Sari la conținut

Accident in Ploiesti


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

L-am cunoscut si eu....Abia in aceasta seara am realizat cine era Puiu,cand am fost la Catedrala sa aprind o lumanare.Vorbeam uneori cand ne intalneam pe la semafor,prin oras,motoarele noastre fiind practic surori(Honda xlv 1000).Imi pare nespus de rau..sunt deprimat.A curs mult sange de motociclist pana acum,iar in sezonul acesta ,deja s-a platit un pret prea mare.Am uneori impresia,pe sosea, ca suntem priviti ca niste stafii.....(de catre "partenerii de trafic"......)

Condoleante familiei indurerate si prietenilor.

R.I.P :bounce: :crack: :crack:

 

N.B.Ascult Metallica(nothing else matters)si o lacrima se scurge pt. toti prietenii,cunoscuti sau necunoscuti,care sunt acum intr-un alt univers....... :nono:

AVETI GRIJA DE VOI!!VOI INCERCA SI EU ACELASI LUCRU.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ma gandesc ca eu i-am vandut motocicleta, ma apuca nebunia. Unde mai pui ca eram prieteni de prea multa vreme. Imi aduc aminte anul trecut cand am avut eu accidentul pe DN1, el venea dinspre ploiesti cu motorul si tipa in casca Dane...dane... si dupa aia la politaii aia de langa ambulanta "lasati-ma ba ca e prietenu meu". Aveam eu un U-bar din ala si dadea in ala cu taxiul care mi-a taiat calea pe dupa politistii, Abea il tineau politisti aia sa nu-i dea lu ala una in cap cu fierul ala :crack:) Cum pot sa-i spun eu lui fimiu ca PUIU, baiatul care-l tinea de motocicleta ca sa invete sa mearga nu mai e? am trecut de 4 ori pe langa catedrala azi si nu am putut sa intru. Si cum o sa pot se merg eu pe Caponordul pe care l-am comandat exact in ziua in care a plecat el? Cu vreo 10 ani in urma cand eram studenti mi-a spus ca a i-ar fi placut sa fie ca si Curt Cobain, sa faca tot ce vrea in viata si sa moara fara sa aibe regrete. Prea devreme Puiule, ma gandeam ca o sa te gandesti la batranete cat de intens ai trait si ca o sa zambesti multumit de pe veranda casei....prea devreme

 

Drum bun si asfalt usc\at :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pentru ca este un accident stupid in care nu exista mari lectzii de invatzat. Shi poate pentru ca este, in acest caz, mai necesar un moment de reculegere decat un raspuns la intrebare.

 

Dumnezeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pentru ca este un accident stupid in care nu exista mari lectzii de invatzat. Shi poate pentru ca este, in acest caz, mai necesar un moment de reculegere decat un raspuns la intrebare.

 

Dumnezeu sa-l ierte.

202662[/snapback]

 

:crack: :crack: :nono:

a fost intr-adevar un accident stupid. Dragos a fost un bun rider, care a facut o singura greseala, si care din pacate l-a luat dintre noi :crack:

Dumnezeu sa-l ierte!

 

R.I.P. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dumnezeu sa-l ierte.

l-am cunoscut destul de bine pentru ca sunt din ploiesti de fel.

saptamana trecuta l-am condus pe ultimul drum impreuna cu toti motociclistii din ploiesti.

 

aveti grija fratilor nu e de joaca cu parlitele astea de motoare de le avem sub noi.

 

DRUM USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...