Sari la conținut

Accident Balotesti


woken
 Share

Postări Recomandate

la otv cu tine..... :unsure:

evident :burnout:

deci, pana la urma, sunt si tolea si nebuna lui implicati in accident?

 

aaa, si sa vedeti finalul....soferu, ala negru de respira greu....era ta'su baaaa :blbl: si in duba ghiciti cine era.....ELODIA :D

 

da alinuta cine e? :cheers:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah ... bag deseama ca sunt multi manelisti si prosti undercover pe forumul asta. Daca e asa cum povestesc cei 2 martori comentariile voastre pline de misto ma face sa-mi dau seama de cata materie cenusie (cacao) aveti in cap. Am vazut de prea multe ori scene din astea in care un roman e agresat de mai multe ciori si mai mult tiganci au grija ca sa-si puna poalele in cap incat pot sa-mi dau seama de gravitatea situatiei...hai ca am luat-o in alt directie...ideea principala se afla in prima propozitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah ... bag deseama ca sunt multi manelisti si prosti undercover pe forumul asta. Daca e asa cum povestesc cei 2 martori comentariile voastre pline de misto ma face sa-mi dau seama de cata materie cenusie (cacao) aveti in cap. Am vazut de prea multe ori scene din astea in care un roman e agresat de mai multe ciori si mai mult tiganci au grija ca sa-si puna poalele in cap incat pot sa-mi dau seama de gravitatea situatiei...hai ca am luat-o in alt directie...ideea principala se afla in prima propozitie.

ideea ta , cu greu exprimata nu prea se leaga cu ce s-a discutat la accidentul asta ... probabil pentru ca , "comentariile noastre te FACE sa-ti dai seama.."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah ... bag deseama ca sunt multi manelisti si prosti undercover pe forumul asta. Daca e asa cum povestesc cei 2 martori comentariile voastre pline de misto ma face sa-mi dau seama de cata materie cenusie (cacao) aveti in cap. Am vazut de prea multe ori scene din astea in care un roman e agresat de mai multe ciori si mai mult tiganci au grija ca sa-si puna poalele in cap incat pot sa-mi dau seama de gravitatea situatiei...hai ca am luat-o in alt directie...ideea principala se afla in prima propozitie.

asa e :unsure: niste prosti domne, n-ai cu cine :burnout:

bre, si acu pe bune...de parca nu stii cum e in romania?...in cazul in care una bucata tiganus e implicata intr-un accident, apar ailalti puradei sau bulibase la scandal....parca ies din pamant...evident, doar soferul trebuia sa se dea din fata motorului condus de maria sa bulibasha al 14-lea, care venea cu racheta, si cu casca pe brat si freza plina cu gel...

 

asa-i la noi...

 

sincer, nu imi pare rau ca s-a curatat motociclistul din cazul respectiv, dar imi pare rau ca a lasat o familie pe drum, fie ea familie de tigani :blbl:

 

ideea ta , cu greu exprimata nu prea se leaga cu ce s-a discutat la accidentul asta ... probabil pentru ca , "comentariile noastre te FACE sa-ti dai seama.."

damn, ai fost mai rapid :D

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

el era renumitul "motociclist" cu experienta laudat,drept niki1 niki2 si restul de anagrama ?

 

aaa si inca o chestie,motociclist cred ca putem numi pe cel care are permis cat A ,macar o casca si ceva echipament.in rest nu prea imi vine sa-i numesc motociclisti.oricum eu dau un RIP

Editat de remijaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea, ma rog, greseala mea; am scris rpd gandindu-ma la mai multe idei odata. Asta e, m-ati prins, si eu sunt indian. O sa va prind si eu pe voi si o sa va rup urechile impreuna cu alti 10 indieni de-ai mei si o sa va pun sa faceti "analiza propozitiei" pana o sa va iasa desteptaciunea prin toate orificiile ....domnilor doctori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea, ma rog, greseala mea; am scris rpd gandindu-ma la mai multe idei odata. Asta e, m-ati prins, si eu sunt indian. O sa va prind si eu pe voi si o sa va rup urechile impreuna cu alti 10 indieni de-ai mei si o sa va pun sa faceti "analiza propozitiei" pana o sa va iasa desteptaciunea prin toate orificiile ....domnilor doctori.

muhahahaha :D tot degeaba daca nu iei cu tine si un bulibasa cu motor, fara permis, cu gel in cap si evident, fara casca.... :blbl: acolo am taxat fraza, dar in mare parte sunt de acord cu ce ai zis...doar traiesc intre tigani :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.soferul cu duba circula regulamentar,era pe banda lui iar motociclistul TIGAN era pe contrasens si rula cu peste 150km/h......

ma baiatule intelege ca Nelutu era pe banda lui si prostu ala cu dupa a intors fara sa se asigura ! hai pa ca nu am chef sa ma cert cu tine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baiatule intelege ca Nelutu era pe banda lui si prostu ala cu dupa a intors fara sa se asigura ! hai pa ca nu am chef sa ma cert cu tine !

da mai omule, dar ce mai conteaza atunci cand Nelutu nu avea ce cauta pe banda "lui"?sincer acu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, bine i-au facut soferului! sper ca l-au tocat bine, astfel incat, data viitoare cand intoarce, sa b*leasca bine ochii in inutilitatile alea de oglinzi si sa nu vireze in fata mea, a ta si sa mai apara un topic din care sa nu invete nimeni nimic.

chiar daca unii si-o cauta, corect ar fi sa fim obiectivi.

si-a platit ignoranta si`jmecheria` acum e corect sa plateasca si celalalt.

nu avea casca, permis, nu avea ce cauta pe un drum public, dar cati dintre noi s-au gandit ca puteau fi in locul lui in depasire?

si nu i-ar fi salvat nici casca, nici permisul.

 

a nu se intelege gresit:

:burnout: celor ce merg fara permis, fara casca, nu opresc la semnal, contesta pv-uri chiar daca stiu ca au comis-o, etc

gresesti, platesti! dar intre a intra intr-un zid(din lipsa de abilitati elementare, dobindite in scoala de soferi) si a fi omorat de unul care-ti intoarce in fata, e o diferenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma Cristi ne strici toata combinatia aici :blbl:

 

bre, uite, eu am un scenariu....daca se cunosteau, si aveau de platit ceva polite unu altuia?... si deh, la cum a aparut gang-u de tigani, cred ca a fost reglare de conturi :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema e ca toti traim intre tigani, dar dupa cum s-a mai spus si pe topicul ala cu puradelu' lui Gutza care era sa dea coltul: in curand o sa inceapa si tiganii sa-si ia motoare, intr-un fel nu o sa fie bine pt. imaginea motociclistilor, dar pe de alta.....:burnout:...se mai curata si Romania asta mai repede;

Va imaginati ce ne-am face daca ar incepe audi sa fabrice motociclete?

 

Revenind la subiect: m-a intrigat f tare ce au povestit cei 2 martori despre accident, de asta m-am bagat in discutie. Adik dupa cum inteleg eu: "geacardel" mergea cu motoru pe contrasens si a murit strivit de o masina care circula regulamentar, iar ciorile (cra cra cra) au mai gasit un motiv de cearta, ca se pare ca-i durea in (cuvant urat) de mort. Asta pt ca asa sunt ei, tupeisti, si reusesc sa ne domine la noi in tara.

 

alt smardoi ... ia un biletel de ordine si baga-te la coada

 

ce numar am? trebuie sa astept mult? sunt destul de nerabdator din fire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred bre...treaba cu tiganii iesiti din neant e ciudata...am zis si dincolo.,...cred ca a fost reglare de conturi in stil mafiot :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ar trebui incurajate ciorile astea sa merga pe motor, mai ales fara casca, prin satele lor pe acolo macar cand se infig sa mai ia 3-4 puradei si pirande. Poate mai reducem numarul.

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema e ca toti traim intre tigani, dar dupa cum s-a mai spus si pe topicul ala cu puradelu' lui Gutza care era sa dea coltul: in curand o sa inceapa si tiganii sa-si ia motoare, intr-un fel nu o sa fie bine pt. imaginea motociclistilor, dar pe de alta.....:blbl:...se mai curata si Romania asta mai repede;

Va imaginati ce ne-am face daca ar incepe audi sa fabrice motociclete?

 

Revenind la subiect: m-a intrigat f tare ce au povestit cei 2 martori despre accident, de asta m-am bagat in discutie. Adik dupa cum inteleg eu: "geacardel" mergea cu motoru pe contrasens si a murit strivit de o masina care circula regulamentar, iar ciorile (cra cra cra) au mai gasit un motiv de cearta, ca se pare ca-i durea in (cuvant urat) de mort. Asta pt ca asa sunt ei, tupeisti, si reusesc sa ne domine la noi in tara.

 

 

 

ce numar am? trebuie sa astept mult? sunt destul de nerabdator din fire!

ar cam trebui , spune-le celorlalti sa se grabeasca

 

ontopic : de ce ne certam, vad ca avem un numitor comun privind accidentu asta :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ar trebui incurajate ciorile astea sa merga pe motor, mai ales fara casca, prin satele lor pe acolo macar cand se infig sa mai ia 3-4 puradei si pirande. Poate mai reducem numarul.

 

:burnout:

sau ne strangem ca de obicei 300 de motociclisti suparati, satanisti, roackeri si toate cele, mergem peste ei, si venim batuti, evident, dar fericiti ca i-am mai obosit putin :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ontopic : de ce ne certam, vad ca avem un numitor comun privind accidentu asta :D

da nu se cearta bre nimeni....tu dai bilete la spectacol, omu vrea sa participe, iar eu sa privesc...popcorn se gaseste? :burnout:

 

subit, cu acest topic mi-am amintit cum se face salata japoneza...era ceva de genu "te asezi intre 10 ninja si injuri de ma-sa" :unsure: la noi merge treaba cu tiganii :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 150kh faci 42 de metri intr-o secunda, fata de cei 13 metri pe care ii faci la 50. Asa ca nu mai aberati si spuneti ca vina e si a conservarului. In 5 secunde parcurgi 210 metri. Te vede Superman probabil daca e drumul drept. Masoara 200 metri sa vezi cam cat inseamna si apoi arunca vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subit, cu acest topic mi-am amintit cum se face salata japoneza...era ceva de genu "te asezi intre 10 ninja si injuri de ma-sa" :blbl: la noi merge treaba cu tiganii :burnout:

 

marea problema e ca daca s-ar baga un tigan intre zece romani si ar zice acelasi lucru nu ar fi acelasi deznodamant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baiatule intelege ca Nelutu era pe banda lui si prostu ala cu dupa a intors fara sa se asigura ! hai pa ca nu am chef sa ma cert cu tine !

mai baiatule.....sincer eu nu ma cert cu tine,nu stiu de ce o iei asa personal,chiar nu inteleg......in fine am si eu o chestie cu tine......DUBA este scris cu B nu cu P cum scrii tu........nu asta conteaza foarte tare........eu am fost acolo...........repet inka o data k sa intelegi.......motociclistul era pe contrasens iar DUBA nu intorcea deloc......hai sa-ti zic ceva.........pun pariu k nu ai fost acolo in locul meu k sa vezi cu ochii tai asa k nu-ti da cu parerea dk nu stii.........sincer acuma.....eu am vazut cu ochii mei,intelegi?..........deci degeaba faci supozitii aiurea........stiu foarte bine cum s-a intamplat.......motociclistul,k sa intelegi era pe contrasens si rula cu peste 150km/h........asta k sa se inteleaga o data........si cred k ar trebui sa inchidem subiectul asta k forma de respect pentru sofer........care a ramas cu o trauma destul de urata.......doar ptr ca un tigan a vrut sa fie smecher........te rog eu inchide subiectul.........pe toti va rog........puteati fii voi in locul soferului nevinovat care s-a ales cu belea pe cap doar k unul a vrut sa impresioneze aiurea......tigan....atat pot zice.......noapte buna

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baiatule.....sincer eu nu ma cert cu tine,nu stiu de ce o iei asa personal,chiar nu inteleg......in fine am si eu o chestie cu tine......DUBA este scris cu B nu cu P cum scrii tu........nu asta conteaza foarte tare........eu am fost acolo...........repet inka o data k sa intelegi.......motociclistul era pe contrasens iar DUBA nu intorcea deloc......hai sa-ti zic ceva.........pun pariu k nu ai fost acolo in locul meu k sa vezi cu ochii tai asa k nu-ti da cu parerea dk nu stii.........sincer acuma.....eu am vazut cu ochii mei,intelegi?..........deci degeaba faci supozitii aiurea........stiu foarte bine cum s-a intamplat.......motociclistul,k sa intelegi era pe contrasens si rula cu peste 150km/h........asta k sa se inteleaga o data........si cred k ar trebui sa inchidem subiectul asta k forma de respect pentru sofer........care a ramas cu o trauma destul de urata.......doar ptr ca un tigan a vrut sa fie smecher........te rog eu inchide subiectul.........pe toti va rog........puteati fii voi in locul soferului nevinovat care s-a ales cu belea pe cap doar k unul a vrut sa impresioneze aiurea......tigan....atat pot zice.......noapte buna

:burnout:

 

fiii drahgutz....skre'n plm corekt ca sa inteleaga si gura noastra ce vrei sa spui. Daca nu poti, fuga inapoi la scoala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata caterinca, n-am vazut de cand sunt atata bascalie pe un forum de accidente, ma dor falcile :burnout:

 

acum am o curiozitate: daca individul nu era tigan ci un cunoscut al catorva de aici, avea permis, avea casca pe cap, etc, si o mierlea prin bucuresti tot cu 150 la ora infipt intr-o masina (din vina lui, ca la 150 la ora nu poate fi altfel), tot asa il luati la poola? sau il jeleati ce baiat bun si cumpatat era?

 

eu mai vin p'aici cand o sa va un tratament egal pentru toti imbecilii, indiferent de adresa din buletin, etnie, ce motor avea, de cand, de cati cc, cati amici avea si cine erau ei ...

Editat de gabimaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze am gresit ! am vorbit acum cu o sursa sigur si mi-a zis ca el a plecat de la magazin si sa dus la benzinaria de la DN a intors acolo si cel cu fiatu venea spre DN si in fata acel magazin a vrut sa intoarca cel cu fiatu si nu la vazut ca vine , si Nelutu a intrat in el , si casca nu o purta deloc , o avea dar o tinea in mana . Scuze , dar am intrebat lumea pe acolo prima data .

pacat de el :burnout: D-zeu sa te ierte Nelutzule :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...