Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Nu-i a bine. Cer inapoi banii de benzina pana la Academie!

Pai ce facem, ma carambolesc pana acolo cu tot cu Pisi proaspat spalata si dau doar de doua fete, o GSista si o R6ista. O adevarata rusine! Speram si eu sa-mi descant ochiul cu ceva prezenta feminina si cand colo tot felul de barbosi care mai de care mai vesel. Plus ca au aparut si uratii cu hondele touring si se stie ca femeile fug de astia ca dracu' de tamaie!

 

Data viitoare sa iti aduci singur fetele de acasa, daca nu iti place ce gasesti la academie. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ai scris pe 2 topicuri dupa ce ca deja ne simteam jignite :ph34r:

Evident. Ca pe viitor sa nu mai ia nimeni tzeapa.

Cat despre jignire ... viata este grele iar lumea e rea. Te obisnuiesti tu :P Anyway, eu nu comentam calitatea ci cantitatea.

 

Data viitoare sa iti aduci singur fetele de acasa, daca nu iti place ce gasesti la academie. :lol:

Pai daca nu-mi gasesc o bikeritza (sau mai multe) e cam dificil, eu am o relatie mai speciala cu Pisi si i-am pus monopost, deci nu ma aduce decat pe mine :P

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident. Ca pe viitor sa nu mai ia nimeni tzeapa.

Cat despre jignire ... viata este grele iar lumea e rea. Te obisnuiesti tu :ph34r: Anyway, eu nu comentam calitatea ci cantitatea.

 

 

Pai daca nu-mi gasesc o bikeritza (sau mai multe) e cam dificil, eu am o relatie mai speciala cu Pisi si i-am pus monopost, deci nu ma aduce decat pe mine :lol:

 

 

atunci fa itp-ul la fazer :P ca e intrunire de fazeristi acolo :P 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da yo daca imi iau R6 ma mai primiti???

Daca o sa arati ca MotoRea, n-avem nimic impotriva! O sa te primim chiar daca iti iei si.... GS! :ph34r:)

 

Zircon, in loc sa zici merci ca racheta ta a fost atractia serii si a captat toata atentia, vii si te plangi pe aici ca harrr, ca marrr.... Uite AICI pisi care vrea sa se plimbe.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa arati ca MotoRea, n-avem nimic impotriva! O sa te primim chiar daca iti iei si.... GS! :ph34r:)

Pai ca sa arata ca ea trebuie sa investesc multi bani si timp, si o sa-l intrec pe Michael la numar de operatii. Si nu imi doresc deloc lucrul asta. Mai bine raman asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa arati ca MotoRea, n-avem nimic impotriva! O sa te primim chiar daca iti iei si.... GS! :ph34r:)

 

Zircon, in loc sa zici merci ca racheta ta a fost atractia serii si a captat toata atentia, vii si te plangi pe aici ca harrr, ca marrr.... Uite AICI pisi care vrea sa se plimbe.

 

Racheta e FZ6-ul, asta e Pisi :lol:

Pe fata din link o sa o plimbe ripperu' dupa ce investeste bani sa arate ca MotoRea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ca sa arata ca ea trebuie sa investesc multi bani si timp, si o sa-l intrec pe Michael la numar de operatii. Si nu imi doresc deloc lucrul asta. Mai bine raman asa.

Wrong answer!!! :P

Trebuia sa spui asa: "MotoRea e un dar de la Dumnezeu si o binecuvantare pentru noi ca vine sa ne incante privirile joi seara si sa ne aline sufletele cu o vorba buna, orice as face, n-am cum sa fiu ca ea... deci mai bine o sa raman in continuare la FZ6!" :ph34r: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu i-am zis, dar el nu si nu! :lol:

 

daca nu are treaba cred ca vine

 

oricum, am venit cu amicul GS-ist (chiar daca nu era de 500 ci 1200) :ph34r:

Editat de ses
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu i-am zis, dar el nu si nu! :P

 

daca nu are treaba cred ca vine

 

oricum, am venit cu amicul GS-ist (chiar daca nu era de 500 ci 1200) :lol:

 

Am vazut. N-am bani de 1200 ca mi-as lua. Sper la un 1150 la anu, macar. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wrong answer!!! :P

Trebuia sa spui asa: "MotoRea e un dar de la Dumnezeu si o binecuvantare pentru noi ca vine sa ne incante privirile joi seara si sa ne aline sufletele cu o vorba buna, orice as face, n-am cum sa fiu ca ea... deci mai bine o sa raman in continuare la FZ6!" :ph34r: :lol:

 

Daca mai tropai putin p-aici, nu mai vine deloc :P N-ai vazut ca s-a declarat ofensata de afirmatiile mele ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai tropai putin p-aici, nu mai vine deloc :ph34r: N-ai vazut ca s-a declarat ofensata de afirmatiile mele ?

 

Vezi, pana la urma nu de uratii aia cu Hondele Touring fug femeile!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc, anul asta am ajuns o singura data cand nu mai era nimeni cu fz ci doar inca vreo 3 baieti cu suzuki.....

 

Pai, da vreo doo pagini mai in spate, sa vezi si sa nu crezi cati am fost ultima oara.

Conform zicalei "la fiecare intrunire de fazeristi, numarul Fazerelor de-o mie trebuie sa fie constant si egal cu unu", cred ca joi, acum, e randul tau sa te prezinti! :agree: data trecuta a venit RaduSPR cu a lui jucarie. Tare frumoasa era! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...