Sari la conținut

Stufstock- Vama Veche


mihaiachi
 Share

Postări Recomandate

it's alive !!!

cine pleaca maine dupamiaza din bucuresti ? (comuniste eventual?)

alveola ? ijuri ? nipre ? uraluri ?

cine vrea sa o duc in vama ?

Editat de NaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mihai iti doresc sa ai parte de distractie pe masura si sincera sa fiu esti un om de milioane.salutari familiei tale, inclusiv juniorilor.daca as fi putut as fi mers si eu cu nepotelul.contribuiam bineinteles la drum si la ce ar mai fi fost necesar, insa asta e.mi-am papat concediul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mihai iti doresc sa ai parte de distractie pe masura si sincera sa fiu esti un om de milioane.salutari familiei tale, inclusiv juniorilor.daca as fi putut as fi mers si eu cu nepotelul.contribuiam bineinteles la drum si la ce ar mai fi fost necesar, insa asta e.mi-am papat concediul.

226758[/snapback]

Hopaaaa! Ia uite cine-i shi pe aici!

Pai daca mergeam cu tine.... ma scalpa nevasta-mea :rusinica: .... ca shi asha a ridicat din spranceana atunci la Ploieshti :bounce: :crack: .... "Shi ia zi, de unde o shtii tu pe gagicutza asta???!?!?" :unsure:

De-acum cand ma mai intalnesc cu f'o gagicutza shi e shi nevasta-mea, o sa ma interesez in prealabil sa fie urata, grasa shi plina de bube :bounce:

Editat de mihaiachi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu gaseshti motor potzi veni cu mine, numa' ca tre' sa iei trenul sambata dimineatza la 6 din Obor shi sa vii pana la Preasna sau la Lehliu. La intoarcere, livrarea direct in Buc. Participarea la benzina e proportzionala cu nr de locuri din duba NU fifty-fifty, deci 10-15 RON la fiecare drum, muuult mai ieftin ca trenul. In clipa de fatza sunt 8 locuri libere. :rusinica:

226176[/snapback]

 

@mihaiachi. Insa cum ne intilnim la Lehliu sau Preasna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry mihai.nu am vrut sa creez probleme.sotia ta mi s-a parut de treaba.nu m-as fi gindit ca poate gindi asa departe.sorry again.eu pe fiat forum nu mai intru in veci.am avut parte de niste chestii legate de neseriozitate si din acest motiv eu nu am putut sa-mi scot masina la drum. in fine,asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry mihai.nu am vrut sa creez probleme.sotia ta mi s-a parut de treaba.nu m-as fi gindit ca poate gindi asa departe.sorry again.eu pe fiat forum nu mai intru in veci.am avut parte de niste chestii legate de neseriozitate si din acest motiv eu nu am putut sa-mi scot masina la drum. in fine,asta e.

226808[/snapback]

Stai ca am glumit, m-a intrebat in gluma de unde te shtiu, nu a fost nici un :rusinica: - stai sa vezi cate "broscaritze" shtiu, daca era treaba nasoala pana acum trebuia sa fiu :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mihaiachi. Insa cum ne intilnim la Lehliu sau Preasna.

226797[/snapback]

Ai tren din Bucuresti Obor la ora 6.22, ajunge in gara Preasna la 7.24. Te dai jos pe stanga in sensul de mers al trenului shi vezi o duba VW bleu. Sa confirmi te rog daca vii, ca sa shtiu daca plec de cu sara sau dimineatza.

Deci PREASNA ca oricum trec prin gara, nu LEHLIU unde ar trebui sa ma abat.

 

tel 0727572541

Editat de mihaiachi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai tren din Bucuresti Obor la ora 6.22, ajunge in gara Preasna la 7.24. Te dai jos pe stanga in sensul de mers al trenului shi vezi o duba VW bleu. Sa confirmi te rog daca vii, ca sa shtiu daca plec de cu sara sau dimineatza.

Deci PREASNA ca oricum trec prin gara, nu LEHLIU unde ar trebui sa ma abat.

 

tel 0727572541

226878[/snapback]

 

Got it. Ne vedem la Preasna la 7:24 .

PS: Ti-am dat un telefon dar nu a raspuns nimeni.

 

Mugurel aka Dabix : 0727 901 261

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puIa

mai intai s-a ars garnitura de chiulasa, apoi s-a dus dracu alt prezon...

cine cumpara un ural ?

227391[/snapback]

 

cum draku ai facut?

si pana unde ai ajuns? (asta daca ai plecat...)

ma pasioneaza gentile alea... :unsure:

 

 

nu dispera, ia sticla Âşi bea Âşi apoi apucă-te de reparat motoreta....

copyright Voltaj(playback grupa mare).

227395[/snapback]

 

da' sticla sa fie cu stalinskaia, ca probabil asa se face, in vapori de alcool, si rezista mai mult reparatiile :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi s-a comis! Vama a fost mai plina ca niciodata.... in rest.... un singur eveniment am de semnalat. Eu m-am pus cu duba sus pe faleza, spre nord, la 200 m de pescarie. Sambata, la o casa de inchiriat chiar deasupra pescariei- o nunta. Shi pusera boxele. La inceput au pus un soi de muzica-de-camionagii-jenantzi :bounce: , pe urma dupa 10 minute au prins curaj: "eu sunt un baiat/super-manierat /eu sunt un baiat/foarte elegant" :bounce: Plaja-nimic. Eu zic baga-mi-ash, au ajuns shi rockarii ashtia nishte pussies de toata cacaoa :lol: - cobor pe plaja shi intru'n mare sa ma'nnec :crack: . Ma duc eu dooj' de metri.... cand- ce aud? huiduieli.... la inceput timide..... ca o flacara palpaitoare.... pe urma se intetzesc..... shi se'ntetzesc..... se concretizeaza in ovatzii gen "U.E. lor/U.E. lor/U.E. manelishtilor :rusinica: ... aia bagau in continuare.... se da asaltul falezei :baldy: .... incep sa zboare pietre spre casutza..... se opresc manelele .... scandal.... apare garda.... atacatorii fug la corturi :-L ..... plaja incepe iar: "Patrula suge pupa" :unsure: .... sta garda cat sta..... probabil ca le-au zis alora "Bah s'tetzi nebuni, :drink: nu vedetzi ca ashtia's cu zecile de mii, ne halesc ashtia pe totzi daca mai bagatzi manele!"

Morala: manelele s-au mutat la interior, se auzeau doar foaaaaaaarte incet shi numai din imediata apropiere a casei. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu de incident, pacat ca nu eram pe zona. :rusinica:

 

Mie mi-a placut la maxim, desi nu v-am vazut pe nici unul pe-acolo. M-am intalnit cu Gizmo si am vazut-o pe Miu, da' n-a vrut sa dea buna-ziua :bounce:

 

Hai salut si ne vedem la Brasov :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehehe...fost si eu la vama...si la vreo 20 m de casa cu pricina

a fost o faza de toata frumusetzea...pe mine m-a suparat insa ca au dat cu bolovani peste aia..daca nimerea pe vreunul la tartacutza,poate se ajungea altundeva.....ca erau bolovani,nu gluma...

in prima seara,adica joi,am facut greseala sa amestec bere cu vin dulce...urmarea s-a vazut a 2 zi....pe care am petrecut-o toata in cort,cu compot de struguri,apa minerala,si un borcan mare de castraveti murati :moron:

pe ansamblu a fost fainutz....minori beti cit cuprinde..nu ca m-ar fi deranjat

singura chestie...am dat intr-o seara peste 3 tipi calare pe marauterul meu....nu a fost mare chestie......au inteles ce si cum..mai ales ca era pus linga nisip,si daca picau jos cu el...era riscul sa isi vinda un riniki sa il repare...a 2 zi,cind erau treji,am dat iar de ei...atujnci am fost :crack: ........de fapt erau si eu ceva motoristi,dar nevoia i-a facut sa vina cu mijloacee alternative de transport...

am mai vazut niste motoare...ceva rusesti....ceva sport japoneze.....

cind am intrat,am dat cu okii si de galbeaza aia galbena a tipului de pe aici....

mincarica ieftinioara...berea mai putin ieftina,dar gaseai si la 15-20 cutia

una peste alta a fost o.k.

 

apropo...alta faza care m-a lasat cu gust amar in gura...in vama am dat peste un hibrid de harley...de fapt doar motorul mai era de harley..si banuiesc ca si cutia de viteze...in rest...rezervorul,farul,aripa fatza,spate,furca fatza,tobe lipsa..ce mai...daca nu era motorul,era mult sub un nipru..

ideea e ca....nu am avut nimic cu tipul...mi-am zis...mai,astea sint posibilitatile lui....asta e..fiecare cu ce poate...doar ca,am dat de el si la costinesti,la o terasa unde se cinta doar rock(white horse)...ei bine,nenea asta motociclistul ii jupuia de bani pe minorii in aburii alcoolului..10.000 poza pe motor,si nu mai stiu cite zeci de mii plimbarea cu motorul,cam 1 km.....ca i-am vazut traseul...

eu unul nu cred ca as fi in stare de asa ceva..auzi,sa iei bani ca isi fac poza pe motor....hmmmmmm :wink:

a 2 seara m-am dus si eu sa ii fac concurentza...nu a mai aparut :crack:

pina l-am vazut pe el,nu am crezut ca un motociclist poate scoate bani,fara rusine,pt ca unora le plac motoarele

i-am notat si nr....ct-98-cip

o fi el baiat bun in alte ocazii,dar acum numai un cuvintel am de zis...RUSINICA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...