Sari la conținut

Nipranu meu


Escu
 Share

Postări Recomandate

oficial, a iesit natasha ieri la strada :crack: si da, m-am riscat sa il iau pe escu in spate

irascibilule... inainte spuneai ca nu iti place neam si ieri nu te mai dadeai jos de pe ea :crack: :crack:

hehehe, inca nu pot uita sunetul tobelor alora.. infernal... si cum ne-am oprit la benzinarie si ne intrebau toti ce e :crack:

Oaaaauuuuu.. ce experienta!!! :crack:

Multam fain, Escu!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana si vecinii de la 3 strazi mai incolo s-au trezit speriati de ziceau ca aviatia inamica a atacata :crack:

 

Custom facut misto, ce mai. SI esti sigur ca pe strada te va vedea/auzi toata lumea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yep!! Confirm cele zise mai sus! :crack:

E suuuuper motorul! Arata SUPERB. pozitia e nitel ciudata, tre' sa ai grija la chiulase, dar in rest e :crack: beton motorul! (as fi fost curios sa vad fețele alora care intrebau ce e.. :crack: ).

 

Sa-l calaresti sanatos, escule, ai grija de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rishti sa ma iei pasager pe natasha?

210089[/snapback]

Te risti sa'i dai astuia o motocicleta adevarata?!?!?!? 

210115[/snapback]

 

 

yeah baby yeah!!!!

daca te obishnuieshti cu comenzile alea, care-s puse la ploieshti, e o placere!!!! :crack: :crack: :crack:

las' Escule, ca data viitoare poate ai noroc shi te plimb shi pe tine cu motorul tau :crack: :crack:

 

@Alveola:

:kiss:

Unde-s pozele din aparatul tau?

E valabil si pentru DMW

213155[/snapback]

 

@Escu :crack: pozele din aparatul meu sunt inca in aparatul meu :crack:

 

 

Yep!! Confirm cele zise mai sus! :crack:

E suuuuper motorul! Arata SUPERB. pozitia e nitel ciudata, tre' sa ai grija la chiulase, dar in rest e :crack: beton motorul! (as fi fost curios sa vad fețele alora care intrebau ce e.. :crack: ).

 

Sa-l calaresti sanatos, escule, ai grija de ea.

213364[/snapback]

 

 

locotenente, de unde shtii cum e pozitzia ca nu te-am vazut urcat pe Natasha shi plecat la plimbare!!!! :crack: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alveolo, nu mai pune poze cu oameni fara plastic cat. A pe motoare!!!

 

dup-aia se iau totzi pushtanii dupa Escu shi se suie fara carnet pe motoare!!!

 

o sa-i ai pe conshtiintza!!! :crack: :crack: :crack: :crack: :crack:

 

 

Dupa cum se vede in poza nr.3, subsemnatul are o pozitie foarte comoda pe motor

 

normal ca stai comod, doar e chopperit luandu-se in calcul dimensiunile tale de huiduma!!! :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Alveola  :crack:

 

Dupa cum se vede in poza nr.3, subsemnatul are o pozitie foarte comoda pe motor

213979[/snapback]

 

 

Pai doar e al tau, nu? :crack:

 

alveolo, nu mai pune poze cu oameni fara plastic cat. A pe motoare!!!

 

dup-aia se iau totzi pushtanii dupa Escu shi se suie fara carnet pe motoare!!!

 

o sa-i ai pe conshtiintza!!! :crack: :crack: :crack: :crack: :crack:

213982[/snapback]

 

 

Da, mai ales ca era baut si fara casca :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: IraSciBilosule.... cum se afirma negativ??? :crack:

:crack:  :crack:  :crack:  :kiss:  :P

214356[/snapback]

 

 

Am zis "aprob afirmativ" nu "afirm pozitiv".Si era,evident,la misto.Multumesc ca ai observat greseala mea :crack: ,dar mai rau te'ai scufundat :crack: :crack:

Hai :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Foarte frumoasa motocicleta ta,pardon Natasha :moto: ,sa o stapinesti sanatos,si sa ai parte numai de drumuri bune si uscate. Si tare m-ai facut curios sa aud sunetul motorului! :laugh:

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi sunt de o luna si un pahar de bere pe forumu asta, am zis sa ma laud si eu cu a mea. Motocicleta. :cheers:

 

Dupa ce ani de zile doar am visat, dupa ce de vreo doua luni discutasem cu moshulik despre o motocicleta, iar 'mnealui m-a :( sa nu iau comunista ca surubaresc mereu la ea si ca daca vreau viatza tihnita sa iau o japoneza, dupa ce i-amn aratat poza cu nepra si m-a :) ca neprele-s mari, grele pentru un incepator si ca au diverse probleme cauzate de piesele proaste, m-am hotarat.

1. Nu vroiam ceva de viteza, visul meu a fost mereu un chopper

2. Bani de un chopper japo nu aveam.

3. Nu-s chiar atehnic (am Oltcit, repar singur)

4. Am vazut-o, a fost dragoste la prima vedere

5. Am cumparat-o

 

Mai am de facut neshte kestii pe la ea: nu are semnalizare, nu are bord, are rotzile clasice (le schimb, ceva aliaj cu frana disc), dar o iubesc :cheers:

 

Asta e Natasha :moto:

 

 

nu-s fan chopper, dar imi place foarte mult

e simpla si frumoasa, s-o stapanesti sanatos :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti! :10:

 

e timpul sa fac o vizita si eu ;)

 

eu sunt ex-stapunul natashei X-(

escu frate ce mai e cu tine ca nu te mai gasesc pe messenger?!

intre timp mi-am cumparat si eu un motor "normal" dar sa stii ca cateodata mi-e dor de niprulescu' meu :moron:

 

daca a-s avea bani (ceea ce nbu am :10:) mi-as cumpara iara un monstru d'asta si l-as face cum a fost si asta.

 

multa bafta in continuare si sper sa ne vedem cat mai devreme.

 

ps: cam in iunie m-i expira numarul leasing de pe iubita mea actuala, asa ca i-mi pun numarul meu :D bh99mes

 

numai bine pt toata lumea: victor-oradea

======================

blackrider! daca esti din sibiu, ma gandesc ca o stii pe dizzy. de la el l-am cumparat, o salut. numai bine MCtrust! :finger:

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la topicul asta reinviat si imi dau seama ca imi lipsesc momentele alea. Nu pot sa uit cum se ardea becul de la far cand semnalizam stanga si opream contactul, cum se auzea motorul, cum stateam pe ea de ma dureau picioarele de incordat ce eram, cum a tipat Cosmin la un plod cu mountain bike care voia neaparat sa puna mana si el pe motor cand schimba becul de far cu unul de 24 V ca sa nu se mai arda...

Offff.... vara trecuta a fost cea mai faina din ultimii ani, si aventurile cu Natasha si cu Leeloo au fost cel mai bun motiv.

 

@Victor: cheama-l mai repede pe Cosmin in Oradea, ca dupa aia trebuie sa vina in Iasi. ;) :10: :finger: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti, ma bucur sa va revad pe forum. Sper cat mai curand sa ne revedem si in carne si oase. Victor, nu te-am uitat. Din pacate in viata mea personala este o mare agitatie si un haos cum rar mai vezi. Peste asta se adauga si schimbarea locului de munca incepand cu 1 Martie. Daca nu te deranjeaza prea tare, cu actele o vom rezolva prin posta ca sa nu te mai incurc prea tare, iar de vazut ne vom vedea cat mai curand (nu stiu exact cand), dar ca sa ne distram. Chiar mi-e dor de o pizza la pod :finger:

 

O sa te sun zilele astea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iiin sfarsit ;)

 

ma bucur ca esti "bine"!

pt acte sa nu-ti faci probleme. fii linistit, ca nu ma grabsc. facem cum vrei, daca e mai usor pt tine, facem prin posta, sau daca vrei, te astept si o rezolvam personal :10:

oricum pe Honda mai am leasing pana in iulie asa ca deocamdata nu am nevoe de numar! :finger:

 

i-ti doresc numai bine si sa-ti rezolvi problemele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...