Sari la conținut

Anunt!


Ender
 Share

Postări Recomandate

E jale!Pentru ca s-a incercat si in alta parte dar nu au conditii si locuri de cazare si nu vor sa ne primeasca, credeti-ma ca am vorbit cu Endre si chiar nu mai depinde de el :friends: !!Am sperat si eu pana in ultimul moment; eu am 7-8 ani de cand merg si tot timpul m-am simtit bine, efectiv am crescut cu ei :crack: !!!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: :crack: :bounce:

si planificari facusem

E jale!!!Chiar va asteptam pe cei care ati fost la 2200 de km in tura sa bem o bere impreuna, dar poate cine stie facem una neoficiala :banana:!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat.Anul asta au aparut tot felul de probleme referitor la programul intrunirilor,ma gandesc ca pe la anu se vor rezolva din timp.

Succes

Sa speram ca la anul sa nu mai fie jale!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOooooooo ceva neoficial tre sa facem.

Asa o plimbare de vreo 50-100 de km si un chef fain pe seara cu foc de tabara si cantat in fata focului treburi haiducesti!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa o plimbare de vreo 50-100 de km si un chef fain pe seara cu foc de tabara si cantat in fata focului treburi haiducesti!! :blink:

 

DA UN SEMN DACA FACETI CEVA. VENIM SI NOI !

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa o plimbare de vreo 50-100 de km si un chef fain pe seara cu foc de tabara si cantat in fata focului treburi haiducesti!! :(

 

tineti topicu' sus si ziceti numa cand e focu ala ca mai am si io o tara si gat seziunea...si mash baga si io printre voi la o prima mini-intrunire ca pana acu nam "gustat" asa ceva :) ...pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tineti topicu' sus si ziceti numa cand e focu ala ca mai am si io o tara si gat seziunea...si mash baga si io printre voi la o prima mini-intrunire ca pana acu nam "gustat" asa ceva :) ...pace!

Desigur ca am sa zic ceva stai linistit, dar caut acuma o locatie unde putem pune cortul si sa stam la o seara haiduceasca fara "luxuri"(apa calda, cabanutie, mancare gata facuta si desigur multa comoditate) cu care ne-am obisnuit la intalniri, ceva unic si salbatic pentru cei care sunt dispusi sa renunte la toate astea!! Cum a fost la Putna cand am fost in tura de 2200 de km pe care am facut-o luna trecuta, cand am savurat-o din plin cu baietii de la Bukowina MC!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
FRATILOR INCERCATI LA IZVORU MURESULUI DIN CATE STIU SA TINUT ACOLO ODATA .BAFTA. NU VA PIERDETI SPERANTA

Din pacate nu se poate si acolo sunt cu fitze asa mi-a zis Endre!

Dar uita-ti ce incerc eu sa fac!

Uita-ti am gasit o locatie pentru intalnirea de Gheorgheni dar in sensul haiducesc=fara multe luxuri!

Doar cu motorul, femeia, cortul, catelul si purcelul.......la un foc de tabara si la cateva beri, pentru o sambata seara!

Inca nu e ceva sigur dar va anunt, fac tot posibilul sa aduc eu bere ieftina si lemne pentru foc de tabara!

Dar mai vorbim, deocamdata doar cateva poze cu locatia:

post-25613-1214925115_thumb.jpg

post-25613-1214925123_thumb.jpg

post-25613-1214925130_thumb.jpg

post-25613-1214925140_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...