Sari la conținut

Accident Pasaj Universitatii


puya123123
 Share

Postări Recomandate

stie cineva detalii? am inteles ca motociclistul ar fi murit,era si un renault lovit,si moto era pe jos,langa parapet,in pasaj la universitatii.. cred ca era cbr de 900, 929 954 sau ceva de genu..nu am putut sa opresc nu te lasa politia..stie cienva detalii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 104
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am vazut si eu. Era o tipa care se agita sa intre in pasaj si am intrebat cine este motociclistul si mi-a spus ca este cu fratele motociclistului si ca se numeste Ionut (motociclistul).

Mai multe nu stiu, doar ca fratele lui era cu un Mercedes Vito verde (B-xx-LGY).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergand spre locul accidentului prin pasaj pe sensul celalalt, aveam in fata un CBR 600 RR rosu care rula cu maxim 50 km/h si la iesire un matiz a traversat toate benzile prin fata lui. A fost sub 1m distanta. M-am dus dupa el si i-am spus ca era sa-l faca praf pe motociclist si mi-a zis relexat ca: "ala era departe mai nene!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergand spre locul accidentului prin pasaj pe sensul celalalt, aveam in fata un CBR 600 RR rosu care rula cu maxim 50 km/h si la iesire un matiz a traversat toate benzile prin fata lui. A fost sub 1m distanta. M-am dus dupa el si i-am spus ca era sa-l faca praf pe motociclist si mi-a zis relexat ca: "ala era departe mai nene!"

 

trebuia sa`i rupi gura ... din cauza astora ne rupem gatu :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram cu sotia care e in luna a 8-a si doar i-am spus ca e nebun. Daca eram singur, il mascaream de ma tinea minte ceva timp. Eu unul am renuntat sa mai merg in oras de la o vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Universitatea e mai aproape de intrare decat Unirea...

:kali:

N-ar fi mai bine daca ati comenta macar dupa ce posteaza cineva care stie ceva concret despre accident ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ar fi mai bine sa isi vada fiecare de treaba lui si sa lase moderatorii sa modereze ???

 

Daca si-ar vedea unii de treaba lor si nu ar mai posta aberatii cred c-ar fi acelasi lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca si-ar vedea unii de treaba lor si nu ar mai posta aberatii cred c-ar fi acelasi lucru.

 

abia m`am intors de la spital ... accidentatul este ionut ( fratele lui paul - sunt gemeni - au un service in giulesti - apropos.. motoru` e r6 model nou) .... cum a fost toata treaba.... ionut a intrat in pasaj un pic mai tare ( nu cred k ar fi avut mai mult de 70 - pentru ca nu merge tare mai deloc ) ... si era accident in pasaj si se mergea bara la bara... si era coloana fix dupa curba.... n`a mai avut ce sa faca si a optat sa mearga prin dreapta intre parapet si masini ... si a lovit peretele de acolo a ajuns intr-un logan si iar in perete.... ionut are clavicula ( cred ca si omoplatul .. nu am inteles prea bine ce ziceau doctorii pe acolo ) rupta... e un pic high in momentul de fata dar o sa fie bine... mai naspa e cu un ca*at de cap de creta baga-mi-as p*la in gura lui care s-a dus la paul sa-l intrebe de ce frati`su ( purtat in scaun cu rotile din salon in salon ) nu isi aduce aminte nimic ... paul i-a zis k asa e de mic - cand se loveste la cap mai uita... si ca*atu` ala jegos ... " lasa ca oricum ii anulez permisu' " pis`am`as pe el sa ma pis de jegos... o sa vad poate revin cu detalii cu starea lui .. sau poate chiar intra paul sa zica mai multe ( da` nu prea cred k mai are chef de asa ceva ) ... aveti grija de voi.. asfalt uscat si vorba altuia.. bulan exagerat ( k si mie mi s-a terminat azi ).

Editat de tzutzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bhaaa, cum se simte baiatul ??> e bine ??

 

 

Sa-mi bag pwla, ce dracu tot ziceati pe aici ca a murit, Doamne fereste..cine ne mai repara noua carene ?

 

E vorba de fratii Pic & Poc , right ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bhaaa, cum se simte baiatul ??> e bine ??

 

 

Sa-mi bag pwla, ce dracu tot ziceati pe aici ca a murit, Doamne fereste..cine ne mai repara noua carene ?

 

E vorba de fratii Pic & Poc , right ?

 

da... e vorba de pic si poc... nu a murit ma nimeni... ce pielea mea.. iar sariti ca dobitocii... omu` e high aq` pe sedative... are clavicula rupta ( cred ca si omoplatul ) si cateva julituri pe maini k n-avea geaca pe el.. in rest e ok... mai naspa e cu gaboru` ala jegos... o sa se faca bine... din cate am auzit de pe la doctori tre` sa-l bage in operatie... cand am plecat de la spital era la ecografie... zi de cacao bai nene...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... e vorba de pic si poc... nu a murit ma nimeni... ce pielea mea.. iar sariti ca dobitocii... omu` e high aq` pe sedative... are clavicula rupta ( cred ca si omoplatul ) si cateva julituri pe maini k n-avea geaca pe el.. in rest e ok... mai naspa e cu gaboru` ala jegos... o sa se faca bine... din cate am auzit de pe la doctori tre` sa-l bage in operatie... cand am plecat de la spital era la ecografie... zi de cacao bai nene...

 

ce cacao de accident , si ionut e ala linistit , nu dement ca paulica :kali:

insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cacao de accident , si ionut e ala linistit , nu dement ca paulica :kali:

insanatosire grabnica

 

ba`n puii mei... astia de merg preventiv si`o fura ( gen ionut si eu - amandoi azi ) si dementii n`au nimic... problema e ca atunci cand o patesc o patesc mult mai grav... da' baga-mi-as p*la in rutiera romana - accident in pasaj si dupa curba si nu pui un cap de creta la intrare sa ii atentioneze pe ceilalti soferi... daca era ionut oprit in coloana sau abia oprea si venea unu` cu masina din spate .... il facea muci ... ofofof... o sa revin mai tarziu cu detalii....

 

 

icecube... scuze ... da` cand ii aud pe unii ca a murit ca e nu stiu cum si nici macar nu stiu cum naiba s-a intamplat ... ca am mai auzit asa de unu k tot dadeau cu ripu` pentru el si a intrat cateva zile mai tarziu sa zica ca nu are nimic.... scuze da`s plin de nervi... am avut si eu accident ... a patit`o si asta si ma simt naspa rau...

Editat de tzutzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba`n puii mei... astia de merg preventiv si`o fura ( gen ionut si eu - amandoi azi ) si dementii n`au nimic... problema e ca atunci cand o patesc o patesc mult mai grav... da' baga-mi-as p*la in rutiera romana - accident in pasaj si dupa curba si nu pui un cap de creta la intrare sa ii atentioneze pe ceilalti soferi... daca era ionut oprit in coloana sau abia oprea si venea unu` cu masina din spate .... il facea muci ... ofofof... o sa revin mai tarziu cu detalii....

 

 

icecube... scuze ... da` cand ii aud pe unii ca a murit ca e nu stiu cum si nici macar nu stiu cum naiba s-a intamplat ... ca am mai auzit asa de unu k tot dadeau cu ripu` pentru el si a intrat cateva zile mai tarziu sa zica ca nu are nimic.... scuze da`s plin de nervi... am avut si eu accident ... a patit`o si asta si ma simt naspa rau...

daca aasa ziceau aia pe langa pasaj... e suficient sa zica unu ca a murit cineva,ca se transmite mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba`n puii mei... astia de merg preventiv si`o fura ( gen ionut si eu - amandoi azi ) si dementii n`au nimic... problema e ca atunci cand o patesc o patesc mult mai grav... da' baga-mi-as p*la in rutiera romana - accident in pasaj si dupa curba si nu pui un cap de creta la intrare sa ii atentioneze pe ceilalti soferi... daca era ionut oprit in coloana sau abia oprea si venea unu` cu masina din spate .... il facea muci ... ofofof... o sa revin mai tarziu cu detalii....

 

 

icecube... scuze ... da` cand ii aud pe unii ca a murit ca e nu stiu cum si nici macar nu stiu cum naiba s-a intamplat ... ca am mai auzit asa de unu k tot dadeau cu ripu` pentru el si a intrat cateva zile mai tarziu sa zica ca nu are nimic.... scuze da`s plin de nervi... am avut si eu accident ... a patit`o si asta si ma simt naspa rau...

 

las ca si paulica a trecut la 130 printre 2 copaci si sa lovit decat la unghie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...