Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Honda NSR 125


Postări Recomandate

voi aveti sub shaa un loc dreptunghiualr de poti pune lucruri marunte? azi am depozitat o floare acolo :) de iam duso la prietena si o intrat :D :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 609
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu am in cutia aia: vreo 2 bujii, cheie de bujii, perie de sarma, vreo 2 brichete, cheie cu clicket (sau cum naiba ii spune ), tubulare de la 5 la 10, cuter, sufa cu surub in capat, arici dinaia de plastic, chei de la 10 la 14, surubelnita cu multe capuri, multe imbusuri si multe alte cacaturi care nu-mi vin acum in cap si care te pot ajuta cand ramai in drum cu motorul.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am in cutia aia: vreo 2 bujii, cheie de bujii, perie de sarma, vreo 2 brichete, cheie cu clicket (sau cum naiba ii spune ), tubulare de la 5 la 10, cuter, sufa cu surub in capat, arici dinaia de plastic, chei de la 10 la 14, surubelnita cu multe capuri, multe imbusuri si multe alte cacaturi care nu-mi vin acum in cap si care te pot ajuta cand ramai in drum cu motorul.

 

 

pare un portbagaj in toata regula :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala nu iese nici in weekend dapai sa faca el 4 sute km in 4 zile...doamne ..ce glumitze aveti :D )

 

Cand aveam eu 400 km zilnic bai zvastic ... tu inca incercai sa iti dai seama de ce ai doua faruri cand de fapt ele nu merg simultan =))

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ztq da-mi bani de benzina si iti fac 1000 km in 4 zile.... da cand eu consum pe loc cat iti consuma tie la mers blana maxima ... ce sa mai zic ? :D)

Editat de frN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva de unde pot cumpara un final de toba technigas ptr un nsr de 125?am cautat pe site la ei si nu-l gasesc si nici pe e-bay...sau stiti daca aduce cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi am inteles ca ar fi tobe destul de bune..imi poti recomanda altceva?

Acum nu stiu ce sa zic...eu pe rs-ul meu am arrow si sunt multumit.Si de sunet si performante..

 

P.S.Nu caut pentru mine ci penttru un prieten...el mi-a zis sa caut technigas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi am inteles ca ar fi tobe destul de bune..imi poti recomanda altceva?

Acum nu stiu ce sa zic...eu pe rs-ul meu am arrow si sunt multumit.Si de sunet si performante..

 

P.S.Nu caut pentru mine ci penttru un prieten...el mi-a zis sa caut technigas.

are un prieten pe nsr o finala Remus. diferente intre toba stock si cea Remus:nu mai vibreaza la fel de tare motoreta, se tureaza mai repede, suna ca dreacu aia Remus ca orice toba sport pusa pe 2t dealtfel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am Athena si suna de 2 ori mai gros ca cea stock. Nu mai vorbesc despre cum se aude de la 7000 ture incolo :>

si suna la fel de gros si "din exterior", sau doar cand esti pe ea?

si finala aia face sunetul mai gros cand esti calare pe ea dar in afara se aude ca naiba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand nu sunt pe ea se aude mai misto decat cand sunt pe ea si am casca pe cap , cel putin mie imi place grav cum se aude. Toti care stiu cum se auzea inainte mobra au zis ca acuma suna mult mai bine. Eu am si galerie , poate face si asta vreo diferenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand nu sunt pe ea se aude mai misto decat cand sunt pe ea si am casca pe cap , cel putin mie imi place grav cum se aude. Toti care stiu cum se auzea inainte mobra au zis ca acuma suna mult mai bine. Eu am si galerie , poate face si asta vreo diferenta.

CDI lam trimis la cluj.dar daca nu i se potriveste til dau tie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am avut deja un incident saptamana asta.

am intrat intr-o blonda care era la volan. se chinuia saraca sa iasa din parcare in timp ce isi ruja muia cand am intrat in ea.

din fericire nu au fost cine stie ce daune. s-a rupt o scarita s-au zgariat putin carenele si s-a strambat suportul de la scarita.

 

merge careva la inceputul vacantei pe la siriu?

ne putem intalni la buzau(care sunteti din bucuresti).

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai care ai nsr de vanzare busit ca cam poate am nevoie de piesee.....Doamne feresteee:) :D Ym roby_xma@yahoo.com sau 0745089230 bingo:) va multzumesc anticipat:)

post-48591-1244111426_thumb.jpg

Editat de bingo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai care ai nsr de vanzare busit ca cam poate am nevoie de piesee.....Doamne feresteee:) :D Ym roby_xma@yahoo.com sau 0745089230 bingo:) va multzumesc anticipat:)

am eu dar ..eu am inceput sa il dau pe piese, mai am la el roata fata furca cadru complet bascula rezervor, carenele laterale, 2 borduri, shaua, coditza stopu faru, si multe alteel frane etriere...mai am .. daca te intereseaza uite suna-ma si ti le dau toate la pret micc de tot de criza:d 0765683835.marius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
as vrea si eu sa imi cumpar un moto de 125...si am gasit de cineva cu un honda nsr 125 an 2002...cu xenon pe pozitii..toate consumabilele schimbate(asta insemnand placute si lantz care au costrat aprx 250 eur),cauciucuri noi pe el..la pretul de 2500 euro.Ce parere aveti de pretz?Mentionez ca motorul arata f bine din punct de vedere estetic.

mi se pare cam mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu sa imi cumpar un moto de 125...si am gasit de cineva cu un honda nsr 125 an 2002...cu xenon pe pozitii..toate consumabilele schimbate(asta insemnand placute si lantz care au costrat aprx 250 eur),cauciucuri noi pe el..la pretul de 2500 euro.Ce parere aveti de pretz?Mentionez ca motorul arata f bine din punct de vedere estetic.

 

 

extrem de mult...mai gandeste-te..uita-te pe mobile.de la preturi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...