Sari la conținut

Accident Bd Constructorilor - 12.06.2008


alexutzzzg
 Share

Postări Recomandate

Apropo, ce 'depasire' taica, daca ala facea dreapta de pe prima banda in parcare, se cheama ca motociclistul a dublat prin dreapta

lol. dublat prin dreapta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo, ce 'depasire' taica, daca ala facea dreapta de pe prima banda in parcare, se cheama ca motociclistul a dublat prin dreapta, caz in care putea ala sa aiba sau sa n-aiba semnal, n-avea ce cauta acolo. Parerea mea :banana:

 

:friends: :crack: :bounce:

Auzi dublare prin dreapta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic ca ala nu e sange ci vopsea de pe Kawazuki-ul GSZ500. Eniuei, 16 ani + GPZ500 = din parti carnet cand o sa creasca mai mare + parinti trasi la raspundere pentru oalele sparte de copchil.

 

Apropo, ce 'depasire' taica, daca ala facea dreapta de pe prima banda in parcare, se cheama ca motociclistul a dublat prin dreapta, caz in care putea ala sa aiba sau sa n-aiba semnal, n-avea ce cauta acolo. Parerea mea :crack:

:friends: de acord.....vinovat ........si ne strica si imaginea pusti de genu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol. dublat prin dreapta!

 

 

:friends: :crack: :bounce:

Auzi dublare prin dreapta...

 

Ati mancat de pe jos sau de ce sunteti atat de veseli? Sau vi se pare ca am stricat armonia topicului cu expresia cu pricina?

 

Sa admitem ca folosirea verbului 'a dubla' in loc de 'a ocoli' este un pic fortata, da' sunt sigur ca ati prins ideea si ma repet, nu e un mare motiv de veselie. Asa ca stati jos.

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati mancat de pe jos sau de ce sunteti atat de veseli? Sau vi se pare ca am stricat armonia topicului cu expresia cu pricina?

 

Sa admitem ca folosirea verbului 'a dubla' in loc de 'a ocoli' este un pic fortata, da' sunt sigur ca ati prins ideea si ma repet, nu e un mare motiv de veselie. Asa ca stati jos.

M'a distrat exprimarea, nu am nimic cu tine, in general ai posturi pertinente. :crack: Oricum, pustiul sigur nu ocolea nimic, mergea drept stil racheta.

Cat despre mancat de pe jos, esti vizionar! De dimineata mi'a cazut un biscuit pe jos si l'am "recuperat"! :friends:

 

care imagine?

de raceri profesionisti, imbracati full leather pe strada, cu cizme si manusi si cu genunchiul jos. auzi tu, sa mearga fara casca.. tztztz..

nu ne strica ma nicio imagine, era la fel de ilegal ca si unul care conducea o masina fara carnet, nici macar nu era motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUZI BA NENE..NE STRICA IMAGINEA..CE SA ZIc...baiatu imi e prieten si o cunosc si pe fata..deocamdata nu stiu foarte multe detalii..dar nu vreau sa mai aud chestii gen ...ne strica imaginea..io cand iam zis lui ca merg pe scutere si nu port casca a inceput sa imi tina si el si fata teorema impartirii cu rest..vorba vine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ne strica ma nicio imagine, era la fel de ilegal ca si unul care conducea o masina fara carnet, nici macar nu era motociclist.

 

Adevarat. Nu are nicio legatura cu motociclismul...si nici nu cred ca o sa aiba. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M'a distrat exprimarea, nu am nimic cu tine, in general ai posturi pertinente. :crack: Oricum, pustiul sigur nu ocolea nimic, mergea drept stil racheta.

Cat despre mancat de pe jos, esti vizionar! De dimineata mi'a cazut un biscuit pe jos si l'am "recuperat"! :friends:

 

Biscuiti! Vreau si io :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUZI BA NENE..NE STRICA IMAGINEA..CE SA ZIc...baiatu imi e prieten si o cunosc si pe fata..deocamdata nu stiu foarte multe detalii..dar nu vreau sa mai aud chestii gen ...ne strica imaginea..io cand iam zis lui ca merg pe scutere si nu port casca a inceput sa imi tina si el si fata teorema impartirii cu rest..vorba vine

Curand o sa intre pe forum si cei de la gradinitza,poate au si ei o parere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu

Bine ca nu si-a rupt gatul, dar sa fim seriosi, e vinovat din toate punctele de vedere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A riscat si...a pierdut. La ce dracu mai sunt permisele astea.? Poate asa... pentru fraieri? Aici vinovati ii consider pe parinti caci la varsta lui nu si-a cumparat din munca lui motocicleta si nu iesea pe strada fara ca parintii, sa nu stie ca nu are permis. Ce au cautat, au gasit cu totii. De... e mai cool pe motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A riscat si...a pierdut. La ce dracu mai sunt permisele astea.? Poate asa... pentru fraieri? Aici vinovati ii consider pe parinti caci la varsta lui nu si-a cumparat din munca lui motocicleta si nu iesea pe strada fara ca parintii, sa nu stie ca nu are permis. Ce au cautat, au gasit cu totii. De... e mai cool pe motocicleta.

 

Poate nu era moto lui , poate era furata , imprumutata , etc . Poate parintii lui nu stiu ce face el intrucat ii mintea , etc...

Ce va mai place sa bagati toata lumea in aceeasi oala . sa puneti etichete .

Dupa 1 luna de citit de pe forum am ajuns la concluzia ca romanii , inainte de politica si fotbal cel mai bine se pricep la dat verdicte.

Apropo de fotbal Hai Romania .

Insatatosire grabnica pustiului. POATE o sa invete din asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu era moto lui , poate era furata , imprumutata , etc . Poate parintii lui nu stiu ce face el intrucat ii mintea , etc...

Ce va mai place sa bagati toata lumea in aceeasi oala . sa puneti etichete .

Dupa 1 luna de citit de pe forum am ajuns la concluzia ca romanii , inainte de politica si fotbal cel mai bine se pricep la dat verdicte.

Apropo de fotbal Hai Romania .

Insatatosire grabnica pustiului. POATE o sa invete din asta.

motocicleta era a lui;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu si in viziunea mea. A invatat o lectie, macar a invatat-o pe bani lui (sau ai parintilor lui), nu a stricat mobra altcuiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu era moto lui , poate era furata , imprumutata , etc . Poate parintii lui nu stiu ce face el intrucat ii mintea , etc...

Ce va mai place sa bagati toata lumea in aceeasi oala . sa puneti etichete .

Dupa 1 luna de citit de pe forum am ajuns la concluzia ca romanii , inainte de politica si fotbal cel mai bine se pricep la dat verdicte.

Apropo de fotbal Hai Romania .

Insatatosire grabnica pustiului. POATE o sa invete din asta.

 

o sa invete pe dracu!

o sa-i tremure putin genunchii atunci cand se va sui prima oara pe motor si intr-o saptamana se va crede iar Dumnezeu si se va juca cu vietile altora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citesc pe forumul aste de peste jumatate de an si multi isi racesc gura.

cei carora sunt adresate sfaturile(dure, blande sau cum sunt ele) nici macar nu le aud sau nu vor sa le auda.

azi dimineata unu cu scuteru fara casca se ratoia la mine ca-l incurc. pacat ca intarziasem la munca ca ii aplicam o corectie ......

mai are rost??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum vineri la ora 16,15 la stiri la antena 1 a aratat accidentul. au zis clar ca nu se fac depasiri prin dreapta. pustiul nu are carnet si se deschide dosar penal iar ca vatamari se pare ca fata are mai multe probleme decit pustiul.

si au mai zis ca motorul a avut urme de franare de 11m. deja ma doare capul, cum 11m? da cit a avut tata acolo printre masini.

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun pariu ca avea si experienta de cel putin 2 ani pe scuter. Referitor la fata vorba lui Ak_Raptor niste inconstiente.

Degeaba ii fac dosar penal , permis tot o sa poata sa isi ia la 18 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...