Sari la conținut

Băiatul Lui Guță A Fost Rănit într-un Accident La PetroÂşani


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

nu am putut sa ma abtin sa nu fac topic cu stirea asta

 

 

Fiul manelistului Nicolae Guță Âşi un alt adolescent au fost răniți, ieri, după ce motocicleta pe care se aflau a fost acroÂşată de un autoturism Dacia Logan, pe o stradă din municipiul PetroÂşani.

 

Accidentul s-a produs din vina Âşoferului Loganului, un tânăr în vârstă de 28 de ani, care a executat un viraj la stânga fără să se asigure.

 

Nicolae Guță JR., în vârstă de 15 ani, a suferit contuzii la un umăr, iar prietenul său, în vârstă de 13 ani, s-a lovit la claviculă.

 

Ambii adolescenți au fost transportați la spital pentru îngrijiri medicale. ÂŞoferul autoturismului este cercetat pentru vătămare corporală din culpă, iar băiatul lui Guță, care a condus motocicleta Suzuki, pentru că nu avea permis.

 

 

sursa http://www.adevarul.ro/index.php?section=a...1&id=356584

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu poti sa zici ca iti pare rau ca n-a murit...plodu' n-are nici o vina...asa l-au crescut :)

oricum, cu siguranta se rezolva totul fara probleme odata ce isi pune tata-so pilele in miscare

 

oricum, bine ca n-au omorat pe cineva, cretinii dracuu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OffTopic:

La pariu ca vor fi cat de curand si manele cu motociclete ? :( Ca deja nu mai e Mercedes-ul sau X5-ul la moda :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu poti sa zici ca iti pare rau ca n-a murit...plodu' n-are nici o vina...asa l-au crescut :(

oricum, cu siguranta se rezolva totul fara probleme odata ce isi pune tata-so pilele in miscare

 

oricum, bine ca n-au omorat pe cineva, cretinii dracuu

 

 

Crede-ma ca mie chiar imi pare rau ca nu a murit....si pot sa o si zic.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi. Sa nu gandim asa ...

 

Stiti cum e? Sunt unii domni care se agita sa faca campanii anti accidente, marsuri moto, intalniri, etc. si vine un raton din asta si iar ne "vede" presa teribilisti sau mai stiu eu cum...

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu din mass media , Guta nu are niciun baiat...stirea mai mult este la caterinca.

 

are 4 copiii , o avea si un baiat http://stiri.itbox.ro/stiri-citeste/Showbi...rei-palate.html

 

pacat ca nu erau toti copii lui pe o busa blana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si sa stiti ca sunt manele cu motociclete...doar ca inca nu au ajuns la noi uite aici ce cretinoizi http://www.youtube.com/watch?v=yr0xrGHzd9E

 

 

deci waka este dusa... sper sa nu descopere marca suzuki :) mai e putin pana apar si la noi. dar avea una un clip cu motoare ... o secunda sa o gasesc. nu este ea tiganca sau canta manele dar oricum ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci waka este dusa... sper sa nu descopere marca suzuki :) mai e putin pana apar si la noi. dar avea una un clip cu motoare ... o secunda sa o gasesc. nu este ea tiganca sau canta manele dar oricum ....

 

una penala de prin timisoara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una penala de prin timisoara?

fratilor...ce naiba,un viitor motomanelist a avut accident.putin respect pt cioara gelata

P.S: mi se pare mie sau nu prea sunt iubitori de zburatoare d'astea pe forumu asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i destul ca manelistii si-au loat motoare, acum trebuie ca si copii lor sa se dea pe doua roti.

 

btw, cand facem o brigada sa mergem dupa conservarul chior cu logan si.... sa-i dam o lada de bere.

totusi, lu' gutza asta mic ar trebui sa-i faca dosar si sa nu mai pupe-n viata lui permis. nu m-ar mira ca motocicleta sa fi fost o furaciune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...