau pilotul si pasagera.

 

La testarea soferului care a cauzat accidentul cu aparatul etilotest, acesta a aratat valoarea de 1.14 mg/L alcool pur in aerul expirat.

 

Pilotul motocicletei s-a deplasat ulterior la spital pentru ingrijiri medicale.

 

Fata de cele mentionate mai sus s-a intocmit dosar de cercetare pe numele respectivului sofer, impreuna cu dosar penal pentru conducerea unui autovehicul pe drumurile publice sub influenta bauturilor alcoolice. Dosarul de cercetare precum si cel penal vor fii inaintate spre solutionare lucratorilor C.P. din cadrul B.P.R. zona Serviciul 3 Sector 4. Soferului i s-au recoltat 2 probe biologice in vederea stabilirii alcoolemiei in sange. De asemenea, acesta a ramas pieton pentru 90 de zile.

 

Nu s-au inregistrat alte victime din evenimentul rutier.

 

Accidentul se incadreaza la accident rutier soldat cu ranirea usoara a unei persoane. Nici unul din cei angrenati in eveniment nu poseda CASCO, in acest caz RCA-ul anuland posibilitatea repararii masinilor din pricina alcoolului.

 

Varianta oficiala. Neoficiala ii asteptam pe cei doi sa palavrageasca. I-am lasat la Udriste deci nici o sansa sa vina mai devreme de ora 0200 acasa :unsure:

Editat de Nightwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reverse se referea la un nene care a vazut el accidentul de pd dn1 de sambata si a vazut ceva ce nu a mai vazut nimeni. nu cred ca avea vreo intentie sa se certe.

 

 

:unsure:

 

@vladspeed: sa iti iei 636 pe banii boului.

iar eu ma refeream la aluziile subliniate.

Sa revenim la subiect, care sant ultimile stiri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O cred ca o spui tu si esti in domeniu (in mod evident). Dar este de o absurditate monumentala. Daca iti poti lua banii doar prin judecata...2 ani nu se mai fac reparatiile alea.

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...