Sari la conținut

Dr Big La Chopperit :))


fhchth
 Share

Postări Recomandate

superba lucrare ai facut basty

.....motorul asta merita prezentat in citeva reviste si in ceva showbikeuri.....daca vrei vorbesc aici cu cei de la biker zone , custom machines . the biker si trimiti poze cind e gata cu un text cu detaliile toate ce cum e facut si fac eu cumva sal punem in reviste in spania ok?

 

o intrebare la rezervorul de sub sea ii vei pune o pompa de benzina electrica ? asa cred eu.....ai putea duce un furtun de la rezervorul de sus la cel de sub sea asa ai avea doar un singur tub de benzina ce se vede....si ununul cu pompa de benzina ce merge la carburator...

ok oricum stii tu ce faci si ce faci e bine....

 

tinem legatura cu chestia cu revistele ok.....fa ceva poze de calitate chiar si cu celalalte motoare incercam sa le publicam in fiecare luna un motor ok

 

numa bine

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 88
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

superba lucrare ai facut basty

.....motorul asta merita prezentat in citeva reviste si in ceva showbikeuri.....daca vrei vorbesc aici cu cei de la biker zone , custom machines . the biker si trimiti poze cind e gata cu un text cu detaliile toate ce cum e facut si fac eu cumva sal punem in reviste in spania ok?

 

o intrebare la rezervorul de sub sea ii vei pune o pompa de benzina electrica ? asa cred eu.....ai putea duce un furtun de la rezervorul de sus la cel de sub sea asa ai avea doar un singur tub de benzina ce se vede....si ununul cu pompa de benzina ce merge la carburator...

ok oricum stii tu ce faci si ce faci e bine....

 

tinem legatura cu chestia cu revistele ok.....fa ceva poze de calitate chiar si cu celalalte motoare incercam sa le publicam in fiecare luna un motor ok

 

numa bine

salut

salut robert

multzam pt gest ... o sa iti trimit o fisa completa a motocicletei cind este gata ... am deja nishte numere pt fotografi o sa vb cu ei ..si la sfirsit facem poze de calitate ....

multumesc inca o data orice modalitate de reclama care nu ma costa bani e bine venita ...deocamdata investesc tot profitul in scule profesionale de sudat taiat lustruit etcetc

 

nu vreau sa fac site sau din astea pina nu am multe de aratat si tot ce trebuie pt fabricare ...

 

din rezervorul de jos va trage pompa de benzina vacumatica

mulumesc inca o data

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Felicitari!! este impresionanta....

super arata intr-un mare fel!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

basty tata

 

Nam ce zice mai mult decit STIMA SI RESPECT pentru lucrarea asta....este superba in tot sensul cuvintului....

 

Neaparat sami trimiti ceva poze detaliiate si bine facute cu detaliile de rigoare ,ca fac pe dracu in patru sa iti prezint motocicleta in toate revistele custom din spania....

 

Te rog cind dai de un fotograf bun sami trimiti poze ....cu detalii poze facute cu detaliu la toate piesele hand made....sa aiba cei de la reviste de unde alege ce vor publica

 

Apropo de ce ziceai mai demult , ca vrei sa aduni toate motoarele facute de tine ,fa cumva posibil sa aduni intruo zii toate motoarele si fale poze si trimitemi detalii la fiecare separat... neaparat...

 

Ai sprijinul meu total pentru publicitate in SPANIA, posibil si PORTUGALIA in cea ce faci....

 

Superba lucrarea basty

 

te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superba lucrare ai facut basty

.....motorul asta merita prezentat in citeva reviste si in ceva showbikeuri.....daca vrei vorbesc aici cu cei de la biker zone , custom machines . the biker si trimiti poze cind e gata cu un text cu detaliile toate ce cum e facut si fac eu cumva sal punem in reviste in spania ok?

 

o intrebare la rezervorul de sub sea ii vei pune o pompa de benzina electrica ? asa cred eu.....ai putea duce un furtun de la rezervorul de sus la cel de sub sea asa ai avea doar un singur tub de benzina ce se vede....si ununul cu pompa de benzina ce merge la carburator...

ok oricum stii tu ce faci si ce faci e bine....

 

tinem legatura cu chestia cu revistele ok.....fa ceva poze de calitate chiar si cu celalalte motoare incercam sa le publicam in fiecare luna un motor ok

 

numa bine

salut

 

multsam robi

sper sa fie ok pozele

am facut noi pozele nu am mai chemat fotografi si nimic ....sunt lefter toti banii i-am bagat in scule

am scule acum pt orice :burnout:

aproape....

poze de azi ....

pt cei sceptici in legatura cu aliniamentul cadrului ...

am dus dr ul azi pt ultima oara pe cimp :burnout:

:cheers: ;) :) :D :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

basty pozele sunt superbe....dar ca sa fim cit de cit profesionali pt pozele pt revista .....punei mansonu partea stinga....a ghidonului....

 

Iti spun exact ce am nevoie sa fie bine publicate....

 

_ 2 poze facute din fiecare lateral

 

_ o poza la rezervor de aproape cu detaliul busonului

 

_ o poza cu rezervorul de sub sit

 

_ o poza la sea sau ansamblu sea rezervor

 

_ si tot ce si se pare tie un lucru mai detaliat.. de pe motor-

 

_ te rog dami detaliile, furca de unde, rotile dimensiuni ...la cauciucuri ,frine disc esapament..cadru aripa tot din ce si cum sa facut..tot ce poti spune despre motocicleta....o mica istorie a tot ce sa facut si din ce eu o traduc....chiar si explicat cum a venit clientul la tine si ce a vrut si cum ai ajuns sa faci acest ,motor.... va fii interesant pt ca ce vom publica va aparea in toata spania ,portugalia si franta...

 

_ Stii cum apare intro revista detaliile la un custom...

asa am nevoie eu ...

 

_ ca sa fie profesional tot hai sa facem cit se poate de posibil detaliat tot.....

 

salut numa bine

 

nu e graba deloc si preferabil sa faci poze intro zi cu soare cu multa lumina afara ....

 

sper ma intelegi asai?

Editat de robychopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

basty pozele sunt superbe....dar ca sa fim cit de cit profesionali pt pozele pt revista .....punei mansonu partea stinga....a ghidonului....

 

Iti spun exact ce am nevoie sa fie bine publicate....

 

_ 2 poze facute din fiecare lateral

 

_ o poza la rezervor de aproape cu detaliul busonului

 

_ o poza cu rezervorul de sub sit

 

_ o poza la sea sau ansamblu sea rezervor

 

_ si tot ce si se pare tie un lucru mai detaliat.. de pe motor-

 

_ te rog dami detaliile, furca de unde, rotile dimensiuni ...la cauciucuri ,frine disc esapament..cadru aripa tot din ce si cum sa facut..tot ce poti spune despre motocicleta....o mica istorie a tot ce sa facut si din ce eu o traduc....chiar si explicat cum a venit clientul la tine si ce a vrut si cum ai ajuns sa faci acest ,motor.... va fii interesant pt ca ce vom publica va aparea in toata spania ,portugalia si franta...

 

_ Stii cum apare intro revista detaliile la un custom...

asa am nevoie eu ...

 

_ ca sa fie profesional tot hai sa facem cit se poate de posibil detaliat tot.....

 

salut numa bine

 

nu e graba deloc si preferabil sa faci poze intro zi cu soare cu multa lumina afara ....

 

sper ma intelegi asai?

 

salut

stiu ce vrei sa zici

numai ca sunt f dezamagit de pregatirea vopsitirilor a pieselor iar busoanele si gitul de canistra nu a fost pregatit ca lumea si se vad cam nasol , oricum am inteles ideea

ulene prinderi le-am facut ca sa prind efectiv chestia respectiva nu am avut timp sa fac ceva deosebit la unele chestii ...hai ca am inteles ce zici si o sa fac zilele astea

 

apropo vreau sa imi fac stikere cu logoul garajului chiar gravate in alama stie cineva pe cineva care poate face asa ceva???

este facuta in vectori in corel

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L

 

Lucrata ca lumea, dar am o nelamurire....? Ori tu esati prea mare, ori ea e prea mica, parca din poze mi se pare ca ai sta calare pe un poketbike. Totusi e

frumoasa tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L

 

Lucrata ca lumea, dar am o nelamurire....? Ori tu esati prea mare, ori ea e prea mica, parca din poze mi se pare ca ai sta calare pe un poketbike. Totusi e

frumoasa tare...

salu

eu am 192 proprietarul 164... cred ca de aia

mda pt mine e un mini bike :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut basty,poti da mai multe detalii cum se poate inmatricula,am inteles ca ai o solutie,ai putea sa o exemplifici?

respect pt munca depusa si produsul final.

salut

motocicleta e deja inmatriculata si trecuta pe nume

 

in tara asta cretina nu se pot omologa cadre unicat legal perfect ...

motiv din care o sa plec de aici ...

 

daca vrei o astfel de motocicleta trebuie sa iti iei una originala si sa o treci pe nume si sa pastreyi totul la cea originala ...cu care te veiu duce periodic la rar ...

trebuie sa fii cu adevarat pasionat sa fii dispus sa faci asta

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...