Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Noroace!

 

Pai trebuie pusa o zi + ora fixe; si cine poate onora cu prezenta e perfect. Eventual sa facem un poll inainte sa alegem ziua potrivita.

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai scrie-n titlu, coane! In fiecare joi, de la ora 19.00, in fata la Academie (zona Eroilor).

 

Uite aici niste poze din vremurile bune :) https://picasaweb.google.com/clau.ionescu/20AugustFazeristiAcademie

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de accord,ma bag si eu dar in cursu saptamanii in jur de 19:00 ca pe la 18:00 scap de la munca si pana ajung acasa si iau mobra si ajung la voi mai dureaza,dar in weekend pot aproximativ la orice ora,ar fi frumos sa fie intalnirile cum sunt in poze :cheers:

 

 

 

cateva poze de azi,din pacate am fost decat 2 eu si geros,restu nu stiu pe unde sunteti rataciti :banana: dar mi-as dori sa fim mai multi sa avem ce barfi,si sa va ascult stafurile ca eu sunt incepator la cunostiinte despre fazer chiar daca am citit mai multe pe net

 

bafta

post-56511-0-21725700-1336936438_thumb.jpg

post-56511-0-43155900-1336936463_thumb.jpg

post-56511-0-45026700-1336936487_thumb.jpg

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, vedem mai pe marti-miercuri, incolo, care cum se anunta. O sa-i deranjez si pe baieti pe mess :P sa vedem care cum ce planuri au :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ne vedem miercurea la arc sau vinerea la sfarsit de saptamana,ca in restul zilelor nu cred ca o sa vina cineva,zic si eu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De aprox. 5 ani, intalnirea se tine la Academie, joi la ora 19.00. Si asa cum e ea pusa joia, de-a lungul anilor, ne-am strans si mai multi si mai putini, dar n-am schimbat nimic.

 

Miercuri la arc, se vad toti forumistii motociclistii, indiferent de marca de motocicleta pe care o poseda. Joi ne vedm doar noi cei cu FZ/N/S, si prietenii scuteristi cu GS 500.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok de accord,joi la ora 19:00, :cheers: abea astept si sper sa tina vremea cu noi,schuberth_robert91 idul meu,indrazniti,si nu numai pentru joi ci si pentru weekend,un suc,o vorba ,o caterinca ceva :banana:

 

sonyyyyyy nu mai tine casca pe sa ca o sa faca buf mai devreme sau mai tarziucrackup.gif

 

 

nu cade mah ca are lipici la blonda mea :blbl:

 

Dar lasa vrajeala,te-am vazut ieri parca cu o fata cu un z1000,te-am clansonat dar erai prea concentrat ori pe fata sau pe motor ca erai in spatele ei :blbl:

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ripăre, eÂşti cu joia moto ? :wink:

 

Normal. Acolo se agata cel mai bine pitzi motocicliste forumiste. :wacko:

 

 

Inima de tinichea, se cam anunta ploi, iar dupa ploaia induratata astazi de la rm valcea la bucuresti, eu nu vin daca apare vreo picatura. :crack:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ulei imi recomandati sa pun la fazerul meu din 2005? are 28 000 km,10w40? mi-a recomandat un mecanic sa pun 15w50 ca e mai veche si ca ar fi mai bun pentru temperaturi ridicate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma cum sa nu vi? acum cand veneam si eu :D

 

 

Pensionare, nu stiu ce sa spun. Plus ca au mai aparut niste probleme in ultimele zile, si sa vad cum le rezolv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pensionare, nu stiu ce sa spun. Plus ca au mai aparut niste probleme in ultimele zile, si sa vad cum le rezolv.

pai mai tinerele tocmai ce am aflat ca bateria mea dupa o incarcare de 24 ore scoate 4,3 V la borne :(...deci maine nu cred ca ajung nici eu ... plus ca e vremea asta cam ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte participam la intalnirile FJR din Germania. Fazeristii au astfel de actiuni interne sau internationale?

Eu la cel de 800 am pus top case, coburi, scarite mai in fata, sea cu gel incorporata, parbriz la nivelul ochilor, maner stanga mai gros, etc, si permite touring cateva sute de km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte participam la intalnirile FJR din Germania. Fazeristii au astfel de actiuni interne sau internationale?

Eu la cel de 800 am pus top case, coburi, scarite mai in fata, sea cu gel incorporata, parbriz la nivelul ochilor, maner stanga mai gros, etc, si permite touring cateva sute de km.

Daca joi e vremea OK poate ne strangem si noi la Academie, ca nu prea ne-am mai intalnit cam demult, ne cunoastem ( au mai aparut noi posesori de FZ-uri), mai stam de vorba, etc.,

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am fost joia trecuta si nu a mai venit nimeni! Nu jos, in fata Academiei Militare?

:unsure: pai tot acolo, intre 19 si 20:00, am fost si noi joia trecuta (eu si Florin_v).

 

azi am venit mai multi nitel...vreo 5 in total.

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...