Sari la conținut

Accident Bd Constructorilor - 12.06.2008


alexutzzzg
 Share

Postări Recomandate

wtf, am imbatranit io in asa hal incat nu mai intzeleg ce zic kinderii ? Shit... :cheers:

 

1. nu mergi la 3 m in spatele la o masina cu 50 la ora. Tre sa ai spatiu de manevra cel putin 10 m

2. nu mergi pe dreapta benzii 1. La banda 1 e ideal de mers spre stanga benzii tocmai ca sa poti evita opriri d-astea shi ieshiri de pe strazi laterale facute de-ampulea de conservari.

3. cand esti in oras depasesti limita legala doar atunci cand nu e nimeni in fatza ta, altfel statzi dreaku la 50 kph

 

 

Una peste alta , recuperare usoara scuteristului :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu a murit nimeni

Si el care stia ca daca se scrie despre cineva mai mult de 2 pagini in mod sigur e mort .

I-ai stricat tot sistemul de valori .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va pupa "pokemoana" :laugh:

 

P.S.: niciodata nu o sa ma gasesti p vreun site dala :clap:

 

 

daca chiar vrei sa sti cine sunt intra p hi5

 

 

auzi pisi , dar esti buna asa..? :) :cheers:

 

asl pls te rugam :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wtf, am imbatranit io in asa hal incat nu mai intzeleg ce zic kinderii ? Shit... :cheers:

 

1. nu mergi la 3 m in spatele la o masina cu 50 la ora. Tre sa ai spatiu de manevra cel putin 10 m

2. nu mergi pe dreapta benzii 1. La banda 1 e ideal de mers spre stanga benzii tocmai ca sa poti evita opriri d-astea shi ieshiri de pe strazi laterale facute de-ampulea de conservari.

3. cand esti in oras depasesti limita legala doar atunci cand nu e nimeni in fatza ta, altfel statzi dreaku la 50 kph

 

 

Una peste alta , recuperare usoara scuteristului :bigstar:

 

pe vremea noastra era pasareacsa , fecare cu varianta lui , eu o shtiam pe aia cu ceghe fagaci magai , mavanars la scoavanala

 

acu se schimba vorbirea codificata :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era fratele sau prietenul meu il bateam cu paru'- dinti.

 

 

rog fetele sa treaca pe la rollercoaster pentru senzatii si orgasme fara probleme. despre pusti care le scurteaza viata, citim in fiecare zi pe aici.

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe vremea noastra era pasareacsa , fecare cu varianta lui , eu o shtiam pe aia cu ceghe fagaci magai , mavanars la scoavanala

 

acu se schimba vorbirea codificata :cheers:)

nu era cu cepe fapacipi? :) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 18 ani si sunt din bucuresti ... nu sunt buna adica nu ma consider buna asta las la aprecierea celor din jur ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 18 ani si sunt din bucuresti ... nu sunt buna adica nu ma consider buna asta las la aprecierea celor din jur ....

 

:cheers: apreciem oamenii care incearca reabilitarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci H3llriderr :* si vreau sa intelegeti ca nu am intrat in nume de rau vroiam doar sa va fac sa intelegeti ce sa intamplat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 18 ani si sunt din bucuresti ... nu sunt buna adica nu ma consider buna asta las la aprecierea celor din jur ....

 

pe limba ta "FA marsh in gatu mati "asta e forum nu MIRC SAU intalniri amoroase online

era de preferat sa ai o varsta mai frageda ca atunci mai speram si noi ca poate te duce matha la scoala si te luminezi un pic

dar se pare ca ne-ai omorat si ultima speranta

ori esti idioata ori si mai idioata tu nu vezi ca te faci de ras ca 100% din membrii acestui forum is de parere ca nu meriti o flegma ?

:cheers:

pustiului sa`i fie invatatura de minte recuperare completa si mai multa minte

E prea tanar si acuma sufera din cauza unui act de teribilism in care a fost antrenat si datorita anturajului mai ales daca in cercul lui de prieteni sunt numai taraturi ca dsoara de se crede pe situri de matrimoniale

Editat de corco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moto nu era al lui , o avea de la cineva sa o vanda ,

 

il cunosc pe tip , sta pe langa blocul meu , nu e colorat , e foarte increzut , putine fite , si se crede mare motorist

adevaru e ca face cu motoru ce nu faceti multi cu permis , greseala lui e ca e cam inconstient si putin prost

de multi ani se ocupa la garaj cu scutere si motoare de 125 gen aprilia.

cand mergea pe scuter fara casca il bateam in cap tot timpul , cred ca ultima discutie cu el am avut-o acum o saptamana , era tot cu gpz-ul , si i-am spus sa se potoleasca , imi arata filmulete cu el la 200, si intr-o noapte in fata mea a mers cu 180 pe giulesti , atat aveam eu.

am tot incercat sa ii explic sa vb cu el , da nu prea intelege , se credea invincibil.

avea casca

 

 

H3llriderr multumesc pt post,in sfarsit cineva care gandeste cu capul ala de sus in care este situat creierul.

 

citez din postul lui hellriderr "adevaru e ca face cu motoru ce nu faceti multi cu permis" "de multi ani se ocupa la garaj cu scutere si motoare de 125"

 

 

noi avem discutii cu el de genul de care ai si tu de fiecare data cand se urca pe ceva pe care nu are voie,dar cum am spus de ff multe ori NU INTELEGE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe limba ta "FA marsh in gatu mati "asta e forum nu MIRC SAU intalniri amoroase online

era de preferat sa ai o varsta mai frageda ca atunci mai speram si noi ca poate te duce matha la scoala si te luminezi un pic

dar se pare ca ne-ai omorat si ultima speranta

ori esti idioata ori si mai idioata tu nu vezi ca te faci de ras ca 100% din membrii acestui forum is de parere ca nu meriti o flegma ?

:cheers:

pustiului sa`i fie invatatura de minte recuperare completa si mai multa minte

E prea tanar si acuma sufera din cauza unui act de teribilism in care a fost antrenat si datorita anturajului mai ales daca in cercul lui de prieteni sunt numai taraturi ca dsoara de se crede pe situri de matrimoniale

 

smechere , te simti barbat cand vb asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in cazul asta rip si tie si la toti userii , sa nu ma obosesc la fiecare topic .

 

RIP-ul meu era raspuns la ce spusesesi tu mai devreme.

Sa dam RIP in avans tuturor n-are rost, aici avem doar un tipar: pustiul de 16-17 ani cu o experienta imensa si care peste 2-3 ani se face "muci" pe mooista de conserva care-i intoarce in fata cu un 1km mai incolo (vezi cazul virilu, recent)

 

il cunosc pe tip , sta pe langa blocul meu , nu e colorat , e foarte increzut , putine fite , si se crede mare motorist

adevaru e ca face cu motoru ce nu faceti multi cu permis , greseala lui e ca e cam inconstient si putin prost

de multi ani se ocupa la garaj cu scutere si motoare de 125 gen aprilia.

cand mergea pe scuter fara casca il bateam in cap tot timpul , cred ca ultima discutie cu el am avut-o acum o saptamana , era tot cu gpz-ul , si i-am spus sa se potoleasca , imi arata filmulete cu el la 200, si intr-o noapte in fata mea a mers cu 180 pe giulesti , atat aveam eu.

am tot incercat sa ii explic sa vb cu el , da nu prea intelege , se credea invincibil.

avea casca

 

R.I.P. inca o data !

Editat de RaduI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dute si date cocos in alta parte , nu ai impresionat pe nimeni.... vad ca nici motor nu ai si iti permiti sa comentezi

da imi permit ca am stat si am invatat am obtinut un permis

ca offtopic :

pana ieri afla ca am avut si astept sa termin cu actele la cea noua

ahh scuze cred ca trebuie sa pun : am motocicleta dar la numar pauza uni merg fara permis altii de ce sa nu mearga cu ele neinmatriculate ? ( ca asa isi dobandesc dreptul de a comenta pe un forum de profil ) :cheers:

daca te-am ofensat in vreun fel imi cer scuze nu vreau sa ne certam mai ales aici

Mi s`a parut deplasat faptul ca asa zisa lui amica cu 4 clase a inceput sa debiteze ca o fetita de 14 ani pe mirc

totusi este vorba despre sanatatea unui om !

baiatul sta in spital , si cu atata beleaua pe cap din cauza teribilismului ( fara permis a facut accident si cu pasager ) si aci pe forum matrimoniale si lectii de lb chineza ji c mai f4cj ? etc..

da`o incolo de treaba

 

ce este cel mai important -> baiatul sa se faca bine sa isi ia permisul si sa fie atent la drum

Editat de corco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP-ul meu era raspuns la ce spusesesi tu mai devreme.

Sa dam RIP in avans tuturor n-are rost, aici avem doar un tipar: pustiul de 16-17 ani cu o experienta imensa si care peste 2-3 ani se face "muci" pe mooista de conserva care-i intoarce in fata cu un 1km mai incolo (vezi cazul virilu, recent)

 

 

 

R.I.P. inca o data !

iar eu iti explic inca o data ca nu a murit nimeni. fiecare caz e separat . sa speram ca pustiul a invatat ceva din greseala lui si nu o sa fi nevoie sa dai cu rip , ca in cazul lui virilu. ,

eu la 18 ani cand ma credeam zmeu am intrat cu masina intr-un panou de electrica , am invatat , m-am potolit , am luat permis , nu am mai avut nici un accident in 5 ani

 

da imi permit ca am stat si am invatat am obtinut un permis

ca offtopic :

pana ieri afla ca am avut si astept sa termin cu actele la cea noua

ahh scuze cred ca trebuie sa pun : am motocicleta dar la numar pauza uni merg fara permis altii de ce sa nu mearga cu ele neinmatriculate ? ( ca asa isi dobandesc dreptul de a comenta pe un forum de profil ) :cheers:

daca te-am ofensat in vreun fel imi cer scuze nu vreau sa ne certam mai ales aici

Mi s`a parut deplasat faptul ca asa zisa lui amica cu 4 clase a inceput sa debiteze ca o fetita de 14 ani pe mirc

totusi este vorba despre sanatatea unui om !

baiatul sta in spital , si cu atata beleaua pe cap din cauza teribilismului ( fara permis a facut accident si cu pasager ) si aci pe forum matrimoniale si lectii de lb chineza ji c mai f4cj ? etc..

da`o incolo de treaba

 

ce este cel mai important -> baiatul sa se faca bine sa isi ia permisul si sa fie atent la drum

 

asa scrie generatia ei pe mess , a fost injurata , a inteles , nu a mai scris asa in ultimile 2 posturi , a raspuns politicos ,dupa care u o ftii iar in gura. reactia asta ma deranjat . daca in contioare era tare n gura intelegeam , si o luam si io la perpulex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar eu iti explic inca o data ca nu a murit nimeni. fiecare caz e separat . sa speram ca pustiul a invatat ceva din greseala lui si nu o sa fi nevoie sa dai cu rip , ca in cazul lui virilu. ,

eu la 18 ani cand ma credeam zmeu am intrat cu masina intr-un panou de electrica , am invatat , m-am potolit , am luat permis , nu am mai avut nici un accident in 5 ani

da bre, stiu ca acum nu a murit nimeni.

crezi ca va invata ? am indoieli. Chiar tu spui ca nu asculta de nimeni. Va fi convins ca "mooistul de conservar" e vinovat.

Ca tu te-ai potolit dupa ce ai gafat-o e una ... uita-te si tu la majoritatea accidentelor de aici, cati s-au potolit dupa primul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatul a iesit din spital ieri se duce doar la pansat ,fata o sa fie maine operata si o sa se aleaga cu o tija in piciorul stang . Baiatul se simte deja mai bine a inceput sa mearga singur mai greu dar merge ... si se pare ca o sa aiba parte si de carnet pana la urma .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo lor bine ca au scapat doar cu atat ! e bine ca va putea da de carnet

offtopic : fetito felicitari vad o schimbare radicala in tine ! vezi ca se poate ! imi cer scuze ca am devenit irascibil acu` cateva posturi mai in urma

dar ma zgariase pe ochi rau de tot

ma bucur ca totul s`a terminat cu bine si nu a fost mai rau de atat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...