Sari la conținut

Pe A.vlaicu, La Campusul Nou....pe La Ora 17,00!


dio phili
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cbr600rr negru numere de bucuresti,rizoma pe el,amortizor hyper-pro,toba 2bothers.Rula cu viteza mare iar in intersectie unu cu un ford mondeo nu-i acorda prioritate si motocicleta il izbeste frontal.Din ce a reiesit la masuratori,motociclistul a planat 62 de metrii si s-a mai rostogolit inca 20 pana s-a oprit cu capul in bordura.A decedat in drum spre spital.Nu am retinut numarul motorului,si tinand cont de cele vazute acolo si-a cautat-o!

P.S.

astept sa sariti cu gura!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o coada infernala , eu am intors , prietena mea a trecut pe acolo mi-a zis ca era un motor intre 2 masini , motociclistul plecase spre spital cu salvarea ... mai multe nu stiu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene a murit sigur sau nu???

 

 

va rog mult de tot...cine l-a vazut sa-mi spuna si mie macar ce culoare era geaca..casca...VA IMPLOOOOOOOOOR :cheers:(

Editat de spirydusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene a murit sigur sau nu???

 

 

va rog mult de tot...cine l-a vazut sa-mi spuna si mie macar ce culoare era geaca..casca...VA IMPLOOOOOOOOOR :cheers:(

 

mi-a zis prietena ca erau 2 motoare .... slalom ..... pe varianta cu motoarele mai devreme pe la 16:30 , ea a trecut dupa ce s-a intamplat , a zis ca era un motor negru praf, o masina praf, si politie , si a zis ca era un adidas pe jos ... altceva nu a vazut ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred! am mers de cateva ori cu el si chiar nu exagera cu viteza.

 

 

 

:) ... egal cu zero, daca a avut viteza in momentul accdentului degeaba! :bigstar: ... sper sa traiasca, si eu am un prieten la terapie intensiva, ieri a trantit motorul si nu avea casca (stupid!) ... akm e in coma de gradu 3 , sper sa traiasca , medicii nu ii dau mari sperantze, insa eu DA pt ca stiu ca ii placea viatza! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce am zis o rugaciune pt el (chiar daca nu sunt prea credincios...)

sper sa il ajute!

 

spirydusa... e prietenul tau?

 

 

l.e. faptul ca avea viteza nu are nici o importanta momentan. inca e in viata, deci mai degraba ati spune o rugaciune pentru insanatosirea lui

Editat de Mike_sol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De c a c a t!

 

Si intr-adevar, viteza de cele mai multe ori nu lasa loc de prea bine....dar parca si prea multi idioti pe sosea....mergi cu masina de la un capat la celalalt al orasului sau in Mamaia si te enervezi de iti vine sa strangi de gat pe cineva uneori......plm!

 

Bafta totusi omului daca mai e cazu'......

Editat de dio phili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aluia cu fordu' ii facuse loc o masina( sa vireze la stg),aflat pe acelasi sens cu motoru'...iar asta a depasit pe banda 'ntai cu viteza mare...si chiar cu riscul de

a-mi atrage antipatii ,selectia naturala si-a spus cuvantul si de data asta!! La ora cand am fost eu pe acolo, baiatul era inca in viatza, la spital, cu rani la cap,hemoragie interna...Dzeu sa-l aiba'n paza!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum s-a intamplat,dar cand am ajuns acolo el inca traia,nu avea echipament pe el deloc,casca era pe trotuarul celalalt,le-am dus-o eu langa ambulanta ( SHOEI fara viziera,cred ca a avut viziera dar nu mai exista ),pun ceva poze sa va dati seama cam ce a fost acolo...Cand a plecat cu ambulanta oamenii ziceau ca a murit,acum nu stiu...

In prima poza motorul este altfel asezat pentru ca o domnisoara era prea ocupata sa vorbeasca la telefon,asa ca l-a mutat ea putin cu masina...Domnul politist era ocupat sa fluiere la meci decat sa isi pastreze dovezile intacte...

post-11556-1213637822_thumb.jpg

post-11556-1213637901_thumb.jpg

post-11556-1213637918_thumb.jpg

post-11556-1213637940_thumb.jpg

post-11556-1213637949_thumb.jpg

post-11556-1213637963_thumb.jpg

post-11556-1213637974_thumb.jpg

post-11556-1213637989_thumb.jpg

post-11556-1213638002_thumb.jpg

Editat de BODI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soarta?

daca traieste si va fi intreg...va avea de invatat din asta. sanatate maxima fraierului...

 

ptr el sigur nu este greu. nu este constient de asta. insa pentru prieteni si familie este 100 de ori mai greu decat ptr el.

ganditi-va la asta inainte sa bagati mana in gaz d-ampulea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uhh daca ala e sange lg masina....pacat de toti ca sunt tineri si chair de scapi dintr-un accident din asta vei avea sechele toata viata...sper sa-si revina, dar motorul trb condus cu cap toata viata , nu numai la inceput cand te inveti cu el, lipsa echipamentului trb sa-l faca sa nu apese acceleratia, o casca nu te scapa de chiorii din oras...intr-o zi poate se vor trezi mai multi ca in localitate sa mearga incet, soferii cu greu vor constientiza existenta motoarelor si mai ales putini soferi mai stiu in ziua de azi sa conduca legal si in siguranta...cand esti moto nu trb sa uiti niciodata ca viata iti poate fi pusa in pericol si de ceilalti din trafic...insanatosire grabnica si viata lunga, fara alte incidente asemanatoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...