Sari la conținut

Tulsa (oklahoma-us)


Apocalypse2007
 Share

Postări Recomandate

Din drojdia de germana care s-au chinuit unii sa mi-o indese in cap prin scoli am inteles urmatoarele:

Tipu’ a intrat noaptea cu peste 200km/h in fundu’ camionului.

Soferu’ camionului a mai mers inca 4 km pana l-a oprit unu. (asta-I cam ciudat ca la cat i-a indoit ala bara din spate trebuia sa simta unda de soc macar in volan)

Din cauza castii f. bune motociclistul a supravietuit!!!

 

Die Polizei fuhr nachts um 1 Uhr in der Nahe von Tulsa, Oklahoma, Streife als sie dieses Knauel hier vorfand:

44371568px0.jpg

Ein paar Kilometer weiter auf der Strecke stoppte eine andere Streife gerade einen Truck. Den Polizisten bot sich folgendes Bild:

70484303ow2.jpg

Der Trucker meinte, er hatte den Schlag gespurt, aber er brauchte ganze 4 Kilometer, um rechts ranzufahren.

75440631ak3.jpg

79681317ec4.jpg

86526878qg2.jpg

Den Biker war mit knapp 200km/h unterwegs al ser in den Truck knallte. Es zahlt sich aus, einen guten Helm zu tragen, wenn man Motorrad fahrt.

Der Typ hat Uberlebt!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat. Am mai vazut articolul asta, dar ziceau ca tipul a murit instant, din cauza socului. Mai concret, la impactul capului cu duba, creierul s-a rostogolit in cap, precum apa intr-un pahar, atunci cand il clatini. Ciudat oricum. Eu chiar ma indoiesc ca a supravietuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat. Am mai vazut articolul asta, dar ziceau ca tipul a murit instant, din cauza socului. Mai concret, la impactul capului cu duba, creierul s-a rostogolit in cap, precum apa intr-un pahar, atunci cand il clatini. Ciudat oricum. Eu chiar ma indoiesc ca a supravietuit.

 

 

:angryfire: scuze am cautat si am gasit si articolul la americani si ala de fapt a crapat instant...plus ca camionagiul a oprit imediat...nemti mincinosi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: scuze am cautat si am gasit si articolul la americani si ala de fapt a crapat instant...plus ca camionagiul a oprit imediat...nemti mincinosi :blbl:

 

enschuldigung...nemtzalaii n-are dom'ne nici o vina...crede-ma!!

tot din bruma de germana pe care n-am stiut-o niciodat iti pot spune cu certitudine ca :

 

paar nu e patru!;) 4= vier (se citeste fiar, sau asemanator)

fraza de la final nu spune ca purta o casca buna, ci ca atunci cand pleci la drum iti trebuie o casca buna, in mare

 

ales gute :P

Editat de chopster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cam imposibil sa fi supravietuit. + cine il lasa exact in pozitia aia si ii facea poza daca era viu inca?

statea la umbra in picioare si astepta o bere tipul. sau se uita prin remorca dupa ceva marfa de contrabanda...

 

nu avea cum sa nu moara. poate nu instantaneu dar nici dupa mult timp, cred.

oricum as vrea sa aflu ce casca avea...

 

 

Ei, daca tot suntem aici...

 

http://www. 4lol .ru/cars/

 

Uitati-va acolo :angryfire:

 

ATENTIE! CONTINUT URAT RAU DE TOT. OGRISH!

 

da asta e super...merita vazut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...