Sari la conținut

Pe Pod In Medgidia, Constanta


danieI
 Share

Postări Recomandate

eu ti-am zis sa incerci sa vezi daca poti sa scrii... ai dovedit ca nu. Oricum, pozele sunt priceless.

 

Dar nu ma pot abtine. Ce plua mea de poduri aveti voi ma la Medgidia? pe pod, la nici 5 metri (cu un I) de trecerea de pietoni, in send giratoriu? Lasa-ma sa ghicesc, era vizavi de pian, colt cu barul thailandez de pe pod, in fata la biserica reformata? :P

 

Doar un lucru sa tii minte. Politistul nu e cel vinovat.

 

 

 

Hotaraste-te... a sarit 10 m, a alunecat 15 metri, vrei sa-ti spunem noi verde in fata? Daca avea 40 nu se deplasa de langa motor. Cadea acolo pe loc.

 

 

 

Nu sunt de acord Uzunule... poate nu ma duce pe mine mintea dar inainte de punctul tau 1 eu as adauga punctul meu 0... Carnet avea in plm?

 

 

 

o sa fac o poza azi sa fi si tu multumit ca vad ca nu intelegi nimic pt ca nu vrei

 

 

Nu-i transmite ca nu-l ajuta prea mult. Nu e calculat si temperat. E un meltean care a vrut sa impresioneze pixdele din oras si acum trage ponoasele. R6 nu e motocicleta de mers la penny market si venit cu plasele pe ghidon.

 

Nu lipsa de experienta la panicat. Lipsa CARNETULUI l-a panicat. Politistul normal ca e nevinovat. Si-a luat (daca si-a luat) pentru vatamere din culpa cateva zile cu suspendare si asta e. Din punctul de vedere al legii el nu a fost implicat in accident auto pentru ca celalalt nu avea carnet -> voie sa fie pe strada. Fie el legist sau maica precista, daca intelegi tu ce vreau sa zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah nu va mai certati atata. ala nu avea voie sa intoarca acolo, chiar si 200 de avea tot ala e de vina. meltan si sa intoarca pe pod ? :P totusi traim in romania,asa ca orice e posibil

 

Arata-mi si mie localitatea in care se poate merge cu 200. Pana si legea ar da culpa comuna in cazul asta dar despre motociclisti se stie ca mai presus de lege trebuie sa respecte conduita preventiva mai mult decat oricare alta categorie de conducatori. Daca mergi pe ideea enuntata de tine mai sus, nu pot decat sa-ti urez noroc exagerat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aud pe aici ca 1 fara permis...pe un R6, carand o punga de la penny pe ghidon....a facut accident?

Parafrazand bancul cu tiganu: "Scoala tigane ca avem un gandac pe perete!!!! / Dar ce-ai vrea fa sa fie, un Rembrant?", mie mi se pare logic ce s-a intamplat. Daca avea noroc nu se termina asa de rau. E trist, dar e singurul vinovat. Si-a luat cocalaru R6.

Tot cantati pe aici ca era responsabil si linistit. Cum dreaq era...cand mergea fara permis????? Normal ar fi sa-i plateasca si aluia masina. Nu sunt politisti niste repere de disciplina in trafic si etalon superior de IQ, dar nu e cazul sa li impute lor toate frustrarile si nerealizarile idiotilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O simpla intrebare ...... daca nu sunt accidente pe care sa le comentati, le redeschideti pe cele vechi...??? Topicul asta pana ieri avea 3-4 pagini, in nici 24 de ore ati mai adaugat voi 2 pagini jumate de pareri. Va credeti motociclisti..?? Motociclistul sta calare pe motor, ca asa ii sta lui bine si nu calare pe tastatura. Dar multi de aici sunt MOTOFORUMISTI (mai mult Forumist decat Moto).

Hai sa incercam ceva, dati SHUT DOWN la calculatoare, suiti-va pe motoare si plecati la o plimbare, va garantez ca pana spre seara cu ajutorul comunitatii de MOTOFUMISTI, o sa aveti ce accidente comenta. Asa ca!!!! NU MAI COMENTA ACCIDENTELE ALTORA, FI CHIAR TU PROTAGONISTUL, HAIDE IN TRAFIC, INCHIDE CALCULATORU

 

!!!BIG HINT!!! MOTOCICLISMUL ARE LEGATURA CU MOTOCICLETA

 

Asfalt uscat pentru motociclisti, si feriti tastatura de lichide pentru MOTOFORUMISTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in astfel de situatii nu trebuie sa fiti ironici nici sa va amuzati si nici sa judecati !

 

punga era un detaliu marunt foarte marunt - nu o tinea in mana :P

 

permis categoria A - poseda baiatu

 

si nu e cocalar

 

nu iti doresc sa ti se intample si tie motoforumistule si nimanui sa nu i se intample

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in astfel de situatii nu trebuie sa fiti ironici nici sa va amuzati si nici sa judecati !

 

punga era un detaliu marunt foarte marunt - nu o tinea in mana :P

 

permis categoria A - poseda baiatu

 

si nu e cocalar

 

nu iti doresc sa ti se intample si tie motoforumistule si nimanui sa nu i se intample

 

Degeaba. Daca nu a putut sa evite la 40 km/h accidentul era praf ca motociclist. Imi pare rau ca a ajuns in starea actuala. Foarte nasol, nu doresc nimanui sa ajunga in halul asta (coloana rupta and shit). Dar daca stii ca nu le ai, stai frate in banca ta. Eu stiu ca nu le am prea bine cu fotbalul, daca ma bag si imi rup picioarele e doar vina mea ca's prost. asa si in motociclism, vezi ca esti pilaf, lasa-te...

Editat de Dimitris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O simpla intrebare ...... daca nu sunt accidente pe care sa le comentati, le redeschideti pe cele vechi...??? Topicul asta pana ieri avea 3-4 pagini, in nici 24 de ore ati mai adaugat voi 2 pagini jumate de pareri. Va credeti motociclisti..?? Motociclistul sta calare pe motor, ca asa ii sta lui bine si nu calare pe tastatura. Dar multi de aici sunt MOTOFORUMISTI (mai mult Forumist decat Moto).

Hai sa incercam ceva, dati SHUT DOWN la calculatoare, suiti-va pe motoare si plecati la o plimbare, va garantez ca pana spre seara cu ajutorul comunitatii de MOTOFUMISTI, o sa aveti ce accidente comenta. Asa ca!!!! NU MAI COMENTA ACCIDENTELE ALTORA, FI CHIAR TU PROTAGONISTUL, HAIDE IN TRAFIC, INCHIDE CALCULATORU

 

!!!BIG HINT!!! MOTOCICLISMUL ARE LEGATURA CU MOTOCICLETA

 

Asfalt uscat pentru motociclisti, si feriti tastatura de lichide pentru MOTOFORUMISTI

 

 

faptul ca scrii pe forum, nu te face motoforumist, ba! chiar nu m-am putut abtine, replay-ul l-ai dat din instinct sau nu stiu de ce, se discuta despre anumite lucruri cum ar fi motocicleta puternica si neavizat, ma bucur ca ai facut tu lumina, pentru ce plm mai e forum, nu sa-ti scrii parerea sau faptele intamplate? poti sta linistit, majoritatea se dau pe motor nu doar scriu aici. mai sunteti multi Arnold Gica Contra? topicul a fost redeschis de unul care s-a gandit sa ia apararea unui prieten, nu a fost redeschis de vreun motociclist care nu vrea sa se dea cu motorul. poate baga vreun idiot la cap si nu se mai suie la inceput pe r6

asfalt uscat, dati reply-uri cu capul nu cu fundul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba. Daca nu a putut sa evite la 40 km/h accidentul era praf ca motociclist. Imi pare rau ca a ajuns in starea actuala. Foarte nasol, nu doresc nimanui sa ajunga in halul asta (coloana rupta and shit). Dar daca stii ca nu le ai, stai frate in banca ta. Eu stiu ca nu le am prea bine cu fotbalul, daca ma bag si imi rup picioarele e doar vina mea ca's prost. asa si in motociclism, vezi ca esti pilaf, lasa-te...

 

 

tu sa sti ca ai dreptate in ceea ce zici,dar sti cum e - toti incepem de jos - nimeni nu se naste invatat , baiatu avea motorul de o saptamana si vroia sa avanseze in arta condusului pe moto sa zic asa , a fost pura intamplare ca cel cu masina sa intoarca acolo ... soartaaa - totul e de prisos

 

de agarici ca astia care comenteaza aiurea si latra ce le vine la gura tara e plina - nu se pun in locul victimei nici macar o secunda - asta e

 

pt greselile noastre fiecare platim , dar asta nu inseamna sa fim judecati de unul la fel ca noi ci sa-L lasam pe Cel De Sus sa aibe de grija

 

am sa-i transmit parerile voastre de rau lui Fane

 

MULTUMESC TUTUROR CARE SUNT ALATURI!

Editat de alexpwr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu sa sti ca ai dreptate in ceea ce zici,dar sti cum e - toti incepem de jos - nimeni nu se naste invatat , baiatu avea motorul de o saptamana si vroia sa avanseze in arta condusului pe moto sa zic asa , a fost pura intamplare ca cel cu masina sa intoarca acolo ... soartaaa - totul e de prisos

 

de agarici ca astia care comenteaza aiurea si latra ce le vine la gura tara e plina - nu se pun in locul victimei nici macar o secunda - asta e

 

1. Nu "soartaaaa" te pune in belele, ideea e sa te feresti. Daca mergi oricum la gandul ca "soartaaa" se va intampla, fii sigur ca o s-o patesti. Nu ma astept sa intelegi, la varsta ta, dar ca idee, nu inveti sa avansezi in arta condusului cu un R6 cu punga pe brat, depasind. Repet, imi pare rau pentru el si nu doresc asta nimanui, dar abtine-te de la faze din astea ca nu stii ce vorbesti.

 

2. "Agarici" din astia merg mii/zeci de mii de km/an fara bube, ba unii "agarici" au si patit-o in trecut cu accidente si pot spune ca (,) conduita preventiva te scapa de scaunul cu rotile (la propriu). Asa ca ciocu' mic si joc de glezne, pustiulica, nu esti nici 0,1% in masura sa faci pe altii agarici.

 

 

@ala cu motoforumistii, tu ce cauti sa postezi pe-aici ? A, am uitat, tu nu esti motoforumist, esti doar un Gica-Contra. Du-te mah de-aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu "soartaaaa" te pune in belele, ideea e sa te feresti. Daca mergi oricum la gandul ca "soartaaa" se va intampla, fii sigur ca o s-o patesti. Nu ma astept sa intelegi, la varsta ta, dar ca idee, nu inveti sa avansezi in arta condusului cu un R6 cu punga pe brat, depasind. Repet, imi pare rau pentru el si nu doresc asta nimanui, dar abtine-te de la faze din astea ca nu stii ce vorbesti.

 

2. "Agarici" din astia merg mii/zeci de mii de km/an fara bube, ba unii "agarici" au si patit-o in trecut cu accidente si pot spune ca (,) conduita preventiva te scapa de scaunul cu rotile (la propriu). Asa ca ciocu' mic si joc de glezne, pustiulica, nu esti nici 0,1% in masura sa faci pe altii agarici.

 

 

 

sacosa nu o avea pe brat

 

nici tu nu sta sa ma certi pe mine...in fine

 

1 si cel TARE LUCRU DE AICI - NU STIA PREA BINE SA CONDUCA MOTORU .... s-a panicat si el si nu a stiut ce sa faca ce nu intelegeti ?!

 

in fine dativa cu parerea voi maestrilor in domeniul moto , VIATA DE ZI CU ZI si alte sfaturi si pareri bune ale voastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegem de ce si-a luat un motor pe care "nu stia prea bine sa-l conduca". Si ce cauta cu punga pe ghidon. Si cum de un accident cel mai probabil evitabil la viteza mica l-a lasat imobilizat. Intelegi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegem de ce si-a luat un motor pe care "nu stia prea bine sa-l conduca". Si ce cauta cu punga pe ghidon. Si cum de un accident cel mai probabil evitabil la viteza mica l-a lasat imobilizat. Intelegi?

 

 

 

ia nu va mai luati motoare ma ... si asa suntem suficienti! si daca va luati ...luatzi-va de 125 ...ca asa trebuie ...si ...bagatzi si 5000 E in echipamente! ...si cand o sa va tavaliti ...tot prosti sunteti ... de ce ?.. nustiu ...dar trebuie sa gaseasca uzunu un motiv!!

 

 

ti`ai dreq de hahalere! !!

 

 

(acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faptul ca scrii pe forum, nu te face motoforumist, ba! chiar nu m-am putut abtine, replay-ul l-ai dat din instinct sau nu stiu de ce, se discuta despre anumite lucruri cum ar fi motocicleta puternica si neavizat, ma bucur ca ai facut tu lumina, pentru ce plm mai e forum, nu sa-ti scrii parerea sau faptele intamplate? poti sta linistit, majoritatea se dau pe motor nu doar scriu aici. mai sunteti multi Arnold Gica Contra? topicul a fost redeschis de unul care s-a gandit sa ia apararea unui prieten, nu a fost redeschis de vreun motociclist care nu vrea sa se dea cu motorul. poate baga vreun idiot la cap si nu se mai suie la inceput pe r6

asfalt uscat, dati reply-uri cu capul nu cu fundul

BA! faptul ca scri pe forum chiar nu te face motoforumist, dar sa ai mai multe posturi decat kilometri te face!!!!!!!! Uita-te la ultimele topicuri incepute despre accidente si o sa vezi ca dupa primele 2 pagini totul devine o varza (restul e cancan).

Eu zic ca au fost destule accidente de pe urma carora sa bage multi ceva la cap, dar putini sunt cei ce inteleg ce ar fi de inteles. Daca nu vrei sa intelegi ca R6, R1, CBR 600/900/1000 etc., etc., nu sunt motoare de incepatori, toate discutiile de pe acest forum adunate nu o sa te faca sa pricepi asta!!!

 

 

 

@ala cu motoforumistii, tu ce cauti sa postezi pe-aici ? A, am uitat, tu nu esti motoforumist, esti doar un Gica-Contra. Du-te mah de-aici...

Uita-te la numarul meu de posturi si o sa iti dai seama ca nu stau sa imi dau cu parerea pe forum, pur si simplu de cateva zile am urmarit forumul si aceasta rubrica, rubrica accidente in care multi vin cu pareri, sfaturi, opinii "COMPETENTE" au mai multe posturi la activ decat kilometri pe motor. Nu poti sa dai un sfat competent despre motociclism daca nu mergi pe motor.

Sunt multi posesori de r6,r1 etc. care au carnet de cateva luni sau 1 an si scriu pe forum ca mari cunoscatori si recomanda altora sa nu isi ia asa ceva. ALO IPOCRIZIA!!!!

TOT RESPECTUL PENTRU ADEVARATII MOTOCICLISTI CARE ISI SPUN OPINIA PE ACEST FORUM, PACAT CA POSTUL LOR RAMANE UNDEVA IN UMBRA CELORLALTE

 

De la ultimul meu post si pana acum am facut 150 de kilometri, am fost in plimbare(si nu pe magheru), VOI cati km, sau mai bine zis cate posturi ati mai facut...??

 

Acuma sariti-mi in cap ..!!!

Editat de PingyXP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la ultimul meu post si pana acum am facut 150 de kilometri, am fost in plimbare(si nu pe magheru), VOI cati km, sau mai bine zis cate posturi ati mai facut...??

Scuze de OffTopic, dar vad ca suntem la grupa-mica cu "lauda-ma gura" sau "Ba eu o am mai lunga". E, unii din cei care au postat au stat cateva ore pe circuit intre timp :P si nu se lauda cu asta ca nu se face. Dar hei, facem o mica si unica exceptie acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti offtopic de fapt esti ontopic .... :P

nu era ideea de cati km am facut, cat ati stat pe circuit, nu era lauda pur si simplu ideea ca uni au iesit si alti au stat la calculatoare, crezandu-se mari motociclisti ... eu am plecat, iau din nou drumul spre bucuresti, vorbim cand mai prin o tastatura .... asflat uscat motociclistilor, tastatura uscata altora ... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti offtopic de fapt esti ontopic .... :P

nu era ideea de cati km am facut, cat ati stat pe circuit, nu era lauda pur si simplu ideea ca uni au iesit si alti au stat la calculatoare, crezandu-se mari motociclisti ... eu am plecat, iau din nou drumul spre bucuresti, vorbim cand mai prin o tastatura .... asflat uscat motociclistilor, tastatura uscata altora ... :laugh:

de la ultimul post si pana acum doar 100 km. imi pare rau, daca stiam ca e concurs ma duceam mai mult, dar statea sa ploua.

 

Cu forumu asta e complicata treaba, daca te duce capu sa bagi la cap ce e bine, e ok. Daca stai sa te strofoci de tot ce zice lumea pe aici, nu mai apuci sa te plimbi cu motorul.

 

Tu ai inceput cu agusta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
Arata-mi si mie localitatea in care se poate merge cu 200. Pana si legea ar da culpa comuna in cazul asta dar despre motociclisti se stie ca mai presus de lege trebuie sa respecte conduita preventiva mai mult decat oricare alta categorie de conducatori. Daca mergi pe ideea enuntata de tine mai sus, nu pot decat sa-ti urez noroc exagerat.

daca citeai si gandeai tot ce am zis intelegeai, dar asa doar ai dat cu bata-n balta. mai pe intelesul tau ma refeream la faptul ca avea prioritate iar politistul e cel care a provocat accidentul din punct de vedere legal

 

O simpla intrebare ...... daca nu sunt accidente pe care sa le comentati, le redeschideti pe cele vechi...??? Topicul asta pana ieri avea 3-4 pagini, in nici 24 de ore ati mai adaugat voi 2 pagini jumate de pareri. Va credeti motociclisti..?? Motociclistul sta calare pe motor, ca asa ii sta lui bine si nu calare pe tastatura. Dar multi de aici sunt MOTOFORUMISTI (mai mult Forumist decat Moto).

Hai sa incercam ceva, dati SHUT DOWN la calculatoare, suiti-va pe motoare si plecati la o plimbare, va garantez ca pana spre seara cu ajutorul comunitatii de MOTOFUMISTI, o sa aveti ce accidente comenta. Asa ca!!!! NU MAI COMENTA ACCIDENTELE ALTORA, FI CHIAR TU PROTAGONISTUL, HAIDE IN TRAFIC, INCHIDE CALCULATORU

 

!!!BIG HINT!!! MOTOCICLISMUL ARE LEGATURA CU MOTOCICLETA

 

Asfalt uscat pentru motociclisti, si feriti tastatura de lichide pentru MOTOFORUMISTI

:P respect! foarte bine zis!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegem de ce si-a luat un motor pe care "nu stia prea bine sa-l conduca". Si ce cauta cu punga pe ghidon. Si cum de un accident cel mai probabil evitabil la viteza mica l-a lasat imobilizat. Intelegi?

 

 

si-a luat sa invete ... ceva normal ... el a ales ce a ales

 

in momentul impactului el deja era in paralel cu masina , deci nu a avut cum sa mai evite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu "soartaaaa" te pune in belele, ideea e sa te feresti. Daca mergi oricum la gandul ca "soartaaa" se va intampla, fii sigur ca o s-o patesti. Nu ma astept sa intelegi, la varsta ta, dar ca idee, nu inveti sa avansezi in arta condusului cu un R6 cu punga pe brat, depasind. Repet, imi pare rau pentru el si nu doresc asta nimanui, dar abtine-te de la faze din astea ca nu stii ce vorbesti.

 

2. "Agarici" din astia merg mii/zeci de mii de km/an fara bube, ba unii "agarici" au si patit-o in trecut cu accidente si pot spune ca (,) conduita preventiva te scapa de scaunul cu rotile (la propriu). Asa ca ciocu' mic si joc de glezne, pustiulica, nu esti nici 0,1% in masura sa faci pe altii agarici.

 

 

 

sacosa nu o avea pe brat

 

nici tu nu sta sa ma certi pe mine...in fine

 

1 si cel TARE LUCRU DE AICI - NU STIA PREA BINE SA CONDUCA MOTORU .... s-a panicat si el si nu a stiut ce sa faca ce nu intelegeti ?!

 

in fine dativa cu parerea voi maestrilor in domeniul moto , VIATA DE ZI CU ZI si alte sfaturi si pareri bune ale voastre

Auzi ma.....ti-o poti freca la propriu decat sa freci timpul pe aici.

Ala a fost un idiot care nu si-a vazut lungul nasului...si tu incerci ca faci posturi.

s-a suit fara experienta pe r6....plateste. Prostia mereu se plateste..intr-un fel sau altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma.....ti-o poti freca la propriu decat sa freci timpul pe aici.

Ala a fost un idiot care nu si-a vazut lungul nasului...si tu incerci ca faci posturi.

s-a suit fara experienta pe r6....plateste. Prostia mereu se plateste..intr-un fel sau altul.

 

 

preasmecheritule invatator bahoi prostia in cazul unora sa plateste tot cu prostie - dar o prostie care sa te scoata in evidenta , si hai sa-ti dovedesc de ce pretenash

 

in poza am refacut traseul motorului iar in drept cu maxi taxi din imagine - politistul preaprostit si preatampit unde nu aveai voie - el a facut stanga , dupa cum se vede motorul a incercat sa il

 

evite iar in nici 2 metrii s-a produs accidentul bineinteles din vina soferului auto

 

INCA O DATA ROG TOATA lumea luminata a tarii care s-a strans pe forumu asta sa se abtina ca sunt prea prost mult prea prosti

 

aici aveti un clip sa vede-ti cate sunt de km si mi de mile poti sa prinzi pana la locul impactului http://www.youtube.com/watch?v=5as94F3yrbc

 

ROG INSISTENT PREAPROSTIMEA SA TACI SI SA NU MAI PREACURVEASCA

post-42065-1242724050_thumb.jpg

Editat de alexpwr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IMI CER SCUZE

 

 

ASTA TREBUIA SA SCRIU

 

 

 

 

Auzi ma.....ti-o poti freca la propriu decat sa freci timpul pe aici.

Ala a fost un idiot care nu si-a vazut lungul nasului...si tu incerci ca faci posturi.

s-a suit fara experienta pe r6....plateste. Prostia mereu se plateste..intr-un fel sau altul.

 

 

preasmecheritule invatator bahoi prostia in cazul unora sa plateste tot cu prostie - dar o prostie care sa te scoata in evidenta , si hai sa-ti dovedesc de ce pretenash

 

in poza am refacut traseul motorului iar in drept cu maxi taxi din imagine - politistul preaprostit si preatampit unde nu aveai voie - el a facut stanga , dupa cum se vede motorul a incercat sa il

 

evite iar in nici 2 metrii s-a produs accidentul bineinteles din vina soferului auto

 

ANALIZATI FOARTE BINE TRASEUL MOTORULUI , LUATI IN CALCUL VITEZA LUI SI TRAGE-TI CONCLUZIILE CARE SUNT FOARTE CLARE SI CARE PE UNII DINTRE VOI VA BAGA IN CEATA

 

INCA O DATA ROG TOATA lumea luminata a tarii care s-a strans pe forumu asta sa se abtina ca sunt prea prost mult prea prosti

 

aici aveti un clip sa vede-ti cate sunt de km si mi de mile poti sa prinzi pana la locul impactului http://www.youtube.com/watch?v=5as94F3yrbc

 

ROG INSISTENT PREAPROSTIMEA SA TACA SI SA NU MAI PREACURVEASCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...