Sari la conținut

Stufstock- Vama Veche


mihaiachi
 Share

Postări Recomandate

ce nu imi plac mie punkerii ... 4 aciuati prin vama se pusesera pe furat sistematic tot ce gaseau. politia de frontiera i-a prins. sper sa nu le dea idei si la altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

camarade , sigur o sa vin si eu , impreuna cu un prieten . plecam din brasov , vineri dimineata . bineinteles , calare pe motoare . am fost in fiecare an si de fiecare data a fost excelent. sfatul meu este , daca aveti bani si timp sa mai stati citeva zile si dupa stuff . statiunea se goleste iar atmosfera este super faina . atunci sa te ti plimbari cu bike-ul : tu , marea si vintul < vintul marii nu sorin ovidiu vintu > . daca mai ai si o gagica faina in spate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cat despre punkerii din Vama care fura, multi nu sunt punkeri (din cei care fura).

Cand am fost noi in Vama nevasta-mea statea la soare, eu eram departe in apa, Bd-ul dormea in alt cort si a venit un tip foarte tacticos, a deschis fermoarele sa intre la mine in cort. Nevasta-mea l-a lasat sa vada daca chiar vrea sa intre in cort si apoi cand a vazut ca omul are intentii serioase i-a zis ca ala nu e cortul lui. Omul s-a dat surprins si a plecat.

 

PS: Bd-ul si acum mai e suparat ca nu l-a trezit sa-i traga o batuta.

S-a nasolit rau in Vama daca trebuie sa stea cineva tot timpul de paza la cort.

Editat de ZORRO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu merg cu duba :crack: , tzin totul inauntru, dorm inauntru, cand intru in apa las pe plaja doar rogojina, papucii shi ziarul.... Shi iau cheia cu mine in apa :D

Daca vretzi putetzi lasa cate ceva la mine in duba :blbl: Mashina e cea din avatar- de fapt poza e facuta anu' trecut de 1 mai chiar in Vama....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca merg si eu cu fratemiu ( binox ) da plecam din braila cu ijulacke ( stress l&p si restu cu comuniste din gl nimic baieti ? ). Sper sa fie vremea buna nu cum a fost de 1 mai cand dim ploua cu galeata si nu am mai plecat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e frumusica foc dubita.

la ce pret as gasi una asa, numai sa mearga ca eu nu ma pricep la mecanica

220855[/snapback]

Eu am luat-o cu 500 dolari, dar a fost ieftin. Dar daca eshti perseverent gaseshti, uite cica ar fi una la 200 euro dar cu mot. in batista.... daca te intereseaza stai aproape de:

 

http://vwforum.vwforum.ro/index.php?showforum=7

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai io as veni cu cbr-ica dar mi-e cam frik k o sa beau :D o sa pierd cheia sau o sa zdrobesc motoru... da puii mei , vin cu motoru. sper sa fiti multi cu motoarele k sa le lasam la un loc, sa nu dispara vre'unu. Mihaiachi, tu pari un om mai responsabil k mine (ne-am vazut la mizil la intrunire, eram tipu din bz cu o cbr-ica modificata,; am venit cu nea omu ala cu honda shadow-ul) :crack: si as vrea sa las cheia la tine k sa nu fac vre-o prostie. E ok? de vazut la stuff ne vedem sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bai lasatzi toata lumea ce vretzi la duba, putetzi sa lasatzi shi cheile de la motoare in grija mea :bounce: .... dar ideea e ca eu o sa merg daca e vreme buna, daca o ploua parca n-are haz.... Eu intru pe plaja pe la pescarie shi las mashina pe "asfalt", la 2-300 m de pescarie- nu intru pe nisip ca acolo raman, mi se'ngroapa de fund shi tre' sa impinga 10 oameni la ea dup'aia :rusinica:

Deci cam pe joi o sa zic sigur care e treaba in functzie de vreme, shi atunci o sa putem vorbi despre alte detalii interesante- daca vretzi sa car ceva lazi de bere, de ex :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihaiachi, eu o sa plec in vama de maine poimaine, deci joi o sa fiu deja acolo. :rusinica: Puii mei, dak nu vii asta e, sper sa ma descurc si sa am motor si de intoarcere. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai io as veni cu cbr-ica dar mi-e cam frik k o sa beau  :rusinica: o sa pierd cheia sau o sa zdrobesc motoru... da puii mei , vin cu motoru. sper sa fiti multi cu motoarele k sa le lasam la un loc, sa nu dispara vre'unu. Mihaiachi, tu pari un om mai responsabil k mine (ne-am vazut la mizil la intrunire, eram tipu din bz cu o cbr-ica modificata,; am venit cu nea omu ala cu honda shadow-ul) :bounce:  si as vrea sa las cheia la tine k sa nu fac vre-o  prostie. E ok? de vazut la stuff ne vedem sigur.

223746[/snapback]

bai egobrica-ceberica...,te-ai prostit?!,ce-i cu tine!?,mai cenzureaza-ti naibi euforia asta diareica si nu fi tu mai artist decat aia de pe scena. :unsure: ...stai in banca ta ca mai ai pana la majorat :bounce: ai uitat ca ai sub tine parlita de 125??? :crack: semnat:omu' ala cu shadow

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caramida Zburatoare se aliniaza la plecare. Care cum de unde plecam? :rusinica: Pasager anybody? Ca la mine papa gaz nu gluma! Care dai 70 de Ron dus-intors asigur eu o bere la fatza locului! Traseu: dus pe autostrada croaziera 140 km/h, intors pe la Ostrov, croaziera 90-100 Km/h. Traseu de 625 km circa.

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni...mi-am facut bagajul pt stufstock din seara asta...daca maine,adica joi,e vremea buna..la 10 m-am suit in spatele motorul,si da-i bataie....daca nu e vremea faina...stau in dubiu si plec de vineri dimineatza...

pina la urma cam cine o sa fie prin zona??

si apropo,din experientza voastra...e ceva bai sa pateasca motorul ceva pe acolo??ca banuiesc ca o sa fie ceva lume,si mai treaza,si mai putin treaza

stef

gj-12-tnt

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si apropo,din experientza voastra...e ceva bai sa pateasca motorul ceva pe acolo??ca banuiesc ca o sa fie ceva lume,si mai treaza,si mai putin treaza

Nu cred sa fie probleme, eu cel putzin n-am observat.... In ceea ce priveshte problemele tehnice, lucrurile stau asha: eu merg cu duba, chitit ca la ducere de la C-tza in Vama shi la intoarcere din Vama in Buc. sa iau oameni la "ocazie" ca sa-mi mai scot din gaz. In cazul in care unul sau mai multe motoare patzesc ceva, apropritarul poa' s-o bucatzeasca (in principiu doar rotzile shi aripile, dau doar furca- dupa caz), o vara la duba, contribuie la gaz (Vama- Buc. 70-80 RON) shi in loc de "navetishti" ii aduc motorul la Buc. Duba va fi frumos garnisita cu scule, shtanga (pt conserve'n pana).... Intru pe plaja pe la pescarie shi mashina va fi chiar pe poteca, la 2-300 m de pescarie. Daca nu sunt la mashina lasatzi un biletzel in geamul de la portiera shoferului. Mashina e cea din avatar. Ajung probabil sambata dimineatza (plec maine dupa-masa dar ma opresc la moshie, pe la Lehliu, shi nu cred ca plec noaptea). Drumul meu e asha: Buc- Fundulea- Lehliu sat- abatere la moshie- revenire Lehliu sat- Lehliu gara- autostrada A2- Ciulnitza/Drajna- Cernavoda- Ctza- Mangalia- Vama Veche. De acolo o sa ma car probabil luni.

A! Telefonu': 0727572541 Mihai

Editat de mihaiachi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa vin cu mototul propriu, dar as vrea sa stiu daca e cineva care ma poate lua pe locul din spate. As vrea sa merg pe un motor decit cu trenul.

Dam gazul Jumi-Juma.

226109[/snapback]

Pai daca nu gaseshti motor potzi veni cu mine, numa' ca tre' sa iei trenul sambata dimineatza la 6 din Obor shi sa vii pana la Preasna sau la Lehliu. La intoarcere, livrarea direct in Buc. Participarea la benzina e proportzionala cu nr de locuri din duba NU fifty-fifty, deci 10-15 RON la fiecare drum, muuult mai ieftin ca trenul. In clipa de fatza sunt 8 locuri libere. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...