Sari la conținut

Accident In Chitila(parinti Inconstienti)


blondu^^^
 Share

Postări Recomandate

Astazi pe la ora 17:.. in chitila langa benzinaria lukoil,Am facut un mic filmulet.

un copil era in salvare si unul era la pamant,plangea si spunea ca-l dor picioarele :bigstar:.Naspa.Parerea mea e ca singurii vinovati sunt parintii deoarece nu cred ca aveau mai mult de 12-13 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e misto? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am senzatia ca a vrut sa zica altceva si i-a iesit asa... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu filmuletul. poti sa-l pui sau sa mi-l trimiti si mie? adresa mea de mail este dragosstoian2001@yahoo.com Daca e misto vb cu colegii si il dam la Prima Tv.

 

Cred ca prima se implica prea mult in acc de rahat in loc sa se implice in alea mari ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu..ma refeream daca e filmat la o definitie cat de cat vizibila///si fara miscari prea bruste...in sfarsit, daca vrei sa-l dam, da si mie un semn

 

Omule, cine stie cu ce te ocupi si cate ai facut pana acum nu se impiedica de un nod un papura precum un epitet nefericit ales.

Keep on the good work!

 

Respect!

 

PS: Mai apoi am vazut ca inaintea mea a postat ceva si Nightwolf, alt om demn de cel mai mare respect. Cu parerea lui nu sunt de acord, contributia lui este insa remarcabila...

Editat de cobra_the_best
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
Astazi pe la ora 17:.. in chitila langa benzinaria lukoil,Am facut un mic filmulet.

un copil era in salvare si unul era la pamant,plangea si spunea ca-l dor picioarele :bigstar:.Naspa.Parerea mea e ca singurii vinovati sunt parintii deoarece nu cred ca aveau mai mult de 12-13 ani

 

Accidentul nu a fost in Chitila ci in Mogosoaia, unul cu un scuter ce e cunoscut ca fiind al lui Graur a mers cu doi copii pe scuter, unul de cinci ani si unul de sapte ani, unul era copilul lui iar celalalt ar fi nepot (aici nu pot sa garantez asupra informatiilor). A vrut sa faca stanga sa intre pe o strada si a luat fata unei cucoane cu o Dacie, femeia a franat dar tot i-a lovit.

Din cate am auzit copilul de 5 ani ar fi bine dar cel de 7 ar avea fractura de picior sau ceva la sold, cand am ajuns eu tocmai decola elicopterul politiei (a venit sa ia copilul) si n-am vazut mare lucru, comentariile sunt de prisos.

Mai jos doua poze:

 

 

post-29915-1215115386_thumb.jpg

Elicopterul decoland din intersectie.

 

post-29915-1215115403_thumb.jpg

Lume ca la urs si trafic blocat pe toate sensurile.

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de 5 si de 7 ani?

 

ua...mama cat de dezvoltati sunt copii din ziua de astazi..

frate ce de prosti..si eu am vazut mai nu stiu cand niste copii de maxim 13 ani pe un scuter si ma gandeam ca...o s-o pateasca..

dar.. de 5 ani?!?! e prea de tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreb fiindca iar am vazut ieri in drum spre casa ambulanta in viteza urmata la scurt timp de duba politie investigatii accidente rutiere.

 

Dar in intersectie la Lukoil nu era nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si episodul promis unde e pana la urma? poate inteleg ceva mai mult de acolo... ca din ce am citi se pare ca sunt ori 2 evenimente cam in aceeasi zona ori doi povestesc aceeasi intamplare vazuta de pe alt trotuar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, cine stie cu ce te ocupi si cate ai facut pana acum nu se impiedica de un nod un papura precum un epitet nefericit ales.

Keep on the good work!

 

Respect!

 

PS: Mai apoi am vazut ca inaintea mea a postat ceva si Nightwolf, alt om demn de cel mai mare respect. Cu parerea lui nu sunt de acord, contributia lui este insa remarcabila...

 

A fost scoasa din c*r replica mea putin la nervi e o perioada fff nashpa asa ca scuzele de rigoare ... ideea e, la ceea ce am vrut sa spun, ca mediatizarea accidentelor nu se face prin filmulete primite de la useri interpelati pe forum. Exista nshpe mii de alte cai mai bune si mai profesioniste si mai deontologice (app ca vb de presa aici) nu sa ceri pe forum filmuletul facut de un user ... anyway am discutat deja cu cineva de la Prima i-am dat o sugestie sa vedem ce iese.

 

Cat priveste accidentul, daca exista 2 accidente diferite unul in Bucuresti si altul in Mogosoaia (app in Mogosoaia nu e Lukoil deci inclin sa cred ca vbim de 2 accidente diferite) si aman2 cu scutere si aman2 produse din inconstienta pilotilor de mopede, atunci asta e si sarim peste ... stiti ce au invatzat terminatii astia cu mopedele?? Un singur lucru in 6 luni: sa nu se mai duca la spital. Au invatat astfel ca scapa de dosar ... Sa ii vedeti voi loviti la cap, la maini, la picioare, neputand sa mearga cum urla ca nu vor la spital pt ca stiu ca li se face dosar si ca nu au cum sa justifice mersul pe scuterul lor ... dar asta se intampla cam la 60% din cazuri doar ...

 

Zicea cineva in alt topic daca nu ma insel ca cererea atestatului la verificat de catre agentul de politie rutiera e masura comunista. Este cel mai concret exemplu de cat de in serios se ia educatia rutiera. Daca in schimb il pui sa-si ia A1 este o masura nu comunista ci criminala nu??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app in Mogosoaia nu e Lukoil deci inclin sa cred ca vbim de 2 accidente diferite)

 

OFF-TOPIC:

Psssst... Este... De peste un an juma lucrez in Mogosoaia si trec de cel putin 2 ori pe zi pe langa el, plus ca peste drum de Lukoil, la blocurile alea, am un unchi. Chair azi de dimineata am trecut pe langa el, deci este acolo, inca (Lukoil-ul, nu unchiul). Ca localizare: este exact langa fostul strand, pe marginea lacului, langa drumul care face legatura intre Mogosoaia si Chitila, pe unde o iau camioanele care trec pe centura Bucurestiului. Vazand pozele postate, iti garantez ca nu vorbesc despre alta benzinarie Lukoil. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...