Sari la conținut

Accident Bd Constructorilor - 12.06.2008


alexutzzzg
 Share

Postări Recomandate

Pai nu te supara? Nu ti se pare normal? Nu pe bune, io nu inteleg chestia asta cu condusul fara permis pe drumuri publice. Du-te frate in parcari, du-te-n politehnica (desi nici acolo nush daca e voie), du-te pe campii...du-te-n MM, da nu te mai da fara permis pe strada...

Nu sustin ca daca ai un plastic stii sa mergi din secunda in care l-ai luat, si pana fix atunci esti praf, Doamne fereste, da' mie chiar mi se pare inacceptabil sa umbli pe soselele astea pline de handicapati (tu, cel fara permis, fiind unul din ei) , fara permis. Si sa mai iei si pasager...

 

Mi s-ar parea normal sa fi facut filtru cu ocazie pur si simplu... nu doar fiindca a fost accident cauzat de o motocicleta... la fel e si cand mai e vreun accident auto... iar filtre ca deh... politia isi "face" treaba... pacat de baiat, pacat de fata fiindca pana la urma sunt oameni, dar ideea de baza este ca i-a "mancat" in posterior pe amandoi si s-au scarpinat... repet: pacat de tineretea lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

imi place ca toti critica , dar daca baiatul acela era fratele lui sau cine stie ceva neam apropiat 80% din voi ii dadeau dreptate , a greshit si va plati cat despre uni dintre voi citez ,, poate e acelashi cerc vicios ,esti inteles si intelegi pe dos! Nu`ti place cand esti etichetat atunci nu mai cataloga eronat!...''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca toti critica , dar daca baiatul acela era fratele lui sau cine stie ceva neam apropiat 80% din voi ii dadeau dreptate , a greshit si va plati cat despre uni dintre voi citez ,, poate e acelashi cerc vicios ,esti inteles si intelegi pe dos! Nu`ti place cand esti etichetat atunci nu mai cataloga eronat!...''

Daca era fratele sau prietenul meu il bateam cu paru'- dinti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca toti critica , dar daca baiatul acela era fratele lui sau cine stie ceva neam apropiat 80% din voi ii dadeau dreptate , a greshit si va plati cat despre uni dintre voi citez ,, poate e acelashi cerc vicios ,esti inteles si intelegi pe dos! Nu`ti place cand esti etichetat atunci nu mai cataloga eronat!...''

Cum au mai spus si altii il calcam in picioare...

Si de unde dracu bani de motor la 16 ani? Parintii (care acum sufera...) nu au stiut ca pentru motor iti trebuie permis?

 

Cat despre comentarii de genul "nu o sa mai vada permis" ...daca pana acum nu i-a trebuit desi ii trebuia... ce va face sa credeti ca nu o sa circule fara pemis ca si pana acum?

 

Despre fata ...nu am cuvinte...vad zilnic fufe care se "uda" cand trec pe langa ele ... MAMAAAA ...motociclist.... :friends: - si eu sunt MEMBRA...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca toti critica , dar daca baiatul acela era fratele lui sau cine stie ceva neam apropiat 80% din voi ii dadeau dreptate , a greshit si va plati cat despre uni dintre voi citez ,, poate e acelashi cerc vicios ,esti inteles si intelegi pe dos! Nu`ti place cand esti etichetat atunci nu mai cataloga eronat!...''

 

Felicitari pentru permis... :banana: il ai de 2 zile si iti doresc sa il mai ai minim 80 de ani ....sa dea Dumnezeu sa mergi multi km pe moto ... :crack:

Mare atentie la raportul ani experienta/putere .... Nu vrem sa te vedem la RIP :peace:

 

Daca baiatul acela era fratele meu, iti jur ca il denuntam la politie daca stiam ca merge fara permis. Nu mai vreau sa aud de pusti nebuni calare. NU AVEA CE SA CAUTE PE STRADA... MAI ALES CU PASAGER.daca vrea sa se omoare, e treaba lui...

bine ca nu a murit sau nu a omorat pe cineva. :bounce:

 

 

P.S. cand dai de baut pt . permis? :friends:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca toti critica , dar daca baiatul acela era fratele lui sau cine stie ceva neam apropiat 80% din voi ii dadeau dreptate , a greshit si va plati cat despre uni dintre voi citez ,, poate e acelashi cerc vicios ,esti inteles si intelegi pe dos! Nu`ti place cand esti etichetat atunci nu mai cataloga eronat!...''

 

iti recomand sa citesti si ce am aberat eu.... /index.php?showtopic=219018

daca citesti tot si ma injuri, nu ma supar... BAFTA....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elo alz !! deci ... accidentu nui chiar aja cum zicetzi voi eo sunt prietena conducatorului gpzului din accident ... in primul rand majina a dat semnal stanga ji a luat dreapta brusc in al doilea rand aveau casti in al treilea rand NUI COLORAT :friends: ... da adevarul este k nu are carnet a iesit sa o plimbe p constructorilor cu tovarasa lui ji a patit ce a patit ... el are o plaga deschisa la burtica era sa ramana fara mojtenitori iar fata are tibia rupta ji va fi operata luni amandoi sunt constienti dar nici unu nu o sa renuntze vreodata la motocicleta sau scuter ... cum nici eu nu o sa o fac vreodata orice sar intampla ... aja ca va rog frumos nu mai infloriti ... . multzumesc !!

 

app are 17 ani ji jumatate ji era inscris la scoala de soferi

 

ji merge p scuter de la 11 ani ji p motociclete de 50cc ji 125 de p la 14 ani de la 15 ani ji jumatate a invatzat sa mearga ji p motoare mai mari in poligon ji a prins gustul . fiind ji cartierul tovarasi si multe alte lucruri dastea care influienteaza va datzi ji voi seama k nu sa putut abtzie ji a facut p zmeu .

 

toti o patim potzi pikam poti ne ridicam ji mergem mai departe ... asta e sa intamplat jia facut.o cu mana lui !! oricat de bun shofer ai fi dak itzi iese unu aja in fatza nu mai ai ce sa faci si dak avea ji viteza mai mare sfarseau amandoi probabil k fostul lui tovaras ji iubita lui care au murit p plevnei calcati de tir :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elo alz !! deci ... accidentu nui chiar aja cum zicetzi voi eo sunt prietena conducatorului gpzului din accident ... in primul rand majina a dat semnal stanga ji a luat dreapta brusc in al doilea rand aveau casti in al treilea rand NUI COLORAT :friends: ... da adevarul este k nu are carnet a iesit sa o plimbe p constructorilor cu tovarasa lui ji a patit ce a patit ... el are o plaga deschisa la burtica era sa ramana fara mojtenitori iar fata are tibia rupta ji va fi operata luni amandoi sunt constienti dar nici unu nu o sa renuntze vreodata la motocicleta sau scuter ... cum nici eu nu o sa o fac vreodata orice sar intampla ... aja ca va rog frumos nu mai infloriti ... . multzumesc !!

 

app are 17 ani ji jumatate ji era inscris la scoala de soferi

Marfa...ti-ai facut cont doar ca sa postezi la topicul despre accidentul asta? Prietena baiatului.....adica amica? cat despre inflorituri....stii cum e, cand auzi multe in jurul tau nici nu mai stii ce sa crezi....bafta! si daca tot ai venit pe forum....scapa de prescurtarile de mess....si nu inteleg o chestie.....vi se pare mai interesant daca scrieti cu "j" in loc de "s"? e tare cool sa fii jmecher ji za scrii cu j...nu-i aja? :crack:

Editat de alexutzzzg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elo alz !! deci ... accidentu nui chiar aja cum zicetzi voi eo sunt prietena conducatorului gpzului din accident ... in primul rand majina a dat semnal stanga ji a luat dreapta brusc in al doilea rand aveau casti in al treilea rand NUI COLORAT :crack: ... da adevarul este k nu are carnet a iesit sa o plimbe p constructorilor cu tovarasa lui ji a patit ce a patit ... el are o plaga deschisa la burtica era sa ramana fara mojtenitori iar fata are tibia rupta ji va fi operata luni amandoi sunt constienti dar nici unu nu o sa renuntze vreodata la motocicleta sau scuter ... cum nici eu nu o sa o fac vreodata orice sar intampla ... aja ca va rog frumos nu mai infloriti ... . multzumesc !!

 

app are 17 ani ji jumatate ji era inscris la scoala de soferi

 

ji merge p scuter de la 11 ani ji p motociclete de 50cc ji 125 de p la 14 ani de la 15 ani ji jumatate a invatzat sa mearga ji p motoare mai mari in poligon ji a prins gustul . fiind ji cartierul tovarasi si multe alte lucruri dastea care influienteaza va datzi ji voi seama k nu sa putut abtzie ji a facut p zmeu .

 

toti o patim potzi pikam poti ne ridicam ji mergem mai departe ... asta e sa intamplat jia facut.o cu mana lui !! oricat de bun shofer ai fi dak itzi iese unu aja in fatza nu mai ai ce sa faci si dak avea ji viteza mai mare sfarseau amandoi probabil k fostul lui tovaras ji iubita lui care au murit p plevnei calcati de tir :bounce:

 

genul asta de useri ar trebui banati, inclusiv ip'urile de pe care s'au logat... cum poti sa scrii in asemenea hal fetito?! incerci sa pari "kool" dar esti penibila!

 

i rest my case... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BIG OFF TOPIC: cred ca ar trebui sa ne concentram mai mult la mesajul care-l transmite si mai putin la felul in care-l transmite..."amica" gpz-istului suntem generatia mircului si nu ma feresc sa o spun..asta e realitatea...ON TOPIC:multa sanatate amandurora...vor invata din gresala asta..pot sa pun pariu..si daca nu...nu pot spune ca nu au avut o a 2 a sansa....sansa de care multi sunt privati....gestul e de neiertat...te dai fara carnet in mod inconstient..macar da-te pe pielea ta numai implica si alti nevinovati...o spun stiind cu toti ca asta nu va fi nici primul nici ultimul om care se da fara carnet...fie pe motor fie pe masina,avion,tractor,nava spatiala....e ceva care subliminal te atrage...am aberat destul :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elo alz !! deci ... accidentu nui chiar aja cum zicetzi voi eo sunt prietena conducatorului gpzului din accident ... in primul rand majina a dat semnal stanga ji a luat dreapta brusc in al doilea rand aveau casti in al treilea rand NUI COLORAT :crack: ... da adevarul este k nu are carnet a iesit sa o plimbe p constructorilor cu tovarasa lui ji a patit ce a patit ... el are o plaga deschisa la burtica era sa ramana fara mojtenitori iar fata are tibia rupta ji va fi operata luni amandoi sunt constienti dar nici unu nu o sa renuntze vreodata la motocicleta sau scuter ... cum nici eu nu o sa o fac vreodata orice sar intampla ... aja ca va rog frumos nu mai infloriti ... . multzumesc !!

 

app are 17 ani ji jumatate ji era inscris la scoala de soferi

 

ji merge p scuter de la 11 ani ji p motociclete de 50cc ji 125 de p la 14 ani de la 15 ani ji jumatate a invatzat sa mearga ji p motoare mai mari in poligon ji a prins gustul . fiind ji cartierul tovarasi si multe alte lucruri dastea care influienteaza va datzi ji voi seama k nu sa putut abtzie ji a facut p zmeu .

 

toti o patim potzi pikam poti ne ridicam ji mergem mai departe ... asta e sa intamplat jia facut.o cu mana lui !! oricat de bun shofer ai fi dak itzi iese unu aja in fatza nu mai ai ce sa faci si dak avea ji viteza mai mare sfarseau amandoi probabil k fostul lui tovaras ji iubita lui care au murit p plevnei calcati de tir :bounce:

 

 

 

 

"ejti pretina, ai skpat ku viatza"!! baga-ti mai copila mintile in cap... vezi cu ce (cuvant urat) te urci pe moto... I-ati o casca buna. ( de fapt nu ai mare lucru de pierdut ...) vezi daca ala care te "are in spate" stie ce face...

Pe 2 roti, nu prea poti sa gresesti si sa zici " ooops s-a rupt prezervativul, dar nu-i nimic mai avem 2)

Acu te-ai mai nascut inca odata ( daca tu ai fost pe motoreta)........... maine, poate nu o sa mai apuci sa zici asta, ca se mai iveste alt "voinic" care o sa te plimbe cu moto si o sa-ti lipeasca tot creierul de asfalt.. D-ne fereste.. BAFTA MARE..... AI NEVOIE! :friends:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elo alz !! deci ... accidentu nui chiar aja cum zicetzi voi eo sunt prietena conducatorului gpzului din accident ... in primul rand majina a dat semnal stanga ji a luat dreapta brusc in al doilea rand aveau casti in al treilea rand NUI COLORAT :friends: ... da adevarul este k nu are carnet a iesit sa o plimbe p constructorilor cu tovarasa lui ji a patit ce a patit ... el are o plaga deschisa la burtica era sa ramana fara mojtenitori iar fata are tibia rupta ji va fi operata luni amandoi sunt constienti dar nici unu nu o sa renuntze vreodata la motocicleta sau scuter ... cum nici eu nu o sa o fac vreodata orice sar intampla ... aja ca va rog frumos nu mai infloriti ... . multzumesc !!

 

app are 17 ani ji jumatate ji era inscris la scoala de soferi

 

ji merge p scuter de la 11 ani ji p motociclete de 50cc ji 125 de p la 14 ani de la 15 ani ji jumatate a invatzat sa mearga ji p motoare mai mari in poligon ji a prins gustul . fiind ji cartierul tovarasi si multe alte lucruri dastea care influienteaza va datzi ji voi seama k nu sa putut abtzie ji a facut p zmeu .

 

toti o patim potzi pikam poti ne ridicam ji mergem mai departe ... asta e sa intamplat jia facut.o cu mana lui !! oricat de bun shofer ai fi dak itzi iese unu aja in fatza nu mai ai ce sa faci si dak avea ji viteza mai mare sfarseau amandoi probabil k fostul lui tovaras ji iubita lui care au murit p plevnei calcati de tir :crack:

 

 

 

Esti unul dintre noi si ti-ai facut inca un cont ca sa te distrezi?

Daca esti "reala"...nu mai am cuvinte

Editat de iollele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elo alz !! deci ... accidentu nui chiar aja cum zicetzi voi eo sunt prietena conducatorului gpzului din accident ... in primul rand majina a dat semnal stanga ji a luat dreapta brusc in al doilea rand aveau casti in al treilea rand NUI COLORAT :friends: ... da adevarul este k nu are carnet a iesit sa o plimbe p constructorilor cu tovarasa lui ji a patit ce a patit ... el are o plaga deschisa la burtica era sa ramana fara mojtenitori iar fata are tibia rupta ji va fi operata luni amandoi sunt constienti dar nici unu nu o sa renuntze vreodata la motocicleta sau scuter ... cum nici eu nu o sa o fac vreodata orice sar intampla ... aja ca va rog frumos nu mai infloriti ... . multzumesc !!

 

app are 17 ani ji jumatate ji era inscris la scoala de soferi

 

ji merge p scuter de la 11 ani ji p motociclete de 50cc ji 125 de p la 14 ani de la 15 ani ji jumatate a invatzat sa mearga ji p motoare mai mari in poligon ji a prins gustul . fiind ji cartierul tovarasi si multe alte lucruri dastea care influienteaza va datzi ji voi seama k nu sa putut abtzie ji a facut p zmeu .

 

toti o patim potzi pikam poti ne ridicam ji mergem mai departe ... asta e sa intamplat jia facut.o cu mana lui !! oricat de bun shofer ai fi dak itzi iese unu aja in fatza nu mai ai ce sa faci si dak avea ji viteza mai mare sfarseau amandoi probabil k fostul lui tovaras ji iubita lui care au murit p plevnei calcati de tir :crack:

Niki 1, Niki 2 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. sanatate lor, sa traiasca bine sa povesteasca celorlalti cat de cretini sunt amandoi!!!! no ofence!

de obicei nu ma bag in chestii din astea dar acum nu ma mai pot abtine pentru ca anul trecut cand am fost cu AMR-u in licee sa le povestim la copii ce inseamna moto, faceau niste ochi de ziceai ca abia acum i-au deschis, iar la vizionarea fotografiilor de la accidente incepeau sa tremure .... NU INVATA NIMIC din ce se intampla in jurul lor!

 

2. postez aici pentru ca vreau sa il felicit pe Radu1!!! ...niki 1 niki 2 ... mai copii voi va aduceti aminte???

imi-era dor ...

gabar nay :friends: :crack: :bounce: :banana:

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...vad zilnic fufe care se "uda" cand trec pe langa ele ... MAMAAAA ...motociclist.... :friends: - si eu sunt MEMBRA...

 

asta a fost tare...adevarul e ca daca te si echipezi ca la carte nu baga de seama sex-ul...:crack:)...oricum very true...cate despre topic degeaba se mai bate gura...incontienta e mare, mai ales la 16 ani cand roiesc hormonii in ei si nu mai gandesc la protectie si la faptul ca un pasager e o grija in plus...dar daca nu-ti pasa d etine nu-ti pasa nici de pasager...din asta doar fata va invata sa nu se mai urce cu toti dementii si fara nici o protectie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate ....da m-a obosit postul asta cat l-am citit ......chiar e asa de greu sa scrii normal ? n-am pretentii de 100% corect dar macar cat de cat ... :friends:

Oricum pustiul e vinovat ....n-avea ce cauta acolo..... sau daca ala cu loganul a franat brusc sau a intrat ca berbecul fara sa semnalizeze ....tot el e vinovat ca nu a pastrat distanta .

Si dupa cum spuneau si altii pe aici ,daca te dai ca prostu' ....da-te singur ...nu mai nenoroci si pe altii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

elo alz !! deci ... accidentu nui chiar aja cum zicetzi voi eo sunt prietena conducatorului gpzului din accident ... in primul rand majina a dat semnal stanga ji a luat dreapta brusc in al doilea rand aveau casti in al treilea rand NUI COLORAT :friends: ... da adevarul este k nu are carnet a iesit sa o plimbe p constructorilor cu tovarasa lui ji a patit ce a patit ... el are o plaga deschisa la burtica era sa ramana fara mojtenitori iar fata are tibia rupta ji va fi operata luni amandoi sunt constienti dar nici unu nu o sa renuntze vreodata la motocicleta sau scuter ... cum nici eu nu o sa o fac vreodata orice sar intampla ... aja ca va rog frumos nu mai infloriti ... . multzumesc !!

 

app are 17 ani ji jumatate ji era inscris la scoala de soferi

 

ji merge p scuter de la 11 ani ji p motociclete de 50cc ji 125 de p la 14 ani de la 15 ani ji jumatate a invatzat sa mearga ji p motoare mai mari in poligon ji a prins gustul . fiind ji cartierul tovarasi si multe alte lucruri dastea care influienteaza va datzi ji voi seama k nu sa putut abtzie ji a facut p zmeu .

 

toti o patim potzi pikam poti ne ridicam ji mergem mai departe ... asta e sa intamplat jia facut.o cu mana lui !! oricat de bun shofer ai fi dak itzi iese unu aja in fatza nu mai ai ce sa faci si dak avea ji viteza mai mare sfarseau amandoi probabil k fostul lui tovaras ji iubita lui care au murit p plevnei calcati de tir :crack:

 

bai, sa nu va lasati de motociclism, nici in ruptul capului, va rog eu nu va lasati de motociclism. dupa 8 ani pe motor pot sa iti spun ca am avut accidente numai in primul an si asa invata toti. va rog eu nu va lasati.. toti astia de aici de pe forum sunt niste frustrati care nu vor sa vada generatia tanara pe motoare si nu vor sa ii vada gustand din bucuriile vietii.

 

te rog eu, nu va lasati de motoare. iar daca prin absurd ati vrea sa va lasati as face o lege prin care oamenii ca tine, care denota, foarte multa inteligenta prin ceea ce au postat sa fie incurajati sa aiba motoare. de preferat de viteza.

 

coerenta cu care e scris postul, consistenta lui si nu in ultimul rand mesajul hotarat arata ca sunteti desi legea de rahat nu va permite, gata sa conduceti motoare..

 

eu as zice sa luati motoare peste 750, obligatoriu ss.. poate asa, doamne ajuta, mai creste coeficientul de inteligenta in tara asta.

 

imi palce de tine.. m-a impresionat postul tau, nu ii baga pe astia in seama , ia un SS de 1000 ca e clar ca il poti stapani.

 

oricum permis nu trebuie ca daca stii deja sa mergi nu ajuta..

 

hai ca poate crestem si noi coeficientul de inteligenta al tarii ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand vreau sa va spun ca baiatul (nu dau nume desi multi il cunosc) imi este f bun prieten.in al doilea rand cum a spus si fata de mai sus merge pe 2roti de mult timp.a inceput de la 50cc si a tot urcat.in al treilea rand pot sa va spun ca el stapanea GPZ ala mai bine decat multi bikeri "experimentati" la astia 17ani ai lui.in loc sa postati fraze gen: "f bine,asa ii trebuie etc" mai bine v-ati interesa si voi de sanatatea lui :friends:

 

NU ESTE NEGRU LA CULOARE!!! toti prietenii i-au spus sa nu mai iasa cu kawasaki-ul pe strada dar nu a ascultat pe nimeni si nici nu cred ca o va face vreodata.ai lui nu il lasa,dar cum am spus si mai sus un pic,NU ASCULTA DE NIMENI!de motociclism nu se va lasa niciodata si nici nu are de ce pt ca repet ca la astia 17ani ai lui il consider mai biker decat multi de pe aici :crack: si cum unii de aici spuneau: "nu esti biker adevarat pana nu o scapi macar o data pe jos" uite ca el a scapat-o acum, la o varsta frageda si poate va invata ceva din asta sau poate nu va invata.asa ca mai bine ati inceta sa aruncati cu vorbe urate pt a aduna posturi.

 

cu respect,bodo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand vreau sa va spun ca baiatul (nu dau nume desi multi il cunosc) imi este f bun prieten.in al doilea rand cum a spus si fata de mai sus merge pe 2roti de mult timp.a inceput de la 50cc si a tot urcat.in al treilea rand pot sa va spun ca el stapanea GPZ ala mai bine decat multi bikeri "experimentati" la astia 17ani ai lui.in loc sa postati fraze gen: "f bine,asa ii trebuie etc" mai bine v-ati interesa si voi de sanatatea lui :friends:

 

NU ESTE NEGRU LA CULOARE!!! toti prietenii i-au spus sa nu mai iasa cu kawasaki-ul pe strada dar nu a ascultat pe nimeni si nici nu cred ca o va face vreodata.ai lui nu il lasa,dar cum am spus si mai sus un pic,NU ASCULTA DE NIMENI!de motociclism nu se va lasa niciodata si nici nu are de ce pt ca repet ca la astia 17ani ai lui il consider mai biker decat multi de pe aici :crack: si cum unii de aici spuneau: "nu esti biker adevarat pana nu o scapi macar o data pe jos" uite ca el a scapat-o acum, la o varsta frageda si poate va invata ceva din asta sau poate nu va invata.asa ca mai bine ati inceta sa aruncati cu vorbe urate pt a aduna posturi.

 

cu respect,bodo!

Stai linistit, sa nu iti plesneasca vreo vena.., atata incredere in sine dauneaza, ce dreaku experienta sa ai la numai 17 ani?! Din cauza aceasta va zdrobiti precum rosiile pt bulion!Sa nu indraznesti sa m-a contrazici.Tot cu respect.., pt tineretea voastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am 19ani dar nu sufar ca sunt vreun biker nemaipomenit.ma descurc :friends: cat despre vena eu cred ca nu am luat pe nimeni la misto si nici nu am de gand.4ani experienta eu zic ca e ceva :crack: la 13 ani mergea pe scuter cu viteze,la 15ani si-a luat cagiva mito 125, si de atunci tot merge pe 125-uri.iti garantez eu ca are experienta :bounce: si daca era unu de-al vostru (BATRAN ca sa zic si eu asa fara sa iau lumea la misto) mai faceati atata tam-tam ? eu zic ca i se poate intampla oricui asa ca...mai bine lasati comentariile de genul asta

 

cu respect,bodo :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...