Sari la conținut

Accident Pe Virtutii Aseara


aluar
 Share

Postări Recomandate

s-a intamplat aseara pe la 9-10...pe pod la lacu morii....nu stie sa spuna exact ce s-a intamplat...nu-si aduce aminte ca s-a uract pe motor...

cert e ca are fractura deschisa de ambe oase gamba si fractura de humerus...a fost operat azinoapte si o sa mai fie operat sapt viitoare ca sa-i punem tija in picior...inca nu se stie unde este motocicleta...si nici cum s-a intamplat...se pare ca a pierdut controlul mobrei...si nu a lovit pe nimeni alt cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu avea acte, ceva la el, sa chemati niste cunoscuti?sunt curios daca ii revine memoria, daca ii va recunoaste...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce culoare avea fzrul? fuck...cunosc si eu pe cineva cu fzr

 

Argintiu cica (asa mi-a zis Aluar) si se pare ca a fost si el pe la ziua lui Zanu! M-am uitat prin poze, e un FZR cu numarul B 69 FTA!

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-a sunat aseara pe noi mama unuia din prieteni a zis ca a vazut accident din tramvai 41 la ciurel , in 5 minute am ajuns acolo , nu am mai gasit nimic , prima oara am crezut ca i sa parut sau ceva pana ma sunat aluar sa imi spuna ca a ajuns la spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Argintiu cica (asa mi-a zis Aluar) si se pare ca a fost si el pe la ziua lui Zanu! M-am uitat prin poze, e un FZR cu numarul B 69 FTA!

ba ai inebunit? :crack:

 

care, frate?:crack:

 

@laura: bre, telefon mobil ramas intreg dupa accident, sau macar sim-u din tel, daca avea la el, cautati nr de tel de-ale cunoscutilor sa stiti pe cine aveti acolo....bine ca traieste, si sper sa treaca cu bine peste operatii...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu scrie in titlu ca-l cheama Vlad Enache ? sau e la 'sto ?

mi-a atras atentia si @Gra$$u la asta....stiu man, dar ma refeream la alte detalii, nu doar un nume...intrebam daca stie familia de incident...daca eu maine as ajunge la urgenta, doamne fereste, ar fi suficient numele meu pt ca ai mei sa stie ca eu nu-s craila prin baruri, ci la urgenta?eu d-asta am intrebat...nu am dat cu parul :crack:

 

am auzit ca motorul e de negasit...daca a ajuns ambulanta la locul incidentului si el la spital, cineva care a fost de fata trebuie sa o fi chemat-o, si sigur si-a dat datele...sau o fi fost si politia pe acolo....astia ar trebui sa stie de motor, ceva

 

i'm out, ca nu imi place sa fac posturi inutile la aceasta sectiune...repet, am cerut mai multe detalii tocmai pt faptul ca se poate sa il cunosc :crack: (cand a zis @adidas ca a fost la zanfest, mi-a cazut mecla pe tastatura :crack: )

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a atras atentia si @Gra$$u la asta....stiu man, dar ma refeream la alte detalii, nu doar un nume...intrebam daca stie familia de incident...daca eu maine as ajunge la urgenta, doamne fereste, ar fi suficient numele meu pt ca ai mei sa stie ca eu nu-s craila prin baruri, ci la urgenta?eu d-asta am intrebat...nu am dat cu parul :crack:

 

am auzit ca motorul e de negasit...daca a ajuns ambulanta la locul incidentului si el la spital, cineva care a fost de fata trebuie sa o fi chemat-o, si sigur si-a dat datele...sau o fi fost si politia pe acolo....astia ar trebui sa stie de motor, ceva

 

i'm out, ca nu imi place sa fac posturi inutile la aceasta sectiune...repet, am cerut mai multe detalii tocmai pt faptul ca se poate sa il cunosc :crack: (cand a zis @adidas ca a fost la zanfest, mi-a cazut mecla pe tastatura :crack: )

 

asa mi-a zis si mie laura , ca a fost la zanfest , da nu imi vine minte nici unul cu descrierea ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaa il stiu...karja io l'am sunat pe dragos si i'am zis de accident...trec azi pe la benzinariile de la orsova sa vad de motor...am si nr lu vlad daca il vrea careva...0761 563 386

 

 

am vb acum cu el...asteapta probabil sa il opereze maine la picior..probabil tije..nu isi aduce aminte nimic...daca s'a intamplat alaltaieri..ce s'a intamplat...cum..daca a dat cineva in el sau...nush...s'a impiedicat si a cazut.. :crack:..

motorul a fost luat de seful lui..deci nu e pierdut/furat..etc..

e la spitalul universitar..

Editat de laurbalaurcbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e fratele lui Miki? ala de se plangea la zanfest k a plecat frasu' si l-a lasat fara mobra in padure?

 

 

LE: si daca e el e yamaha fz nu fzr

Editat de psycho_vox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul a avut loc in fata la una din benzinariile de pa partea dreapta pe virtutii pe sensul de mers sper crangasi....s-a dezeclilibrat pt ca au decopertat astia si e asfaltul nasol....si s-a lovit de barele de la tramvai....o sa fie operat sapt viitoare...momentan e mai bine...si-a mai revenit din soc...se afla la sp municipal(universitar) sectia ortopedie aripa A2 sal 28...o sa mai stea ceva timp avand in vedere ca nu se poate misca din pat din cauza piciorului!

 

post-35276-1214322213_thumb.jpg

 

despre el e vorba

Editat de aluar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul a avut loc pe la ora 8 juma pe langa podul ciurel,langa cele doua benzinarii(una langa alta).O sa fie operat ptr ca are piciorul rupt si ceva probleme cu umarul,motorul e gasit si pus la loc de odihna momentan .Despre accident pe scurt Vlad a intrat in gardul de protectie de la 41(niste bari galbene),si nu a avut echipamentul pe el la ce canicula era duminica,avea doar casca(mai multe detalii despre ce anume sa intamplat nu stim sigur).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul a avut loc pe la ora 8 juma pe langa podul ciurel,langa cele doua benzinarii(una langa alta).O sa fie operat ptr ca are piciorul rupt si ceva probleme cu umarul,motorul e gasit si pus la loc de odihna momentan .Despre accident pe scurt Vlad a intrat in gardul de protectie de la 41(niste bari galbene),si nu a avut echipamentul pe el la ce canicula era duminica,avea doar casca(mai multe detalii despre ce anume sa intamplat nu stim sigur).

are si umarul rupt...a venit la mine in garda...eu l-am internat...dar o sa fie bine ca se recupereaza bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il cunosc pe baiat ... am tras o betie grava cu el intr`un weekend la munte ....

 

nu pot sa cred ca s`a tavalit si el ...

 

mergea bine oricum ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul a avut loc in fata la una din benzinariile de pa partea dreapta pe virtutii pe sensul de mers sper crangasi....s-a dezeclilibrat pt ca au decopertat astia si e asfaltul nasol....

 

Stiu zona, am trecut si eu duminica pe acolo!Am evitat in ultimul moment zona decopertata!Nu exista nici un indicator care sa te atentioneze ca urmeaza o portiune de drum in lucru!

 

Am un cadou pentru Politie! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista nici un indicator care sa te atentioneze ca urmeaza o portiune de drum in lucru!

 

Am un cadou pentru Politie! :)

se ocupa de asta administratorii, firmele care fac strada aia....vb si tu cu niste gabori din zona, sa intre peste ei, daca nu-s indicatoare(sesizarile nu au cum sa fie trecute cu vederea asa usor)...e naspa suprafata decopertata, dar si mai naspa este sa nu fie semnalizata.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ce culoare are motoru!? stie cineva?! cred ca l-am vazut pe baiat... sanatate multa si o recuperare rapida si totala!

 

aaa sorry nu nu l-am vazut pe el...m-am inselat...am vazut alt baiat.... oricum mult noroc baiatului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...