Sari la conținut

Plecare Spre Intrunirea De La Cluj


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

Topicul este o invitatie celor care pot sa se elibereze de la joburi/alte obligatii vinerea aceasta si pot sa se trezeasca la ore matinale :) .

 

Scopul si toate detaliile aici : /index.php?...206699&st=0.

Noi mergem cu cortul , pentru alte tipuri de cazari, verificati linkul de mai sus , acolo sunt destul de multe informatii utile.

 

Intalnirea va fi la ARC , ora 6:00 a.m., plecare spre Cluj pe ruta Bucuresti - Brasov - Sighisoara - TgMures - Cluj Napoca - Gilau - Camping Eldorado, aprox. 450 km, spre dupa amiaza vom ajunge in locatie.

 

Viteza de croaziera se va stabili la locul de intalnire, functie de ce motoare si oameni vor veni, ca sa nu mai spun de conditiile meteo.

 

Deasemenea ne vom intoarce duminica ( cine mai doreste poate veni cu noi ) , prin Hunedoara cu oprire la Lacul Cincis si Castelul Corvinilor - Hateg - Petrosani - Defileul Jiului - Valea Jiului - Ramnicu Valcea - Bucuresti. Drumul este impecabil, iar peisajele pe masura.

 

Pe vineri oameni buni ! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum spuneam daca MARELE si bunul nostru prieten Dabix`u se tine de promisune a imi da cortul lui va insotesc si eu cu ceea mai mare placere si totusi avand in vedere ca lucrez toata saptamana sa zicem ca partea asta e rezolvata printr`un concediu medical :) (ete ca m`am imbolnavit de moto ) nahhh belea :unsure:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am venit din cluj, intre bv si tg muresh asfaltul e minunat. o mare proaspat turnat, cealalta parte turnat in toamna, o minunatzie de drum. sper sa ajung si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu foarte foarte mult sa merg, dar am sa spun pas de data asta. Daca tot aveti chef de mers, plecati pe dn1 - brasov -tg mures - turda, cluj si introrceti-va pe la la cluj - turda - alba iulia - sibiu - pitesti - A2.

 

 

Pai cum spuneam daca MARELE si bunul nostru prieten Dabix`u se tine de promisune a imi da cortul lui va insotesc si eu cu ceea mai mare placere si totusi avand in vedere ca lucrez toata saptamana sa zicem ca partea asta e rezolvata printr`un concediu medical :) (ete ca m`am imbolnavit de moto ) nahhh belea :unsure:

 

 

DA micutule, NUMAI SA TRECI PE LA MINE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) hei !!!! abia astept sa bem o bere impreuna si sa mai depanam una alta!!!! eu vineri dimineata sunt in Bucuresti(la targul de carte cu sotia :unsure: ) din aceasta cauza numai pe la pranz ajung acasa in Rasnov sa imi iau moto si sa o tai spre Cluj!! asa ca am o mica rugaminte :daca puteti va rog sa-mi tineti unul sau doua locuri de cort langa voi!!! numai bine si sa ne vedem sanatosi ...RAUL!!!! :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ma pot intalni cu voi la Tg Mures si apoi sa va insotesc pana la Cluj.Drumul este super bun :)

Salutare!!!abia astept sa ne vedem sa ma achit pt "apa de foc" pe care ai dat-o in Thasos!!!daca mai ai ..mai aduu!!!dau bere la schimb!!! :rose: :) sa ne vedem sanatosi!!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!!abia astept sa ne vedem sa ma achit pt "apa de foc" pe care ai dat-o in Thasos!!!daca mai ai ..mai aduu!!!dau bere la schimb!!! :rose: :) sa ne vedem sanatosi!!! :unsure:

 

 

haaaaaaaaaa Rulllllll sunt dator la tine cu o bericioaica! :) sa ne vedem sanatosi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haaaaaaaaaa Rulllllll sunt dator la tine cu o bericioaica! :unsure: sa ne vedem sanatosi !

:) Super !!!! se strange gasca :) !!!abia astept sa ne vedem...am atatea de povestit!!! :D :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa-mi spui, te asteptam in mures si pana in bv veneam impreuna, sa vad ce stie 954-le tau.... :unsure:

 

 

motoreta e la tg muresh acuma, am lasat-o k se facuse seara si venise ploaia, si am luat o mashina de-acolo. vineri creca ma duc cu ceva pana-acolo si-o iau si dau o fuga la cj la fest. vb la tel knd plec

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) hei !!!! abia astept sa bem o bere impreuna si sa mai depanam una alta!!!! eu vineri dimineata sunt in Bucuresti(la targul de carte cu sotia :unsure: ) din aceasta cauza numai pe la pranz ajung acasa in Rasnov sa imi iau moto si sa o tai spre Cluj!! asa ca am o mica rugaminte :daca puteti va rog sa-mi tineti unul sau doua locuri de cort langa voi!!! numai bine si sa ne vedem sanatosi ...RAUL!!!! :)

 

Cu siguranta va vom tine loc de cort si de-abia astept sa stam la o bericioaica sa mai povestim ! :)

Drum bun si ramane sa ne auzim la un telefon vineri seara !:D

 

Sper sa ma pot intalni cu voi la Tg Mures si apoi sa va insotesc pana la Cluj.Drumul este super bun :D

:rose: :D Ar fi super Bogdan ! De-abia astept sa ne revedem , mi-e dor de voi ( talica + Kinga ) ! :(

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MEEEEYYYYY! Brothers and sisters! Iar era sa ratez startul! :) Ca si io vreau la Cluj da n-am avut timp deloc sa deschid pcul zilele astea! Munca in prostie 12 ore pe zi, ca sa recuperez concediul de 4 zile de saptamina trecuta! :)

 

Da` nu-i nimika, ca vineri dupa ce scap de la job, vin si eu la Cluj! Ma mai primiti la voi intre corturi?

Eu cred ca o sa stau la cineva, ca merg ca am o trebusoara (las ca va povestesc eu ce si cum acolo), dar in rest ne vedem la intrunire....abia astept sa va revad, ca imi pare asa de rau ca nu am mai putut da nici un semn de viata de la Grecia incoace! :blink: Culmea, uite cum ajung sa ma vad la Cluj cu prietenii din Bucuresti! :bigstar: Aduc si stickul cu poze, pentru cine e interesat, ca timp sa la uploadez ar fi fost chiar tupeu sa mai incerc sa-mi fac :laugh:

 

@Rul: Deci aici te ascundeai raule de spargi gashka de Valcan, huh? :lol: Eu cred ca plec din Bucale pe la cel mai devreme 16,00 (dar se poate sa se faca si 18,00). Ne cuplam la drum? Caci chiar am gindeam ca nu am cu cine sa plec impreuna dupamasa, si cind colo ati aparut voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VFR-ica tarcata va fi prezenta la locul si ora plecarii echipata corespunzator si cu o pofta nebuna sa-nghita km pana la locul cu pricina si nu numai;)) Sa ne vedem cu bine vineri dim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot spune decat distractie placuta :)

 

Gata??? Sa inteleg ca ai reushit???? (Sa te lashi, offcourse....) :)

 

 

In alta ordine de idei, eu tot asa tirziu plec, dar ma gindesc sa vin sa dorm la camping in noaptea aia, ca poate ajung pe la 12-1 si in plus mai tragem si noi o vorba....sper sa nu dormiti la ora aia......si sa-mi tineti si mie un loc de cort, mai ales ca al meu e micutz rau! (si daca ploua, mai e si ud rau..... :bigstar: )

 

:laugh: :blink:

See U there!

Editat de guy_ana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata??? Sa inteleg ca ai reushit???? (Sa te lashi, offcourse....) :bigstar:

 

 

In alta ordine de idei, eu tot asa tirziu plec, dar ma gindesc sa vin sa dorm la camping in noaptea aia, ca poate ajung pe la 12-1 si in plus mai tragem si noi o vorba....sper sa nu dormiti la ora aia......si sa-mi tineti si mie un loc de cort, mai ales ca al meu e micutz rau! (si daca ploua, mai e si ud rau..... :laugh: )

 

:blink: :)

See U there!

ai incredere in mine :) ca ai sa ai loc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va astept la cotitura...adica la intrarea in tg mures!

 

drum bun sa aveti, vedeti ca s-ar putea sa ploua!

 

 

vine si cerasela? :)

 

ps: salutari tie si lu Dan :laugh:

 

Gata??? Sa inteleg ca ai reushit???? (Sa te lashi, offcourse....) :bigstar:

 

 

jajajaj , sunt mai rau ca drogatii aia dependenti , inca salivez dar asta e:P

 

cine vrea cort i-l pot imprumuta , 2 saci de dormit + 2 perne gonflabile (sa aveti cu ce face sex :blink: )

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...