Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

Eu trebuie sa intaresc fata aia ca e mega moale si nu pot sa franez si sa intru in viraje ca nu imi da feedback bun. Am bagat si eu o intrare aseara si am descoperit ca mersul pe vitezana e foarte solicitant trebuie sa ma apuc de miscare daca vreau mai mult si sa merg si safe. :)) :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Denis, cand iesi din barlog?

Ti-am vazut motoreta lasata acolo, prafuita... plangea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine sper sa fac si eu inaugurarea la amkart cu primul moto de curse...hihi..sper sa nu fac si botezu dand cu dintii de asfalt....

Bula catre masa:

-Mami, mamii merg fara mana dreapta

-Mami, mamiii merg fara mana stanga

-Mami, mamiii merg fara maini

-Mamiiiiiii merg fara dinti

 

Doar de fun, asa:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica, in 2 sesiuni petrecute pe pista, am avut parte de doua ori de niste topaieli destul de infricosatoare in prima curba dupa linia dreapta si nu gasesc o explicatie clara pentru comportament. Se stie ca sunt acele damburi in zona respectiva dar e ciudat ca s-a manifestat doar de 2 ori in aproximativ 25 de ture iar asta ma duce cu gandul ca fac eu ceva gresit acolo. In clipul de mai jos sunt momentele cu pricina.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

As veni eu,dar sa nu bage vreo ploicica in program. La 10 acolo daca nu ploua?Ai sunat sa vezi daca e ok?


» Post actualizat in 19 Jun 2015 16:03
Asta m-o avea la ignore list de nu zice nimic :)
Am sunat eu,e un eveniment la ora 10 si unul la ora 15,deci merge intre 12-15,asa a zis gagica.Eu nu vin la ora aia.Halta data! :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost ieri si am comis'o cu un highside. Cred ca am dat cu scarita cam tare de asfalt sau s.a agatat de vibrator nu stiu.. concluzia e luati.va scarite race si geaca buna - geaca mea era un pic larga si s.a rupt in cot :| drept urmare 3 copci la cotul drept -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heh da asa e :) trebuie sa iau un costum calumea si set scarite race. Erau si sudate in stanga si s.au rupt (desi moto a cazut pe dreapta). Sper ca nu s.au rupt cand am atins cu ele tare de asfalt si de.asta sa fi decolat.. -

cu slow motion poate invata cnv din greseala mea. Scarite stock NU sunt pt circuit! Geaca trebuie neaparat fixa si pielea neinvechita (geaca vanucci s-a rupt de tot in cot

)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand f4i nu este o motocicleta de circuit, clar scaritele reglabile la aceasta moto sunt necesare.. Imi pare rau de incident. Refacere rapida!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau!mereu am atras atentia asupra scaritelor de curse !

bine ca nu ai patit cv mai rau ,highside nu a fost si mai bine ca a iesit asa!!!

insanatosire grabnica!

acum am revazut filmuletul,ai scapat chiar bine dinasta,a fost cv highside :(

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, stii ca am incercat sa le schimb dar m-a tepuit tipu ala cu kkturile lui de scarite. Trebuia sa am rabdare sa le schimb. M-am uitat si scarita din stanga care era sudata la jumate s-a rupt cand am atins pamantul. Mi.a scapat piciorul si am decolat. Geaca s-a rupt la impact si am ajuns cu cotul pe asfalt. Noroc ca am oasele tari :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...