Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

a mea!!!!!!! la prima ora iti pun poza...........anti reclama: nu mergeti niciodata la ,,doi amici''-tinichigerie auto in micalaca!!!!!!

Si daca te fute grija.... (am vazut autorul postului ulterior)... ma descurc cum vreau....finisat...nefinisat... Am o vorba: pe ficatul meu/pancreas/stomac/plamani.....fac ce vreau....finisez ce vreau, cum vreau, cat vreau........mai ales daca o fac pe banii mei!!!!

Pentru cultura ta.... ambele oglinzi retrovizoare sunt ,,striate'' .... si ce? ... nu suntem pe situl ,,OPEL'' ...si imi ,,striez'' masina cum vrea muschiul... si chiar nu ma intereseaza.... asta pentru ca am bilute.... ma-ntere MOTO in aceasta zona... pentru ca din 20 aug. voi incepe scoala MOTO....inteleji? MOTO!!!!

Si ca am bile sa imi cumpar MOTO!!!!

Pe langa OPEL!!!

gata......

 

 

 

ai reusit sa intelegi ce se vorbeste aici???

era o intrebare...

post-12767-1217721704_thumb.jpg

Editat de spy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai reusit sa intelegi ce se vorbeste aici???

era o intrebare...

ce sa inteleaga ? nu ai vazut ca vorbeste tot pe langa. :D

lool cum a ajuns oglinda aia asa ? :)

 

Draga JVC, haide sa facem un pic de istoric, poate asa se lumineaza si mintea ta putin, eu personal sunt inscrisa pe acest forum din anul 2005, in acelasi an cu Taca si cu Florian, daca stau bine sa ma gandesc cred ca eu am fost prima.... :) ......nu asta e important, problema e ca acum doi ani cand s-a infiintat Regionalele, Florian s-a certat aproape o luna cu administratorii acestui site pentru ca Regionala Arad sa existe asa cum e ea acum.....Vezi tu JVC, Florian si-a castigat dreptul de a face ce cometariu vrea pe acest forum, nu mai punem anii de aventuri si peripetii pe doua roti, atat in tara cat si peste hotare......in loc sa te certi, mai bine roaga-l sa iti povesteasca cateva din ele,........sunt super ;)

:) daca tu ai de gand sa accepti asa ceva , cum ca florian are dreptul la orice pe acest forum (incredibil ce spui)nu ai de cat sa accepti. eu nu am de gand.fiecare ar trebui sa aibe o mica doza macar de bun simt si sa isi vada ce treaba lui. si DA ,ne-a povestit si peripetii din calatoriile lui.sunt frumoase si nu contest ca nu e biker vechi sau ca nu ar avea km.... aici nu asta conteaza...nu iti da nici un DREPT in plus.poate doar respect,asta daca stie sa il obtina.

daca se ajunge la o parere unanima ca Florian sau oricare altul ar fi un GURU al acestui site,un fel de sef (jesus..parca am fi pe vremea comunistilor)care orice are voie orice i se ingaduieste lui, atunci mai bine ma reprofilez pe Pro-bike(unde si eu am id inca din 2005 ca si tine :) )

 

PS.. rog sa nu mai scrieiti legat de subiectul GIV 32 absolut nimic...ma simt nevoit sa dau reply de fiecare data si atunci stricam topicul lui Lotzy.... hai sa terminam...eu nu mai scriu...si nu ma faceti sa sau reply daca scrieti .ca vad numai aberatii si linguseli.

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZOLTAN :)

 

Am gasit. oglinda de la opel este asa, deoarece daca doresti sa mergi

fara parbriz, tot vantul care vine la nivelul ochilor si cauzeaza lacrimari

excesive, chiar plans :D) trebuie aruncat undeva din ochii soferului,

asa ca este aruncat in ochii pasagerului! :)

 

si cei doi amici, sau frati care sunt tinichigii creca nu stiu de treaba asta

pentru ca sunt neseriosi, :) :)

 

"mai ciobanujr tu ce zici?"

 

"mai eu zic bine!"

:D ;) :)

ZoLTAN!! :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZOLTAN :)

 

Am gasit. oglinda de la opel este asa, deoarece daca doresti sa mergi

fara parbriz, tot vantul care vine la nivelul ochilor si cauzeaza lacrimari

excesive, chiar plans :D) trebuie aruncat undeva din ochii soferului,

asa ca este aruncat in ochii pasagerului! :D

 

si cei doi amici, sau frati care sunt tinichigii creca nu stiu de treaba asta

pentru ca sunt neseriosi, :) :D

 

"mai ciobanujr tu ce zici?"

 

"mai eu zic bine!"

;) :) :)

ZoLTAN!! :) :)

 

Poi' da' ca trebuie sa ma repet... si ce e mai complicat e ca trebuie sa o fac agramat...ca asa se cere... sa te exprimi ca omul 'telectual...chit ca te exprimi alora ,,ninja''...dar ma adresez lejer....eram beata...(o comisesem pe ficatul/pancreas/stomac/duoden....si mai ales pe banii mei...)... ce fel de Opel am?(hi-hiiiiii, M.Jackson, 1992)

 

Poi' da' ca trebuie sa ma repet... si ce e mai complicat e ca trebuie sa o fac agramat...ca asa se cere... sa te exprimi ca omul 'telectual...chit ca te exprimi alora ,,ninja''...dar ma adresez lejer....eram beata...(o comisesem pe ficatul/pancreas/stomac/duoden....si mai ales pe banii mei...)... ce fel de Opel am?(hi-hiiiiii, M.Jackson, 1992)

 

aaa Zoltan!!! tu-ma-n el!!!!

 

Draga JVC, haide sa facem un pic de istoric, poate asa se lumineaza si mintea ta putin, eu personal sunt inscrisa pe acest forum din anul 2005, in acelasi an cu Taca si cu Florian, daca stau bine sa ma gandesc cred ca eu am fost prima.... :) ......nu asta e important, problema e ca acum doi ani cand s-a infiintat Regionalele, Florian s-a certat aproape o luna cu administratorii acestui site pentru ca Regionala Arad sa existe asa cum e ea acum.....Vezi tu JVC, Florian si-a castigat dreptul de a face ce cometariu vrea pe acest forum, nu mai punem anii de aventuri si peripetii pe doua roti, atat in tara cat si peste hotare......in loc sa te certi, mai bine roaga-l sa iti povesteasca cateva din ele,........sunt super :D

 

ooo Da! eu am fost a doua!!! si sa nu uitam aventurile pe doua roti pe Opel Corsa!!! Ceea ce eu detin!!!16 valve...motor ecotec!!!...SPORT!!! cu oglinzi striate!!!... ca cica ,,are tot ce i trebuie''.. numa ca nu mere pe doua roti:))))

 

 

Poi' da' ca trebuie sa ma repet... si ce e mai complicat e ca trebuie sa o fac agramat...ca asa se cere... sa te exprimi ca omul 'telectual...chit ca te exprimi alora ,,ninja''...dar ma adresez lejer....eram beata...(o comisesem pe ficatul/pancreas/stomac/duoden....si mai ales pe banii mei...)... ce fel de Opel am?(hi-hiiiiii, M.Jackson, 1992)

 

 

 

aaa Zoltan!!! tu-ma-n el!!!!

 

 

 

ooo Da! eu am fost a doua!!! si sa nu uitam aventurile pe doua roti pe Opel Corsa!!! Ceea ce eu detin!!!16 valve...motor ecotec!!!...SPORT!!! cu oglinzi striate!!!... ca cica ,,are tot ce i trebuie''.. numa ca nu mere pe doua roti:))))

 

da' vedem plaje de ne cacam pe noi.... astia looseri de n-am calcat prin croeijia....cu putin drum...dar multa experienta.... e important cat de arogant tre sa fi ca sa ''vinzi'' destul....si sa ai ,,volum''!!!!!!

 

 

Poi' da' ca trebuie sa ma repet... si ce e mai complicat e ca trebuie sa o fac agramat...ca asa se cere... sa te exprimi ca omul 'telectual...chit ca te exprimi alora ,,ninja''...dar ma adresez lejer....eram beata...(o comisesem pe ficatul/pancreas/stomac/duoden....si mai ales pe banii mei...)... ce fel de Opel am?(hi-hiiiiii, M.Jackson, 1992)

 

 

 

aaa Zoltan!!! tu-ma-n el!!!!

 

 

 

ooo Da! eu am fost a doua!!! si sa nu uitam aventurile pe doua roti pe Opel Corsa!!! Ceea ce eu detin!!!16 valve...motor ecotec!!!...SPORT!!! cu oglinzi striate!!!... ca cica ,,are tot ce i trebuie''.. numa ca nu mere pe doua roti:))))

 

 

 

 

da' vedem plaje de ne cacam pe noi.... astia looseri de n-am calcat prin croeijia....cu putin drum...dar multa experienta.... e important cat de arogant tre sa fi ca sa ''vinzi'' destul....si sa ai ,,volum''!!!!!!

 

 

Domnul Giv... care e mult mai atragtor (fizic vorbind) ca mine... si care s-a laudat ca a ''facut cu Corsa"" ...grecia.......

go ahead....

eu merg spre Croatia...

...cu corsa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,, inghe scrie ca plantele n-au creier?'' -unde ,,inghe'' nu se refera la inghetata...vroiam sa zic ,,unde'' ...numai ca imi place sa folosesc, uneori, regionalisme, ca sa par ,,poligloata''. Nicaieri nu scrie ca plantele ar avea, sau nu, creier... Iar daca cineva m-ar plati cu minutul ....probabil as afla. Am zis minut pentru ca ,,taim iz mony''...iar in mai putin de o ora mi-as comanda belet spre Stockholm sa incasez Nobelu' (asta inseamna suficient cat sa ma simt romantic de fericita restul vietii)... nu sa expun teoria publicului larg.... Conclujan: nu sti nime daca plantele au creier, suflet , aura, ciacre, si alte minunatii... Stim doar ca pot face fructe lunguiete la dimensiuni comparabile.....Si oricat ai urla ....nu arunca cu ele dupa tine... Asta nu insemna ca n-au creier... poate o fac de-a naibii!!! Ca nu-s obediente!!!! :lol: :P :eek:

da, poate te si injura in gand ca strigi dupa ele

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi' da' ca trebuie sa ma repet... si ce e mai complicat e ca trebuie sa o fac agramat...ca asa se cere... sa te exprimi ca omul 'telectual...chit ca te exprimi alora ,,ninja''...dar ma adresez lejer....eram beata...(o comisesem pe ficatul/pancreas/stomac/duoden....si mai ales pe banii mei...)... ce fel de Opel am?(hi-hiiiiii, M.Jackson, 1992)

 

 

 

aaa Zoltan!!! tu-ma-n el!!!!

 

 

 

ooo Da! eu am fost a doua!!! si sa nu uitam aventurile pe doua roti pe Opel Corsa!!! Ceea ce eu detin!!!16 valve...motor ecotec!!!...SPORT!!! cu oglinzi striate!!!... ca cica ,,are tot ce i trebuie''.. numa ca nu mere pe doua roti:))))

 

 

ooooDa!!! de sex oral mai sloboda ca Corsa nu iegzista!!!................

 

da' vedem plaje de ne cacam pe noi.... astia looseri de n-am calcat prin croeijia....cu putin drum...dar multa experienta.... e important cat de arogant tre sa fi ca sa ''vinzi'' destul....si sa ai ,,volum''!!!!!!

 

 

si mai sex oral ca Corsa....nu ieste.... ca numa ce ieczursie mijto face dom' florian.... e valabil!!!!

 

 

Domnul Giv... care e mult mai atragtor (fizic vorbind) ca mine... si care s-a laudat ca a ''facut cu Corsa"" ...grecia.......

go ahead....

eu merg spre Croatia...

...cu corsa...

 

 

:( Zoltan :)

 

 

WOW :P :eek: :D

 

.. explica-mi si mie .. cum reusesti sa-ti raspunzi tie in acelasi post ??? .. :lol:

.. sau de ce raspunzi in acelasi post de 3 ori la aceasi intrebare ? .. :eek:

 

:) :D

 

 

:) Zoltan :)

 

pe ficatul.....alte organe....si mai ales pe banii mei.....raspund intrebarilor puse de mine insumi...

de trei ori consecutiv... a cate trei ori....in acelasi post... sau de trei ori intr-un post....asta... ca asa simt eu... de trei ori....alte nedumeriri????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia nu poate fi decat una: daca un topic are mai mult de 2 pagini nimeni nu se mai oboseste sa citeasca paginile anterioare si astfel se postea za aiurea

Imi pare rau pentru topicul acesta, pe cand a inceput sa devina interesant s-a dus naibii

Pacat, mare pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe ficatul.....alte organe....si mai ales pe banii mei.....raspund intrebarilor puse de mine insumi...

de trei ori consecutiv... a cate trei ori....in acelasi post... sau de trei ori intr-un post....asta... ca asa simt eu... de trei ori....alte nedumeriri????

 

Adrinel mama draga.....daca tu te plictisesti foarte tare, ceea ce este extrem de legitim, normal si ni se intimpla tuturor, ca atare e normal......inceteaza sa ne obosesti ochii cu posturile tale care nu au nimic in continut ci doar citate peste citate peste citate.....daca tu esti pusa pe modul "reluare" si in viata de zi cu zi e doar treaba ta si daca iti mai face si placere E SUPER TARE, doar te rog frumos inceteaza sa faci topicul lui HIGHLANDER :lol: o reluare continua, a ta si a ceea ce ai scris tu.....Iti mai spun un pont de mare angajament......oamenii au inventat de foarte mult timp OGLINDA, asa ca ia una cu tine si cind ai vrea sa te revezi incearca sa te uiti in ea......e mult mai simplu, nu ai nevoie de conexiune la net, nu trebuie sa introduci USER NAME si PASSWORD........deci fa-ti bagajele, punele cu grija in Corsa si du-te relaxeaza-te ca ai nevoie mare....

Multumim pentru atentie.Sper sa nu ne mai revedem pina nu ai ceva concret si ON TOPIC de scris.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adrinel mama draga.....daca tu te plictisesti foarte tare, ceea ce este extrem de legitim, normal si ni se intimpla tuturor, ca atare e normal......inceteaza sa ne obosesti ochii cu posturile tale care nu au nimic in continut ci doar citate peste citate peste citate.....daca tu esti pusa pe modul "reluare" si in viata de zi cu zi e doar treaba ta si daca iti mai face si placere E SUPER TARE, doar te rog frumos inceteaza sa faci topicul lui HIGHLANDER :lol: o reluare continua, a ta si a ceea ce ai scris tu.....Iti mai spun un pont de mare angajament......oamenii au inventat de foarte mult timp OGLINDA, asa ca ia una cu tine si cind ai vrea sa te revezi incearca sa te uiti in ea......e mult mai simplu, nu ai nevoie de conexiune la net, nu trebuie sa introduci USER NAME si PASSWORD........deci fa-ti bagajele, punele cu grija in Corsa si du-te relaxeaza-te ca ai nevoie mare....

Multumim pentru atentie.Sper sa nu ne mai revedem pina nu ai ceva concret si ON TOPIC de scris.

 

am inteles....si puteam expune ideea in douazeci de cuvinte:)....esti boring....

 

am inteles....si puteam expune ideea in douazeci de cuvinte:)....esti boring....

 

bine ca mai exista oameni ca JVC si M.Jackson in zona...evenual Superman.....ca altfel am dospi cu totii!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga JVC, haide sa facem un pic de istoric, poate asa se lumineaza si mintea ta putin, eu personal sunt inscrisa pe acest forum din anul 2005, in acelasi an cu Taca si cu Florian, daca stau bine sa ma gandesc cred ca eu am fost prima.... :D ......nu asta e important, problema e ca acum doi ani cand s-a infiintat Regionalele, Florian s-a certat aproape o luna cu administratorii acestui site pentru ca Regionala Arad sa existe asa cum e ea acum.....Vezi tu JVC, Florian si-a castigat dreptul de a face ce cometariu vrea pe acest forum, nu mai punem anii de aventuri si peripetii pe doua roti, atat in tara cat si peste hotare......in loc sa te certi, mai bine roaga-l sa iti povesteasca cateva din ele,........sunt super :lol:

.... :eek: ... :P ...ia uite cine si-a adus aminte de mine si de faptele mele!...nu conteaza cine a fost primul si cine ultimul, conteaza cine si ce a facut ceva pentru o lume mai buna, sunt citiva oameni care stiu de fapt ca asa cum am vrut ca acest forum, de arad, sa fie unul curat si ordonat nu ca si celelalte din tara, tot asa simbata seara am vrut sa-l fac de rahat si sa distrug tot ce reprezinta pt arad acest forum!

...numai interventia si sfaturile unor prieteni au facut ca acest lucru sa nu se intimple!...deocamdata mi-a mai trecut supararea dar cu proxima ocazie in care ma mai simt atacat la persoana si la imaginea mea de catre ageamii care nu au nici macar respectul cuvenit pt lucrul bun facut, acest lucru se va intimpla!

...eu nu sunt un ghibit sau un copil atomic care se afla pe net sau scrie pe forumuri de dragul de a-si vedea ideile afisate pe display si consider ca sfaturile ce le dau si ideile ce le impartasesc sunt constructive si chiar sunt de folos.De asemenea datorita virstei si a experientei de viata am pretentia sa fiu respectat ca atare, de acelasi respect bucurindu-se cei mai in virsta decit mine, cei de la care pot invata ceva util.

...in acest reply am raspuns mai multor persoane dar in primul rind multumesc Ioanei pt sustinere si careia-i promit ca voi face tot ce-mi sta in putinta sa ajut pe oricine-mi cere ajutorul, ca si pina acum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca mai exista oameni ca JVC si M.Jackson in zona...evenual Superman.....ca altfel am dospi cu totii!!!!

 

nu stiam ca "M.Jackson " este prezent printre noi...e cumva motociclist??? sau e dornic sa intre in clubul"brainiac"???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca mai exista oameni ca JVC si M.Jackson in zona...evenual Superman.....ca altfel am dospi cu totii!!!!

 

 

nu stiam ca "M.Jackson " este prezent printre noi...e cumva motociclist??? sau e dornic sa intre in clubul"brainiac"???

 

 

Nu stii tu Spy.....dar e aci pe forum.....a si postat :lol: :P ...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Zoltan ! :)

 

Draga Adrinel .. :(

 

Hai sa te'nvatz cum se scrie pe forum fara "quote" la "quote" la "quote " s.a.m.d. ............................. :P

 

Deci .. dai o singura data "AddReply" la postul la care vrei sa raspunzi .. :eek:

 

.. iar apoi .. dupa ce ai postat postul, si mai vrei totusi sa mai scrii ceva, apesi pe "Full Edit" .. iar astfel iti vei edita postul .. :D

 

Dupa ce l-ai editat .. dai pe "Submit Modified Reply" .. si e gata .. :eek:

 

Crede-ma .. nu vreau sa fiu carcotas .. dar daca iti rapunzi tie, in acelasi post, e o dovada de "nestiinta" (altii o numesc altfel !) .. :lol:

 

Acuma, ca stii cum sa face .. am convingerea ca vei reusii sa scrii corect .. da ? .. bine .. respectiv la topic (OT) .. mersi .. :laugh:

 

Apropo .. cand ne faci onoarea sa ne vizitezi pe la terasa ? .. :D

 

 

:) Zoltan ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezint scuze Starter-ului acestui topic pentru ca in acest moment sunt OFF TOPIC.

Lipsesc de pe forum de cateva zile si citesc apoi cateva pagini pline de mizerii.

Pacat... , mare pacat !!!

Sau poate lucrurile spuse / scrise aici sunt mult deasupra nivelului meu de perceptie, poate sunt atat bine invelete in diverse substraturi cu subinteles obscur incat cuvantul "BRAINIC" si adevaratul sens al acestui cuvat trebuie sa paleasca in fata COLASALELOR exprimari mai mult sau mai putin poetice.

 

Dragilor, CRED ca unii dintre noi fac fata cu brio din categoria "celor cu mintea odihnita", dar cred deasemenea ca aceeasi oameni au si foarte mult timp liber la dispozitie. Doresc sa dau un sfat amical celor care "se incadreaza " in acesta categorie: FACETI CEVA CU TIMPUL VOSTRU LIBER, NU IL IROSITI, PRODUCETI CEVA PENTRU VOI SI PENTRU CEI DIN JURUL VOSTRU. Nu ne mai irositi si noua timpul "obligandu-ne" sa citim din curiozitate ( defect genetic la noi romanii) toate lucrurile aiurea scrise aici sau pe alte topicuri. Lasati deoparte cearta si discutiile in contradictoriu si bucurati-va de voi, de prietenii vostri, de familiile voastre si DE TIMPUL VOSTRU LIBER, dati-va cu motorul, mergeti la plaja, faceti orice va place, NU mai linceziti pe aici.

Bucurati-va de VIATA pe care o puteti trai intr-un mod placut, altii nu au sansa voastra... oricat de mult si-ar dori-o.

 

Nu vreau sa fiu filozof, dar daca as intra pentru prima data pe forum chiar in acest moment si as citi tot ce s-a scris pe regionala Arad in ultimul timp as trage o singura concluzie: "A INEBUNIT LUPU' , astia de la Arad sunt niste certareti, niste orgoliosi, fac numai scandal, isi arunca numai cuvinte urate" . Iertati-ma, dar ASTA ESTE IMAGINEA PE CARE O PERCEPE ORICINE INTRA PE FORUM !!! NU cred ca sunteti nici unul dintre voi mandri de imaginea asta pe care voi insiva ati creeat-o, in mai putin de 2 saptamini, si NU CRED CA ASTA ESTE ADEVARATA IMAGINE a motociclistilor din Arad sau de oriunde altundeva. Asta e o imagine o orgoliilor ranite, a lipsei de respect reciproc si a faptului ca ne consideram a fii unii mai destepti decat altii. Sunt convins ca o sa fie voci ca o sa spuna ca totusi Dumnezeu a facut acest lucru..., DA, l-a facut, dar El este singurul care si-o poate permite...

 

Un lucru este sigur: Acolo unde un anumit Topic nu mai corespunde "pretentiilor" starter-ului ( datorita "balacarelilor' din ultima vreme) , STARTER-UL mai are o singura solitie; sa il contacteze pe unul dintre administratori sa sa-i solicite inchiderea topicului, sau "cosmetizarea" /curatarea acestuia, desi sunt convins ca este greu realizabila o curatenie generala. Nu cred ca vreunuia dintre cei care au deschis topicuri pe acest forum i-ar pica bine un astfel de deznodamint, dar decat un topic "terfelit " de catre toata lumea, mai mine nici unul.

Este parerea mea si cred ca cei care ma cunosc, pot macar sa mi-o respecte. Nu cer nimanui sa fie de acord cu mine, este o tara libera cu oameni liberi, cu libertate de exprimare, ma bucur de aceste drepturi si mi le exercit atunci cand consider necesar ( ca si acum ) dar am vrut sa-mi exprim un punct de vedere, poate dintr-un unghi diferit. Nu am sa raspund sub nici o forma la eventualele "reply-uri".

 

ON TOPIC:

" O gaina alba face un ou negru, o gaina neagra face un ou alb."

Care-i smecheria ???

Editat de marele alb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iti spun, trebuie sa te ucid! :lol:

:P :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Zoltan ! :)

 

Hai sa trecem la ale noastre treburi ! (OT)

 

Einstein Brainiac !

 

Ce este Relativitatea ?

Pai pune mana pe soba fierbinte 1 minut si ti se pare 1 ora, apoi stai cu o tipa buna 1 ora si ti se pare 1 minut. :lol:

Asta e Relativitatea !

---

 

Nu intelegi cu adevarat un lucru daca nu esti in stare sa-l explici bunicii. :eek:

----

 

Cine nu a facut greseli in viata, nu a incercat nimic nou ! :)

---

 

Cand l-au intrebat pe Einstein cum se vor lupta in al 3-lea Razboi Mondial a spus ca nu stie !!!

Dar stie cum se vor lupta in al 4-lea Razboi Mondial : cu pietre si ciomage . :D

---

 

Doua lucruri sunt infinite: universul si stupiditatea umana. Despre primul nu sunt sigur. :P

---

 

:) Zoltan ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan ! :(

 

 

 

Intrebare de Brainiac, descoperita la sedinta de aseara, de pe terasa : :eek:

 

 

" Ce se intampla daca o tipa merge cu viteza luminii si i se aprind farurile ? " :lol: :P

 

 

:) Zoltan ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" Ce se intampla daca o tipa merge cu viteza luminii si i se aprind farurile ? "

Nimic

Eu nu am vazut vreo tipa sa aiba faruri

Sa mearga cu viteza luminii nu e mare lucru, dar sa aiba faruri este imposibil :lol:

hu ză fac iz zoltan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteligenta umana este o constanta iar populatia este in crestere..........asta daca ati crezut vreodata ca prostia are limite.....

 

Cercetatorii au constatat ca se imparte pe familii.....cu cit mai multi frati...... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic

Eu nu am vazut vreo tipa sa aiba faruri

Sa mearga cu viteza luminii nu e mare lucru, dar sa aiba faruri este imposibil :eek:

hu ză fac iz zoltan?

 

 

ehh .. normal ca are faruri .. nu stii tu unde sa te uiti .. :lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au faruri cum sa nu aiba......si inca unele au faruri de te orbesc.....

 

Alta intrebare legata de brainiaci :lol:

 

Cum face domnul XENON (gazul) sa se transforme in lumina ? Si cum face el asta ca ar trebui sa aiba viteza mai mare decit a luminii nu? ????????

 

 

Na ZOLTAN tu iu tu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...