Sari la conținut

Enduro For Girls


Postări Recomandate

Super tare! Bravo fetelor, frumoase fotografii. Mi-a placut si faza cu experientza.

 

 

multumesc pentru incurajare !

 

la ultima iesire am exersat saritura peste bustean... :lol: , cazatura in baltoaca :( , in cap si multe trante :(

 

 

in alta ordine de idei, abia astept sa ajung la sibiu ca sa testez o scorpa t-ride .. ktm-ul e mult prea greu pentru mine !

post-23322-1225228829_thumb.jpg

post-23322-1225229002_thumb.jpg

post-23322-1225229105_thumb.jpg

post-23322-1225229396_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in alta ordine de idei, abia astept sa ajung la sibiu ca sa testez o scorpa t-ride ...

Buna alegere, T-ride'ul pare alegerea ideala ... este mai usor decat orice EXC.

Spun "pare" pentru ca inca nu l-am testat ... dar de-abia astept!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai gandit la un ktm in 2t? un 125 sau 200?

 

 

salut lucian!

m-am gandit la un 200, dar trebuie sa fac rost de unul sa vad cum merge... din ce am citit, scorpa pare mai usoara si mai joasa...ramane de vazut cum ma impac cu ea :(

 

@soso

asta fac...merg pe trasee unde sunt si busteni cazuti...cum pot sa trec peste ei daca nu exersez putin inainte? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lucian!

m-am gandit la un 200, dar trebuie sa fac rost de unul sa vad cum merge... din ce am citit, scorpa pare mai usoara si mai joasa...ramane de vazut cum ma impac cu ea :(

 

@soso

asta fac...merg pe trasee unde sunt si busteni cazuti...cum pot sa trec peste ei daca nu exersez putin inainte? :(

 

poi t astept la un drive test !!! sa vezi cum va impacati.....la final poti pleca cu una acasa ca am pe stoc...:lol:

Editat de andreigin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi t astept la un drive test !!! sa vezi cum va impacati.....la final poti pleca cu una acasa ca am pe stoc...:(

 

 

multumesc de invitatie.

pai o sa vin atunci, incerc sa ajung weekend-ul viitor.

apropo de stoc....ai si modelul 2009? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Phoaaaa! Ce emulatie clisoasa! Si unde se gaseste ma rog frumos Doamna care a deschis acest topic? Ca nu am reusit sa imi dau seama. Cum atractia fortei maro devine tot mai mare si cum au cam inceput sa imi scada fortele, ma vad tot mai aproape de momentul in care voi fi posesoare de ascutitoare + platforma. Mi-ar face placere sa stiu in ce directie sa o apuc, ca sa nu fiu singura.

 

 

 

cu alte cuvinte ADELINA IN ACTION..

post-15042-1220292739_thumb.jpg

 

Daca imi e permisa o intrebare de ageamiu: ce motor e ala pe care sta Adelina? Si dinsa pe unde bintuie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Phoaaaa! Ce emulatie clisoasa! Si unde se gaseste ma rog frumos Doamna care a deschis acest topic? Ca nu am reusit sa imi dau seama. Cum atractia fortei maro devine tot mai mare si cum au cam inceput sa imi scada fortele, ma vad tot mai aproape de momentul in care voi fi posesoare de ascutitoare + platforma. Mi-ar face placere sa stiu in ce directie sa o apuc, ca sa nu fiu singura.

 

 

 

 

 

Daca imi e permisa o intrebare de ageamiu: ce motor e ala pe care sta Adelina? Si dinsa pe unde bintuie?

primul este un ktm exc-f 250(cel cu motorex pe aripa) si apoi un 400 exc factory,momentan bantuie zona capatanii,cozia,si in jurul valcii,cand imi fura mie motorul ca pe moment este bike-less..dar in primavara va calari un 400 exc ..

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D sorina sandu , campioana nationala la enduro in 2008 ! - Felicitari :P

 

uau, chiar impresionant :lol: . frumos sa vezi ca si fetele au astfel de rezultate :ok: .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai au, pentru ca exista si campionat de fete. ai sanse f bune la un rezultat mare daca il vizitezi pe dr Ciomu.

 

 

scuze, n-am prins ideea...poate pentru ca sunt fata... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: sorina sandu , campioana nationala la enduro in 2008 ! - Felicitari :P

ptr cultura mea generala..cate fete sunt implicate concret in campionat(ma refer la sportive legitimate)????s-au ca sa fiu mai la obiect cu cate fete s-a luptat sorina de a iesit campioana nationala??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa fiu mai la obiect cu cate fete s-a luptat sorina de a iesit campioana nationala??

 

neimportant cu cate s-a luptat. Faza e ca merge f bine si e foarte rapida pe anumite bucati. Sunt fete care merg f ok - Ada, prietena lui Fefe, Andreea & Andreea de la Zarnesti.

Bravo lor

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de fete si campionat, conteaza unde au ajuns. daca au concurat cu 5 fete sau 20, nu mi se pare relevant. conteaza unde au ajuns. parerea mea :lol: .

 

p.s. acesta parca era topic cu poze de la iesirile enduro... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...... si cum au cam inceput sa imi scada fortele, ma vad tot mai aproape de momentul in care voi fi posesoare de ascutitoare + platforma. ..

 

i-auzi............ si io care credeam ca te duci la 'ciopar' cand te lasa 'fortele' iete ca altii se apuca de enduro. :P

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...