Sari la conținut

Accident Dn1


Valy1
 Share

Postări Recomandate

Cei care organizeaza partea cu donatul va rog sa ma contactati. Intamplator compania noastra face o donare de sange in perioada 1 - 4 aprilie . Am sa incerc ca o parte din sangele colectat in cadrul acestei campanii sa mearga catre Florin.

Va rog sa va interesati exact ce date trebuiesc pentru a putea sa mearga acest sange la Florin.

 

Toate cele bune si ochii in 14 celor care merg pe 2 roti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cei care organizeaza partea cu donatul va rog sa ma contactati. Intamplator compania noastra face o donare de sange in perioada 1 - 4 aprilie . Am sa incerc ca o parte din sangele colectat in cadrul acestei campanii sa mearga catre Florin.

Va rog sa va interesati exact ce date trebuiesc pentru a putea sa mearga acest sange la Florin.

 

Toate cele bune si ochii in 14 celor care merg pe 2 roti !

 

Ai PM. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

florin este in continuare in coma, este nevoie de sange. Pt cei care vor sa doneze maine la 7 30 la spitalul de urgenta floreasca .... Pt mai multe informatii in legatura cu donarea de sange puteti suna la 0722 994 431. Sunt sanse sa iasa din coma. Raspunde la stimuli, la zgomote ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu maine,sper sa treaca doctorii cu vederea,ca nu am greutatea necesara,in rest sunt in regula cu toate cerintele.

 

florin este in continuare in coma, este nevoie de sange. Pt cei care vor sa doneze maine la 7 30 la spitalul de urgenta floreasca .... Pt mai multe informatii in legatura cu donarea de sange puteti suna la 0722 994 431. Sunt sanse sa iasa din coma. Raspunde la stimuli, la zgomote ....

Azi la 7-30 eram in fata la spitalul de urgente floreasca,singur, tu aveai telefonul inchis,si asa am incercat sa donez insa nu am reusit din cauza greutatii,nu am cele 60 kg necesare...Am asteptat pina la noua fara zece, dar din pacate nu a mai venit nimeni.O sa incerc sa strang cativa prieteni si sa doneze ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la 7-30 eram in fata la spitalul de urgente floreasca,singur, tu aveai telefonul inchis,si asa am incercat sa donez insa nu am reusit din cauza greutatii,nu am cele 60 kg necesare...Am asteptat pina la noua fara zece, dar din pacate nu a mai venit nimeni.O sa incerc sa strang cativa prieteni si sa doneze ei.

 

sry nu este numarul meu de telefon, este un numar al unei rude de-al lui florin. nici eu nu pot sa donez doarece nu am greutatea necesara. din cate am inteles florin a facut febra si l-au scos de la aparate sa vada cum reactioneaza organismul, dar nu este bine daca a facut febra ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la 7-30 eram in fata la spitalul de urgente floreasca,singur, tu aveai telefonul inchis,si asa am incercat sa donez insa nu am reusit din cauza greutatii,nu am cele 60 kg necesare...Am asteptat pina la noua fara zece, dar din pacate nu a mai venit nimeni.O sa incerc sa strang cativa prieteni si sa doneze ei.

 

 

sry nu este numarul meu de telefon, este un numar al unei rude de-al lui florin. nici eu nu pot sa donez doarece nu am greutatea necesara. din cate am inteles florin a facut febra si l-au scos de la aparate sa vada cum reactioneaza organismul, dar nu este bine daca a facut febra ...

 

Nu mai aruncati zvonuri aiurea (sau) din auzite. :kali:

 

Ieri i-au facut tomografie si nu au aparut alte complicatii fata de astea pe care le stim deja. Nu l-au mai sedat, l-au scos de pe tuburi. Starea lui de moment se mentine in continuare grava insa se vede cum lupta. Misca, se scarpina, ridica mainile, picioarele. Nu a vorbit. Raspunde in continuare daca cineva il striga si i se spune sa stranga pumnul insa eu azi l-am gasit foarte agitat, am stat cateva minute inauntru si am iesit.

 

Vesti naspa nu sunt azi. Febra era basm. A facut aseara din cate am inteles un 39 insa nu a iesit din parametri normali conditiei in care se afla.

Vestea buna e ca... respira cu plamanii lui. De azi de dimineata. :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai aruncati zvonuri aiurea (sau) din auzite. :kali:

 

Ieri i-au facut tomografie si nu au aparut alte complicatii fata de astea pe care le stim deja. Nu l-au mai sedat, l-au scos de pe tuburi. Starea lui de moment se mentine in continuare grava insa se vede cum lupta. Misca, se scarpina, ridica mainile, picioarele. Nu a vorbit. Raspunde in continuare daca cineva il striga si i se spune sa stranga pumnul insa eu azi l-am gasit foarte agitat, am stat cateva minute inauntru si am iesit.

 

Vesti naspa nu sunt azi. Febra era basm. A facut aseara din cate am inteles un 39 insa nu a iesit din parametri normali conditiei in care se afla.

Vestea buna e ca... respira cu plamanii lui. De azi de dimineata. :kali:

Ma bucur din tot sufletul ca e mai bine,si sper la o recuperare totala si rapida!

 

Ce fel de om isi da nr de tel pe forum, in vederea donarii de sange,il suni seara si stabilesti sa te intalnesti cu el la 7-30 in fata spitalului floreasca,dar el nu vine,si inchide si telefonul pe deasupra? Sper sa fi fost de buna credinta,si sa aibe un motiv intemeiat pentru ce a facut.Daca a fost o gluma idioata, nici nu pot sa exprim in cuvinte greata pe care mi-a facut-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce bine ... cum se mai simte ... vreo veste????

 

A inceput sa vorbeasca. Greu, fara sa spuna multe cuvinte insa intelege si raspunde. Se pare ca e spre bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lucruri bune... sa-i transmite-ti sa se grabeasca un pic (cu sanatatea si pusul pe picioare) ca ne e sete si-l asteptam la o :jump: . e mai buna decat perfuziile alea...

:P

 

Sănătate multă băiatului!

Costin, aÂşteptăm în continuare veÂşti de la tine! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

Sănătate multă băiatului!

Costin, aÂşteptăm în continuare veÂşti de la tine! :jump:

 

Aseara l-am gasit mai "odihnit" si am apucat sa stau de vorba cu Florin. A observat imediat ca mi-am luat alta geaca, de vara. Mi-a spus: un milion jumatate. I-am replicat: trei! si o sa iti iei si tu. Se pare ca vrea :jump:))

 

E spre bine. Saptamana critica a trecut. Va mai suporta se pare cateva operatii... la cap... :jump: . O sa plec trei zile din tara insa sambata o sa merg iarasi sa vad cum se mai simte. Sper sa il gasesc cu mai multa vlaga in el :jump:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara l-am gasit mai "odihnit" si am apucat sa stau de vorba cu Florin. A observat imediat ca mi-am luat alta geaca, de vara. Mi-a spus: un milion jumatate. I-am replicat: trei! si o sa iti iei si tu. Se pare ca vrea :laugh:))

 

E spre bine. Saptamana critica a trecut. Va mai suporta se pare cateva operatii... la cap... :crack: . O sa plec trei zile din tara insa sambata o sa merg iarasi sa vad cum se mai simte. Sper sa il gasesc cu mai multa vlaga in el :blbl:.

 

Mulțumim Costin! post-9816-1215070385.gif

Multă sănătate băiatului Âşi aÂşteptăm în continuare veÂşti bune de la tine! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e costin..lamureste lumea mai..e ok omul??

uite eu chiar vroiam sa intreb sa deschid topic dar..intreb aici..stie cineva ce s-a mai intamplat cu pasagera ranita in accidentul de la fantana miorita? e bine? cum e pana la urma? chiar a ramas paralizata? :unsure:

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...