Jump to content
Sign in to follow this  
Kata San

Ture pe Amckart - Bucuresti

Recommended Posts

Si eu am avut parte de nesimtire la Amkart. Faptul ca se mai intapla sa astepti mult nu-i bai ca au scaune si mese si poti sa comanzi o pizza si un suc .Nesimtirea maxima a fost cand ne-a zis ca putem intra si ne-am echipat si ne-am dus la start doar ca sa ne intoarca inapoi ca numai ce aparut un grup pentru inchiriat carturi ...

De mers o sa mai merg ca-i ieftin si distractiv dar rabdarea pentru nesimtirea lor e destul de limitata.

Sa inteleg ca au foarte mare prioritate aia cu carturile lor :)))

» Post actualizat in 22 Mar 2017 10:40

si eu doresc sa merg sambata cu un prieten.

Am putea incerca dar nu cred ca e combinatie.

Cand e grup mai mare au alta atitudine ,probabil isi dau seama ca daca-i sare mustarul unuia se pot alege cu vanatai.

Cand mergi doar in 2-3 categoric da prioritate carturilor pentru ca incaseaza de la 1 cat de la 3 cu moto.

Am fost doar o singura data cand era gasca foarte mare acolo dar m-a lasat ambreiajul la prima intrare asa ca doar am asistat si da este super cand sunt multi.

Edited by goe 75

putem inchiria noi carturile toate si ne doare-n p, ne dam cu ce vrem :crack:

N are nici o treaba cati motociclisti sunt..ultima oara am fost vreo 6 si degeaba, la 3 ture de carturi baga una de moto ( in teorie). Imi zisese careva ca in timpul saptamanii e pustiu pe acolo si te lasa si mai mult,n au treaba.

N are nici o treaba cati motociclisti sunt..ultima oara am fost vreo 6 si degeaba, la 3 ture de carturi baga una de moto ( in teorie). Imi zisese careva ca in timpul saptamanii e pustiu pe acolo si te lasa si mai mult,n au treaba.

Atunci merge incercata in timpul sapt.

In dreapta mi se pare mie sau e Geo?

cum merg sesiunile pe Amckart?

CMD, cum am spus si mai sus, am avut parte de un weekend pe cinste. Soare, lume buna, atmosfera de nota 10.

In pista, mai usurel si safe ca toti eram la reacomodare.

Maine ma duc cu un prieten pe AMK , daca vrea sa mai vina cineva la o caterinca.

Noi suntem amatori , noobi.

Cred ca apar si eu daca nu ploua :)

Maine e toata lumea libera deci s ar putea sa fie mai aglomerat pe dupa-masa. Pe la ce ora va strangeti?

10:00 dimineata

A fost frumos , am fugit si de ploaie. :tomato:

A luat foc?

Tocmai ce m am intors de acolo, zicea cineva pe alt topic de niste serpisori de smoala cu care au fost umplute gaurile din circuit.. Cica au picat multi dar anuntasera ca e mai ok acum...ce vorbesti, Aluneca de n ai treaba, am facut o ora pe drum prin bucuresti ca sa ma dau 10 minute, pacat, era fun..

Am fost ai eu acum o luna si putin si dupa doua ture de circuit am iesit. Toate crapaturile din asfalt au fost umplute cu smoala si alineci ca naiba. Mai rau e a sunt peste tot si nu poti sa le eviti

» Post actualizat in 14 Sep 2017 15:15

Singura varianta aproape de buc ramane ata. Doar ca pretul e mare pt 10 min si nu poti de fiecare data sa imparti costul unei sesiuni cu mai multi motociclisti

Nu sunt pe trasele de moto. Se dau baietii 1:10 acolo de n-au treaba. Ce-i drept, daca iei trasele foarte larg si vii din exterior dai peste unii serpisori, dar daca ascuti trasele catre vibrator cum e normal, nu exista serpisori in cale.
Eu am fost si weekendul trecut si celalalt cu niste baieti si s-a mers ca si cand n-ar fi existat :D Eu m-am bucurat ca nu sunt pe trase ar terbui sa circule moto

Asa o fii, eu aveam impresia ca atunci cand vin dinspre exterior spre apex mereu trec peste unul,oricum,psihologic, dupa ce mi a fugit spatele la inclinare minima de cateva ori nu mai aveam nici un chef de fortat..