Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest


Postări Recomandate

Nu te uit.Imi convine situatia. :lol: Chiar si cu apa rece! :kiss:

 

 

 

Luna asta am platit intretinerea, deci o sa curga si apa calda. :D Jeg sa fie! :)

 

iti luam un cadou frumos :drums:

 

 

Ai id-ul meu la profil. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 240
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba voi aveti ceva cu mine! :kiss:

 

stie cineva daca fetivalul de la ploiesti sau breaza se suprapune cu cel de la hunedoara? ...asta in caz ca se mai tine cel de la hunedoara...ca ma cam ispiteste orasul respectiv....(nu l-am vizitat si nici imprejurimile)....

 

succes cu primul vostru festival..heavy riders....e musai sa aveti si un tort...cu artificii...asa de inceput de drum

 

Din pacate da se suprapune cu Breaza :D dar noi te asteptam sa bem o bere la glastra :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se suprapune cu intalnirea de la breaza,aceea are loc cu o saptamana mai devreme.

RESPECT!!!

 

 

Mirceone ne intreba daca intrunirea de la Hunedoara se suprapune cu cea de la Breaza sau cu a noastra ,nu daca a noastra se suprapune cu Breaza :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa revenim cu update-uri ,va anuntam ca va exista o MARE TOMBOLA care va bucura pe iubitorii muzicii si mai ales pe cei care au habar sa cante la chitara. Astfel premiul cel mare va fi .... :D o chitara Squier Stratocaster standard designed and backed by Fender®(habar nu am ce inseamna asta da e ceva jmeker rau) si avem si o poza la ea

chitara.jpg

 

Si bineinteles multe,multe alte surprize :P

 

Le: se pare ca am aflat si ce stie sa faca nu va ganditi la prostii :D : The Squier Standard Stratocaster plays great, with traditional vibe and modern feel. Player-friendly features like the slimmer neck and 22-fret maple fingerboard make for easier playing, and the die-cast tuners are lifetime-lubricated for years of trouble-free service and tuning stability. A twin-pivot bridge with satin-anodized saddles provides smooth tremolo action, and the single-coil alnico pickups sound great!

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai am rabdare... Sunt pe mare acum, la munca, si cand ma uit la padurea din poze, imi vine sa o iau inot spre mal. De pe 21 o sa fiu si eu acasa, si daca pot sa va ajut cu ceva sa imi spunetzi. Numai bine si spor la treburi, ca stiu ce inseamna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai am rabdare... Sunt pe mare acum, la munca, si cand ma uit la padurea din poze, imi vine sa o iau inot spre mal. De pe 21 o sa fiu si eu acasa, si daca pot sa va ajut cu ceva sa imi spunetzi. Numai bine si spor la treburi, ca stiu ce inseamna...

 

 

Pai ce credeai ca scapi :D o sa avem o saptamana grea ,si vezi pastreaza niste absint si pentru noi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Un fest care se anunta spectaculos, mai ales ca ploiestenii stiu ce fac in ale intrunirilor. Felicitari HEAVY RIDERS si la cat mai multe editii inainte :D

Ca fapt divers, cat e intrarea si ce scoruri vor fi p-acolo :D, nu de alta dar unii -adica husbandu' si cu je :P ne vom incheia luna (saptamana) de miere la Paulesti PH :P si tre sa stim cu ce bani sa ne mai intoarcem . Vorba aia: de mancat ce bem?!? :D

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

husbandu' si cu je :P ne vom incheia luna (saptamana) de miere la Paulesti PH

:D Te maritasi iubi? :D

Casa din aliaj titaniu&carbon si pampershi de kevlar va doresc!

Take care! :P

Editat de blackmoonrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Te maritasi iubi? :P

Casa din aliaj titaniu&carbon si pampershi de kevlar va doresc!

Take care! :D

inca nu, pe 23 august avem cununia civila (cu bagajele pe motor) dupa care plecam la Breaza :D :) , apoi in voiajul de miere :D :D si ne intoarcem pt intrunirea Heavy Riders :P :) :( (apropos, la voi cand? :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu, pe 23 august avem cununia civila (cu bagajele pe motor) dupa care plecam la Breaza :D :P , apoi in voiajul de miere :D :P si ne intoarcem pt intrunirea Heavy Riders :P :D :) (apropos, la voi cand? :( )

 

Rock the House! (aka Casa de piatra :) )

La noi....cred ca la anul, dar cine stie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mirceone ne intreba daca intrunirea de la Hunedoara se suprapune cu cea de la Breaza sau cu a noastra ,nu daca a noastra se suprapune cu Breaza :P

in sfarsit cineva care e atent la subiect.....daca aveti nevoie de ajutor nu ezitati sa ma apelati multa bafta.....

 

Luna asta am platit intretinerea, deci o sa curga si apa calda. :P Jeg sa fie! :D

 

 

 

 

Ai id-ul meu la profil. :D

ba tuicare ...daca nu vi la breaza... iti mananc urechile....

 

Din pacate da se suprapune cu Breaza :P dar noi te asteptam sa bem o bere la glastra :)

nu mai da din casa....ca nu mai primim nimic! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Entertaining:

 

In locatie vom avea pe durata festivalului amenajata o pista de tir cu arcul(contra cost).

 

Pentru amatori, la doi km de locatie, in Paulesti se gaseste un strand. Vom reveni cu detalii.

 

De asemenea cei pasionati pot face un bowling pe super pistele de la Schnitzel house, la iesirea din Paulesti spre Ploiesti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare! M-am antrenat serios cu arcul la Cetatea Rasnov. M-am molipsit. Trebuie sa gasesc adresa magazinului din Bucuresti, sa ma duc sa imi cumpar unul. Cat o sa coste. Se taxeaza la sageata sau la ora? Propun ca in locul clasicelor tzinte sa punetzi postere cu manelisti celebrii... Sa vedetzi ce coada o sa fie la Gutza...

post-3626-1218760787_thumb.jpg

post-3626-1218760817_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedem cum e afara, sper sa ajung.Mai ajungi cu cutia aia sa-ti fac lumina?

ba vino la ploiesti ca o sa fie super tare....nu stiu ce cutie :cheers: si da-mi nr tau de tel ..ca te sun ....si nu raspunzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi o idee sa folosim niste cocalari ca tinta vie :blink: , ii alergam prin padure si la final vanatorul ia vantul acasa :) sau il face la protap :)

 

Sau niste emo. Hai ca Leoncio ar fi primul care s-ar baga la asta cu emo :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...